:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karanlığa Karıştı Masumiyetin...
acemhe
Sık olmazdı gelişlerin; ama ne zaman çıkıp gelsenvirgs.gif yepyeni ve masum öykülerin olurdunoktak.gif Heyecanlarına yenilirkenvirgs.gif hücum ederdi kanın yanaklarınavirgs.gif bir çırpıda anlatmak isterdin her şeyi ve sözcükler bunun için savaşırdı dudaklarından dökülürkennoktak.gif

Her dem masum kalabilmeyi başarıyordun bir yolunu bularaknoktak.gif Her zaman masumdu utangaç bakışlarınvirgs.gif ruhundaki fırtınalar masumdunoktak.gif Dokunuşların masumvirgs.gif sarılmaların hep o ilk günkü gibi olurdunoktak.gif

‘’Selaaammm’’larında da aynı masumiyetin ta kendisi olurdu ve ardından da yüreğinden kopup gelen yine o masumiyeti taşıyan gülüşünnoktak.gif

Bu dünyaya ait olmadığını düşünürdüm çoğu kezvirgs.gif insanların sana yapacaklarını düşündükçe korkardımnoktak.gif

Anlayamazdınvirgs.gif anlam veremezdin insanın içinde taşıdığı zehirli potansiyelivirgs.gif kötülüğün sırrına eremezdinnoktak.gif Böyle olduğun için sık sık incinir; ama yine de saklayamazdın içindeki çocuksu güzelliklerinoktak.gif

Yenilirdinvirgs.gif ezilirdinvirgs.gif üzülürdünvirgs.gif acı çekerdin; ama sevginin masumiyetine sığınmaktan alamadın kendininoktak.gif

Küçücük mekanlardavirgs.gif küçük mutluluklarınıvirgs.gif kitaplarınlavirgs.gif çiçeklerinle ve şiirlerinle yaşardınnoktak.gif Ama küçük mekanlarında bile kendine bir büyük dünya kurmayı başarırdın yine denoktak.gif

Omuzlarında hayal kırıklıklarının ağır yükünü taşırken bilevirgs.gif hayatı götürmeyi başarıyordun gittiğin yerlere denoktak.gif Sıcak bir gülüşvirgs.gif içten bir merhaba ya da bir çiçek yetiyordu sanavirgs.gif bırakıldığı yerden başlatmak için hayatınoktak.gif

Herkesi anlamaya çalışırken unuturdun kendini anlatmayıvirgs.gif belki de bunun için insanlar hiç olmadığın yerlerde arayıp durdu seninoktak.gif

Asla gerçekleşemeyeceğini bildiğin; ama hep sadık kaldığın hayallerin vardı seninnoktak.gif Ne zaman birini anlatmaya kalksan gülümserdim ve sen o yumuşacık ses tonunla aynı şeyi söylerdin:

‘’Hayat böyle daha güzelvirgs.gif sen de denesenenoktak.gif’’

Sen de bir gezgindin aslında benim gibivirgs.gif limandan limana sürüklenen iki gezgindik biznoktak.gif

Hayattan payımıza düşen buydu ve çok geçmeden bir kez daha kanıtlandı kivirgs.gif anıları yolculuklarla dolu olanlar içinvirgs.gif kısacık mola yerlerinden başka bir şey değildi limanlarnoktak.gif

Gece yarısına bir saat vardıvirgs.gif dışarıda martılar çığlıkları ile karanlığa meydan okuyordu ve ay bir kez daha koca apartmanların ardına saklanmayı tercih etmiştinoktak.gif

Son kez gidiyordun artıkvirgs.gif kırık hayatıma bıraktığın öykülerin yerine yenilerini koymak üzerenoktak.gif

Ve sabahı karşılamaktan başka çarem yoktu masumiyetini sonsuza kadar kaybettiğimi anladığım o gecevirgs.gif uykusuzluğumu yoldaş yaparak güneşi bekleyecektim

Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ''karanlığa çare yoktur, history 0 372 03-07-2011, Saat: 10:05 PM
Son Yorum: history
  Yüreğimi seni yutan karanlığa bıraktım... acemhe 1 342 11-13-2010, Saat: 09:17 PM
Son Yorum: history
  Kalbim Karıştı Bir Gece Vakti!!! MaSaL 0 332 02-09-2010, Saat: 10:20 PM
Son Yorum: MaSaL
  Yüreğimi Seni Yutan Karanlığa Bıraktım.. acemhe 0 310 01-10-2010, Saat: 10:00 PM
Son Yorum: acemhe
  'Ve Sonuç; Işık Karanlığa Son Noktayı Koydu .. ÐŽeşaren 5 503 05-26-2008, Saat: 07:40 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 06:15 PM