:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
History 'ye
CaNaT
Bir süredir forumda konusu gecen bir olaya duyduğum rahatsızlığı belirtmek istedim.
Hepimizin kolay yada zor dönemleri olabilir.
Bu dönemlerde yanımızda ki kişiler sevinçimizi artırır yada üzüntü müzü azaltır.
Artık aşikar olan history acemhe konusuna gelince,konulara bakarak söylüyorum sevdiğin kişiden,ayrılmış olabilirsin bu yüzden yaşadığın kenti terketmiş te olabilirsin
yada daha kötüsünüde yaşamışsındır.Yaşanılan her ne olursa olsun kendi üzüntünün acısını bir başkasından cıkarmaya hakkın yok.
Görünen o ki yaptığın şey bu,önce umut verip (direk olmasada konular da )daha sonra kendini geriye çekip geçmişte yaşadığın olayları öne sürmek
hiç te hoş bişey değil.Madem ki hala gecmişte yaşıyorsun,neden birilerine umut verip,sonrada ben cekip gidiyorum diyorsun senin değer anlayışın bumu bu yaptığın bencillik değilde
ne dirki?Konu içerisinde amacının kimseyi üzmemek olduğunu söyleyip, sonuç olarak,yaptığın şey üzmekse kendimi düşünmekten alıkoyamıyorum.
Hepimiz böyle davranırsak bu insanlığın hali ne olur?
İnsanın biraz oturup karşısındaki kişinin duygu ve hislerini düşünmesi gerekir.Bilerek yada bilmeyerek isteyerek yada istemeyerek karşında ki
kişiye umut vererek onun duygularıyla oynuyorsun bir sor bakalım kendine ben böyle böyle yaptım daha sonrada cekip gidiyorum dedin arkanda bıraktıklarını bi düşün
bakalım onlar senden sonra nereye cekip gitsinler.Kendi üzüntü ve acılarını senin şimdi yaptığın gibi hangi insandan cıkartsınlar......Daha söylenecek çok şey var ama bu kadarı yeterli sanırım.

NOT;Bu sitemim kişilerle ilgili değil yaşanılan olayla ilgili dir.Kimseyle kişesel bir problemim yok.
Ara
sıla
ercan valla benim de neler yazasım var bu üyeyle ilgili kelimeler yetmez ama sonra kendimi banlamam gerekir Big Grin sen gayet iyi ifade etmişsin adeta duygularıma tercüman olmuşsun Big Grin her kelimesine aynen katılıyor ve destekliyorum hatta konu için çooooookkkk teşekkür ediyorum tavırlarına yazdıklarına sinir olan sadece ben değilmişim Big Grin sevindim Big Grin
Ara
Qetesh
Abim benim yaa.. Gel bi gözlerinden öpeyim seni. Muck Big Grin

İnsanları anlaması önceden zordu şimdi daha da zor olmuş. Seviyorum diyorlar ama gel görki bi icraat yok. Boş lafla kuru yük gemisi yürümüyor. Seviyorsan fedakarlık yapacaksın. Gerçi hoş benide ilgilendiren bi durum yok ama bunlar benim düşündüklerim..
Ara
MaSaL
Aynen bende katılıyorum canım sana
Yeni bi ilişkiye hazır olmadan böyle bir şeye kalkışmak bencede çok mantıklı değil biraz daha düşünceli ve özenli davranmak gerekiyor sanırım....

Not :Canım çekti dur ben de öpeyim gözlerinden.Muckkkkk:kiss:
Qetesh
Kıskanç şey nolacak.. Big Grin
Ara
MaSaL
Keyif benim demi ister öperim ister döverim istersede kıskanırımBig GrinBig GrinBig Grin
Leader
Yazılanların yaşanılan olaylara yazıldığını söyleyip, şahsa hitap edilmesi beni üzdü. Biz duygusuz.com yönetimi olarak her zaman tarafsız olmamızla, kişileri anlamamızla övünürüz. Bu geçmişte de böyle olmuştur, şimdide. Olay iki kişi tarafından yaşanılıp bitmiş veya bitmemiştir. Bunu bilemiyorum fakat keşke iki kişiden dışarı taşmayıp üyeler ve yöneticler bu konu ile meşgul olmasalarmış.

