:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
b?rakt?m sen? had? g?t:(
YaRaMaZ
hady git..!!

B?raqt?mh hadi qit.SewmeLerimh sana de?iL art?q,?ocukcha buLuyorshun yha hisLerimi;?ocukcha sevmeLerim de yoq art?q.Hani b?raq art?q diyordun kendine iLqini yo?unLa?t?racaq bashka ?eyhLer buL diyordUn eFhet buLdumh...
B?raqt?mh seny hadi qit.Sak?n bakhma ard?na ben yitirdimh sana oLan sevmeLerimi ve san?r?m bi' ?z?r bor?Luyum sadece seni sevmeq seni ?nemsemish olmaq ad?na bir ?z?r...(!) Eveth ?z?r dilerim... Seni her?eyin ?st?nde tuttu?um ?oq sefdiiiim i?inh.Meraq etme ya?anmaz bi dha b?ylesi ya?anamaz da zaten benim qibi bi sevenin yoqken.Korkuyordum yha hani bi q?n biteceq diye baq art?q korkuLar?m dha yoq ??nk? art?q benim i?inh sende yoqsun.Ne yaz?q ki bir zaLimi sevmek hatas?nda buLundhum, ne yaz?q ki sefqinin ne demeq oLdu?unu biLmeyhen bi vefas?za tutuLmu? y?re?im.Pi?manL???m ger?eq oLmayan sefqine inanm?? olmaq, aldanm? olmaq.?z?Lmem senin i?inh art?q a?Lamam ?sLansada g?zLerim d?kmem ya?Lar?m? senin qibi bi duyqusuz i?in!De?erdin her?eye,her?eyin en g?zeLine isteseydin verecekh ?ok ?eyim vardh? sana sevqi ad?na ama istemedin. ..
?yle ise b?raqt?m seni hadi qit...
Ara
YaRaMaZ
rose sakın kızma bu şiirim sana ozel bılıyorsun ama herkes le paylasmak ıstedımSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  D??mans?z B?rakt?n Beni MasaL_perisi 3 349 04-06-2022, Saat: 05:20 AM
Son Yorum: wildfang

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 10:40 AM