:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oyunlar ve Programlar Neden A??lm?yor!!! L?tfen Yard?m...
blackdream
oyunlar a?t???mda msdos pr?gram? a??l?p kapan?yor ve oyun a??lm?yor... ayn? ?ey program setuplar?nda da ge?erli msdos a??l?yor ve kapan?yor programlar?m? da kuram?yorum..... bir a??klams? vard?r elbet.... l?tfen yard??mm....!!!!....

adszbd8.jpg

oyun olsun program olsun bu resimdeki gibi ??k?o ve a??lm?oo... sorun bu...

L?TFEENNN...
Ara
w00w
Benimde bir zamanlar 98'de başıma gelmişti. Harddiski yedekleyip format atmıştım sistemi yeniden kurmuştum.

Kökten çözüm Big Grin Nedenini de öğrenmiştim ama iş işten geçmişti ve şu an da hatırlamıorum Big Grin
Ara
blackdream
yaa benim setup larım var kaydettiğim... ne onları çalıştırabiliom ne de format attıktan sonra kurduğum oyunları... yardımm lütfenn.. hatırlamaya çalış...
Ara
w00w
Anladığım kadarıyla .exe uzantılı dosyaları çalıştıramıyorsun. Googleden forumlardan arattır kardeş. .exe uzantılı dosyaları neden çalıştıramadığını bulursun. çünkü bende bi forumdan bakmıştım ama iş işten geçmişti Big Grin
Ara
blackdream
hala arıyorum bulamıyorum... araştırıyorum.... bulacağımı
inanıyorum.. yardımlarınıza ve her görüşlerinize açığım dahaa ne diim...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Zekas?na G?venenler Nerdesiniz(Hemen ??eriye L?tfen) €BeRimSin 13 772 04-10-2022, Saat: 09:57 PM
Son Yorum: wildfang
  Kalmak ?c?n sebep yoksa. G?tmek ?c?n neden coktur... blue_belial 1 388 04-07-2022, Saat: 02:57 AM
  l?tfen biraz daha eme?e sayg?ya.... CReATuRE 14 1,101 04-04-2022, Saat: 02:20 PM
  Med?a Player'de goruntu yok! b?r? yard?m ets?n blue_belial 1 342 04-02-2022, Saat: 05:08 PM
  İlişkiler neden ölür? MaSaL 0 444 09-15-2010, Saat: 12:22 AM
Son Yorum: MaSaL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 02:40 AM