Bu konudan arkadaşınızı savunduğunuzu, birlik ve beraberliğin bir temsili olarak algılıyor ve yorumluyorum. Bundan da gurur duyuyorum. Sanal ortam dediğimiz bu alemde üzüntülere duyarsız kalmamanız, arkadaşınızı, dostunuzu savunmanız beni gururlandırdı. Ne mutlu bize bu denli sıcak bir ortam yaratabilmişiz. Her zaman dediğim gibi bunu tüm üyeler ve yöneticilerle birlikte yarattık. Fakat her olayda olduğu gibi madalyonun birde öteki yüzü olduğunu unutmamalıyız. Adı geçen şahsın tam olarak ne yaptığını ve ne yapmaya çalıştığını anlayamıyorum, bilmiyorum. Kendine göre bir sebebi mutlaka vardır. Bu sebep doğru veya yanlıştır. Bunu yargılamak bize düşmemeli.

Sonuç ne olursa olsun, kimseyi aramızdan dışlamamalı, hor görmemeli ve aramıza kazandırmaya çalışmalıyız. Yargılamadan önce dinlemeli, amacını ve eylemini tespit etmeliyiz. Biz bu mantıkta ilerlersek eğer mutlaka karşımızdaki eğer hata yapıyorsa hatasını düzeltir, hata yapmıyorsa bize doğruları gösterir.

Başta yöneticilerimiz olmak üzere tüm üyelerimizi biraz daha sağduyulu olmaya davet ediyorum.
riukeen
Leader Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Fakat her olayda olduğu gibi madalyonun birde öteki yüzü olduğunu unutmamalıyız. Adı geçen şahsın tam olarak ne yaptığını ve ne yapmaya çalıştığını anlayamıyorum, bilmiyorum. Kendine göre bir sebebi mutlaka vardır. Bu sebep doğru veya yanlıştır. Bunu yargılamak bize düşmemeli.

Ne yaptığını anlamak yada anlamaya çalışmak bence birebir hatadır zaten. Katılıyorum..
Ara
CaNaT
Leader Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Adı geçen şahsın tam olarak ne yaptığını ve ne yapmaya çalıştığını anlayamıyorum, bilmiyorum. Kendine göre bir sebebi mutlaka vardır. Bu sebep doğru veya yanlıştır. Bunu yargılamak bize düşmemeli.

Bunu bende ilk başta bu şekilde yorumladım ve sessizliğimide korudum zaten uzun bir süre...
Arkadaşımızın sorunu yada derdi nedir neler yaşamıştır tabiki bilemeyiz. Ben daha öncesinde kendisi ile irtibat kurmayada çalıştım. Ama bir karşılık göremedim malesef. Tabiki sonuç olarak iki kişi arasında olan bir mesele ama madolyonun diğer tarafını göremeyince gördüğümüz kısmın ne hale geldiğini görüncede ister istemez artık bir şeyler söyleme farkında olarak yada olmayarak yaptığı şeyin sonuçlarını ibraz daha fazla düşünmesi gerektiğini hatırlatmaktada fayda olduğu düşüncesindeyim.
Burda ben kimsenin tarafında olma düşüncesi işe bir yorumda bulunmadım ama madem ki uluorta gözümüzün önünde cereyan ediyor, göz göre görede birilerinin üzülmesine sessiz kalarak seyircide olamıyorum malesef ...
Ara
CaNaT
คภtเร๏ร Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ne yaptığını anlamak yada anlamaya çalışmak bence birebir hatadır zaten. Katılıyorum..

Bende sana katılıyorum ama gülmekten Big Grin SmileSmile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 03:58 PM