:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Y?re?imin Ac?d??? An
yasmin

Ne zaman sevmi?tim seni? Ne zaman sana “evet” demi?tim? Ne zaman y?re?imin en g?zel yerindeydin? Ne zaman elini tuttum? Ne zaman sar?ld?m s?k?ca? Ne zaman ?p?c?kler kondurdum yanaklar?na? S?ylesene ne kadar zaman oldu senden ayr?lal??

?lk a?k?md?n. Ne kadar k?sa s?rse de seninle olan birlikteli?im; sen benim ilk sevdi?im, sen benim ilk a?k?m, sen benim ilk elini tuttu?um. B?t?n ilkleri ya?atans?n sen. Ama hi? istemedi?im bir ilki de ya?ad?m sende. “Ayr?l???n ac?s?n?” tatt?m. Bu kadar ?ok severken seni ayr?l?k y?re?imi darmada??n etti bir anda. ??imde kapanmayacak yaralar a?t?. Unutmak zor oldu. Senden kalan foto?raflar?, hediyelerini, g?llerini atmak zor oldu. Ama y?re?imde kal?c? olmas?n? istedi?im prenstin benim i?in.

Ama olmad?. Senin y?re?in beni ya?atamad? i?inde. Yan?mda kalaca??n? zannettim. Elimi tutup b?rakmayaca??n? zannetmi?tim. ?lene kadar yan?mda olaca??n? zannettim hep ben. Ne kadar yanl?? tan?m???m seni! Benden ayr?lma sebebinin nedenini ??renememi?tim senden; oysa erkek?e gelip yan?ma “Ben ba?kas?n? seviyorum bu y?zden ayr?lmak istiyorum” deseydin ke?ke. Ellerden duymak ?ok zoruma gitti. Onu duydu?um anda d?nece?ine dair umutlar?m? tamam?yla kaybettim. Unutmaya ?al??t?m. ??imde gezen senin sevgini nefret ederek bitirmek istedim. Ba?ard?m m? bilmiyorum?

Benim y?re?ime a?k konuk oldu bu k??. ?li?ki mi senle bitirdikten sonra a?k konuk oldu tekrar y?re?ime. Ama sana duydu?um o derin sevgiyi veremiyorum. Ger?i kar??l???n? da alam?yorum. Senden olu?an bo?lu?u dolduram?yorum onun sevgisi ile.

Aylar sonra seni tamamen sildim g?nl?mden. Ba?kas?na g?nl?m? a?m??t?m. 2 sene sonra g?rd?m seni. Bilemezsin nas?l i?im ac?d?. Derinlerde bir ?eyler koptu i?imden. Evlenmi?tin. E?in vard? yan?nda. Seni g?rd???mde titredim; heyecandan m?? Bana vermedi?in sevgiyi o k?za verdi?in i?in mi anlayamad?m? G?z g?ze gelmemek i?in elimden geleni yapt?m. Yine y?re?ime h?z?nler misafir oldu. Eski g?nler g?z?m?n ?n?ne geldi. Elini tuttu?um, sar?ld???m ve yanaklar?ndan ?pt???m o mutlu g?nler g?z?m?n ?n?nden bir film ?eridi gibi ge?ti.
G?zlerimin i?inin g?ld???, a?k? y?re?imin derinlerinde hissetti?im o pembe renkli g?nler. O g?nleri ya?ad???ma mutluyum, ama sevdi?in ki?iyi ba?kas?n?n kollar?nda g?rmek o kadar ac? bir ?ey ki. Bana bakan g?zlerinle ?imdi ba?kas?na bak?yorsun. Beni saran kollar?n ba?kas?n? sar?yorsun, bana s?yledi?in sevgi s?zc?klerini ba?kas?na s?yl?yorsun, y?re?inde bana kar?? besledi?in o derin sevgiyi ona veriyorsun. Bu kadar k?t? hissetmemi?tim kendimi uzun zamand?r. Ama d?n seni orda ba?kas? ile g?r?nce t?ylerim ?rperdi, az da olsa g?zlerim doldu.

05.Eyl?l.2004 te ayn? mek?nda beni sar?yordu kollar?n dans ederken ama ?imdi… Ayn? mek?n da iki defa dans etti?im sevgilim, o g?nlerde ki o g?zlerimin i?inin g?lmesi, ?imdi yerini h?zne b?rakt? Niye bu kadar ac? hissettim, ??nk? ?u anda ya?ad???m ili?kide sevgiyi derinlerde hissedemedi?im i?in. O sevgiyi bana veremedi?i i?in. O a?kta ilk ya?ad???m a?kta film durdu. Sevgiyi b?t?n co?kusu ile ya?ad?m. Ama ?imdi ya?ad???m sevgi, di?erine g?re sevgi de?il a?kta de?il. Yine y?re?im ?ok seviyor ama yine bu sefer de kar??l???n? g?remiyor.

A?k sen bana iyi gelmiyorsun. Y?re?ime ac?lar?n? b?rak?p gidiyorsun, mutlulu?u da ekiyorsun ama bir denizk?p??? gibi sular al?p g?t?r?yor mutlulu?umu da. Ama her ?eye ra?men hayatta olmak, nefes almak ac?lara ra?men ya?amak g?zel. Olsun bu y?rek unutur gidenleri, b?rakt?klar? a?k?n? ac?lar?n?.

G?n gelir y?re?imize sevgiyi misafir getirmez, inan?yorum ki sevgi geldi?i zaman y?re?imde kal?c? olacak. Ac?lara katlanan y?re?im bir g?n mutlulu?u da bulacak. ?ok seven bir y?rek ??kacak elbette kar??m?za. Bu defa y?re?im g?lecek taa derinlerde…
Ara
yasmin
arkadaslar umarım beğenirsiniz.bunu arkadasım yasadı ama onun hissettiklerini bizde yazıya döktük böyle bişey olduSad
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-20-2024, 04:35 PM