:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
çok üzgünüm...:(
okeanos
arkadaşlar çok üzgünüm, çok kötüyüm şuan...
biraz önce acilden çağırdılar, gittim. ne mi gördüm ? çok sevdiğim bir arkadaşım var bağımlı! midesi yıkandı durumu iyi ama bu ilk değil... ve hala alkolik olduğunu, tedavi olması gerektiğini kabul etmiyor... Sad Sad

sizce nasıl yardımcı olabilirim, nasıl ikna edebilirim o 'nu tedaviye?
Ara
acemhe
şok üzücü bir durum olduğu aşikar ancak buna ne yapılır bilemiyorum Sad çok zor Allah yardımcın olsn arkadaşım..
Ara
okeanos
sağol canım ne yapıcam nasıl yapıcam hiç bilmiyorum Sad
Ara
riukeen
valla aga ne üzüyosun kendini bırak kendi canı içsin gebersin kime ne xD duyguluysan yandın valla xD
Ara
Cozulmez
bu durumda fazla yapabilcegn birsey yok malesef cunki bagimli olan insanlar bazen bencil olabilir istediklerinden degil ama etrafindaki insanlari ne kadar uzuldugunu gordukleri halde degismiyorlarsa degismezler. Sadece onun icin orda olmaya calis ve icme nedeni her neyse onu aydinlat icki yada baska madeler hic bir zaman cozum degil ve olmiyacak. allah yardimciniz olsun.
Ara
Qetesh
Ben şunu gördüm ve anladım. Madde bağımlılarıı ne kadar bırakmak istesede, bulundukları ortam ve arkadaş çevresi onları bırakmıyor. O yüzden yapılacak tek şey, başka bir yerde başka bir hayat kurmak. Onu içinde bulunduğu bataktan çıkartmaktır kanımca.
Ara
okeanos
içmesi için sebep gerekmiyor ki seviyorum içmeyi diyor. konuşup ikna etmeye çalıyoorum ama sanırım yine faydasız olacak.
Ara
Cozulmez
arkadasinin hakkinda hayirlisi insallah baska bir sevdigi birseyii bulur evet ve arkadas hakli ortamda cok onemli... eger cevrede varsa birakmaz.
Ara
ÐŽeşaren
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben şunu gördüm ve anladım. Madde bağımlılarıı ne kadar bırakmak istesede, bulundukları ortam ve arkadaş çevresi onları bırakmıyor. O yüzden yapılacak tek şey, başka bir yerde başka bir hayat kurmak. Onu içinde bulunduğu bataktan çıkartmaktır kanımca.

Adem haklı ..

Rabbim yâr ve yardımcısı olsun ..
Ara
okeanos
işin kötüsü kendini böyle mutlu sanıyor.... inşallah doğru yolu bulur
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 01:32 AM