:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Matematik Ölsün İstiyorum !!!
acemhe
Bugün açıköğretim sınavı vardı... Ben iktisat okuyorum, ticaret lisesi mezunuyum... Lise hayatım boyunca Lise 1de haftada 4 ders lise 2de ise haftada 2ders matematik almış olan biri olarak bugün karşıma çıkan sorulara şok oldum...

Evet matematik bilgisi gerekli ama ticaret liselerinde sadece ticaret matemetiğine önem veriliyor çünkü nerdeyse yapılacak işlerin çoğu sadece yüzde hesaplarıyla ilgili... Fonksiyon problemleri yada 2 bilinmeyenli denklem çıkacak mı hayır... Madem öyle neden yoruyorlar insanları ???

UYUZ oldum ya :mad2:

ayrıca öğrenci kimliği olmayan hamile bir bayanı sınava almadılar ona da üzüldüm Sad
Ara
okeanos
ülkemizin en önemli sorunlarından biri bu maalesef, eğitim.
Ara
riukeen
şimdi eğitim sistemine laf atmak yersiz kan bozuk olunca bi toplumdan senin daa kaç ceddinden gelen genetik huyların esir almış ve eğitim sistemi canlı birşey olmadığı için onuda bilmem kaçıncı cedden gelen insanlardan öğreniyorsan vahim ve müstâk olunuyor.. ama işin şu tarafınada dikkat çekmek istiyorum böyle şeyler olmasa daha kötü şeyler gelirdi başımıza..
Ara
Qetesh
Valla bana 7/24 anlatsalar yine anlamam matematiğin bazı konularını. Herkesin başarılı olduğu alan farklıdır. Bence de yapacağın işe göre değerlendirseler daha iyi olur.
Ara
kı@ymı@k=)
aa çok tatlıdır matematikSmile ölmesin kıyamam..
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 01:10 AM