:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bursaspor Bir Ilk'e Imza Atti!
Hasretiim
KADIKÖY’DEKİ YANLIŞ ANONSUYLA BÜYÜK TEPKİ TOPLAYAN HAKAN B, “İFADE” VERDİ

Şükrü Saraçoğlu stadyumunda Fenerbahçe-Trabzonspor maçının uzatma dakikalarında, Beşiktaş’ın Bursaspor'la berabere kaldığını söyleyerek taraftarları şampiyonluk havasına sokan ve daha sonra çıkan olaylara neden olduğu iddia edilen Hakan B.,(43) mahkemeye gönderildi. Anonsu arkasında bulunan tribündeki seyircilerden duyarak maçın heyecanı ile yaptığını söyleyen Hakan B., “Kötü bir amacım yoktu. Daha sonra yanlışlığı öğrenince tekrar anons ettim”dedi. Fenerbahçe’de meydana gelen olaylardan sonra polis tarafından gözaltına alınan Hakan B., geceyi Asayiş Şube Müdürlüğü'nde geçirdi. Gasp Büro Amirliği'ndeki ilk ifadesinde Hakan B.'nin şunları söylediği öğrenildi: “10 yıldır Şükrü Saraçoğlu Stadyumu'nda anonsçu olarak çalışıyorum. Maç şampiyonluk maçı olduğu için 4'üncü hakemin arkasında seyrediyordum. Normal anonslarımı yaptım. Kadroyu ve değişiklikleri seyirciye ilettim. Maçın sonlarına gelindiğinde heyacan iyice artmıştı. Bir kulağımız Bursa’dan gelen maçtaydı. Maçta ikinci uzatma dakikası oynanırken birden arkamdaki tribünde bir hareketlenme oldu. Herkes ‘şampiyon Fenerbahçe’ diye bağırıyordu. Onlara ne olduğunu sorduğumda, Bursa maçının 2-2 olduğunu söylediler. Ben de maçın heyecanı ile anons ettim. Maç bittikten sonra da “Şampiyon Fenerbahçe” diye bağırdım. Ancak daha sonra gerçeği öğrenince yaptığım anonsu düzelttim. Bir kastım yada kötü bir amacım yoktu. Çok üzgünüm”
Fenerbahçe-Trabzonspor maçının uzatma dakikalarında Bursaspor-Beşiktaş maçının 2-2 bittiği anonsunu yaptığı iddia edilen ve gözaltına alınan Hakan B, savcılık sorgusunun ardından serbest bırakıldı.

hakan_b.jpg
Ara
Qetesh
Olur böyle şeyler. Big Grin

Hayırlı olsun. Bursasporun hakkı olan bir şampiyonluktu.
Ara
My_LiFe
My_LiFe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bursaspor'un hak ettiği bir başarıydı,

Beşiktaş maçı hariç..

Maçı hediye eden 'Beşiktaş Spor kuLubune' Sonsuz teşekkürLerimi sunuyorum..

özeLLikLe 'Ibrahim Toraman'a.

Her 2 goLde de büyük katkısı vardıSmile

Tabirimce, BursaToramanSpor 3 Beşiktaş 0

ALLEN Sahayaaaa,

3'Lü çekdir kartaL'aaa Big Grin
Ara
CReATuRE
Ya Allah rızası için hala mı konuşuyosunuz burda yazık çok yazık...Yok Beşiktaş maçı satmış Yok toraman satmış ne alaka bunlar Allah aşkına beşiktaş üçüncülüğe oynuyordu bu bi kenara Bursa 10-0 yense bile siz kendi yaptıklarınıza bi bakın yenseniz şampiyonsunuz ama YENEMEDİNİZ şimdi sıra oraya buraya çatmaya mı geldi...Artık susunda bu anın keyfini çıkarın lütfen...İçerde dışarda sizi yenen diğer büyüklere kök söktüren bir takım şampiyonluğu sonuna kadar haketmiştir bence...Siz gidinde önce anons yaptırmayı öğrenin ama adamada hak veriyorum bikaç dk olsa bile şampiyon olmak güzeldi dimi buda size aamın bir kıyağı oldu daha ne istiyorsunuz...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Atatürk feneri ziyaret falan etmedi, defterdeki imza sahte! Pessimist 9 543 04-12-2022, Saat: 07:14 AM
Son Yorum: wildfang
  Bursaspor ma?a haz?r! Ñ•qρα кJмя 1 446 04-02-2022, Saat: 09:36 PM
Son Yorum: wildfang
  21 golün 19'unu yabancılar attı Psycho 6 596 11-08-2008, Saat: 03:35 AM
Son Yorum: FR€NzY
  Bursaspor 2-1 Galatasaray ~uqqaLa~ 4 430 10-08-2008, Saat: 04:53 AM
Son Yorum: σfflαчи
  FenerBahçe Ter attı :) ~uqqaLa~ 6 580 08-03-2008, Saat: 05:45 PM
Son Yorum: Seyduna

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 12:25 AM