:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gülümse..
acemhe
Bunca acıvirgs.gif bunca hüzün.. Geçse artıkvirgs.gif geride kalsa istemez misin..? Gel haydi otur yanımavirgs.gif biraz peynir varvirgs.gif birde çayvirgs.gif sever misin..?

Biliyorumvirgs.gif yorgunsun.. Yaşananlar bu kadar yoğunkenvirgs.gif bir günvirgs.gif hiç beklemezkenvirgs.gif aniden yapayalnız kaldığını görürse sanki bütün dünya omzuna yüklenmiş de taşıyamıyormuş gibi hisseder insan.. Üstelik o ağırlığın ne zaman kalkacağını asla bilemez.. Sanki hayatının sonuna kadar hep böylevirgs.gif hep yorgun ve bitkin yaşayıp gideceğini düşünür.. Umudu kalmamıştırvirgs.gif sevinci kalmamıştır.. Kırgındır herkese ve her şeye.. Yarına dair hiçbir şey düşünemez olur.. Hattavirgs.gif sık sık ölüm gelir aklına.. Sanki ölürse bu acıdanvirgs.gif bu yükten çok çabuk kurtulacakmış gibi..

Pencereyi açacağımvirgs.gif temiz hava iyi gelirvirgs.gif rahatlatır senivirgs.gif içine derin derin çeker misin.?

Şimdi sen bana içinde kanayan yarayı anlatıyorsun yavirgs.gif benim yaralarım da azıyorvirgs.gif yeniden kanamaya başlıyor.. Herkes mi vefasız diye düşünmekten kendimi alamıyorum.. Bu kadar kolay mı aşk.? Bu kadar çabuk harcanabilir mi.? Ah yüreğimvirgs.gif ne çok kandırıldın ne çok..

Bir şarkı çalacağımvirgs.gif “Nerede bende o yürekvirgs.gif yardan kaçacak..” dinler misin..?

Her şeyi boşverip sadece aşka adamıştın kendini öyle mi.? Zaten böyle yaşandığı zaman onun adı aşk.. Diğer türlüsüne ne denir bilmiyorumvirgs.gif ilgilenmiyorum.. Bırak herkes dilediği gibi yaşasın ama sen her zaman aşka ada kendini.. Kırılsan davirgs.gif yıkılsan da aşka ada.. Başka türlü bulunamıyor ki mutluluk..

Hay Allahvirgs.gif kendimi anlatmaya başladımvirgs.gif oysa seni dinleyecektim değil mi.? Hüznüvirgs.gif acıyı geride bırakacaktık.. Yaravirgs.gif yarayı deşiyor ne yapayım ki.. Kızma kendinevirgs.gif sen hatalı değilsin.. Yaşamak istediğin gibi yaşadınvirgs.gif kendi tercihini yaşadın.. Anlamadıysavirgs.gif çekiver kuyruğunu gitsin..!! Rahatlat içinivirgs.gif elinden geleni yaptın.. Son ana kadar vazgeçmedinvirgs.gif ki bu yakışırdı sana zaten.. Ağlavirgs.gif utanma.. Gözyaşların onurundurvirgs.gif saklama.. Sen asıl ağlamaktan korkanları ayıplavirgs.gif yadırga..

Bir sigara daha yakar mısın..? Kül tablasını boşaltayım benvirgs.gif yine fazla kaçırdık bu gece.. Uykun geldi mi..? Uzanmak ister misin..?

Aslında uyusam da uyanmasam diye düşündüğünü biliyorum.. Ya da her şeyin sadece bir rüyadan ibaret olduğunu.. Gerçeği kabullenmek öyle zor ki.. Sen şimdivirgs.gif aynı sokaklarda tek başına dolaşacaksın.. Her adım canını yakacak her yerde o olacak.. Gözünü kapatmak isteyeceksin ama bu kez hayalleri beynini dolduracak.. Kaçış yok bu acı yaşanacak.. Ve ancak yaşanınca tamamlanacak.. Bir gün yenidenvirgs.gif aşk kapını çalacak.. “Daha dikkatli olacağımvirgs.gif bu kez ağlamayacağım” diyeceksin ama bunun da yararı olmayacak.. Aşkı önceden kim hesaplayabilmiş ki sen hesaplayasın..? Kim yüreğinin kapısını kapatabilmiş ki sen kapatasın..? Kaç yarını daha böyle umutsuz böyle acıyla geçireceksin belli değil..

Yine de her şeye rağmen acıya inat vefasızlara inat hainlere inat ve kalpsizlere inat aşka yeniden gülümser misin..?
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gülümse:):) ÇiLeK 4 307 04-12-2022, Saat: 12:24 PM
Son Yorum: wildfang
  Gülümse... eRCi 1 322 04-07-2022, Saat: 08:45 PM
Son Yorum: wildfang
  Sevdanın En Eğik Harfiyle Gülümse Bana / Aşkın Elif Halindeyim CaNaT 1 355 03-13-2010, Saat: 03:50 PM
Son Yorum: _NaSuaDa_
  Yeter ki sen, bana gülümse. dusyorgunu 0 381 05-16-2009, Saat: 09:24 AM
Son Yorum: dusyorgunu
  Artık "gülümse" _AL0n3_ 2 355 02-07-2009, Saat: 04:35 PM
Son Yorum: rapunzel

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-19-2024, 06:11 AM