:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biliyor musun ben hiç yağmurda dans etmedim..
acemhe
Kırgın, yorgun ve sessiz bir sonbahardı.Bildiğim ve özlediğim bir şehirden geçiyordum.Bir nefeslik sigara, demli bir çay ve dost sohbetiydi, kısacık zaman dilimlerine sığdırmaya çalıştığım. Akşamı giyinmiş tam gitmek üzereyken gördüm seni. Hiç konuşmadan hatta umarsızca baktın bana. Minik parodilerle süslenmiş ve yaramazlık yapmadan duramayan haylaz bir çocuğunvirgs.gif hınzırca gülümseyişi gibi oldu tanışmamızvirgs.gif tanıştırılmamız...Nereden bilebilirdimvirgs.gif bu giderayak dudaklara yapıştırılan gülümseyişlerinvirgs.gif yerini sevdaya bırakacağını...Kaçamak bakışlara gebe kaldı gözlerimiz ve aslında gözlerinde gözlerimi gördüğümü kimse anlamadıvirgs.gif kimse farketmedi hüzünlerimizin seviştiğini....

Acılardan ve vedalardan geçenvirgs.gif artık olmaz diye direten bir yürek mahzunluğu vardı ortadavirgs.gif kahkahalarla örtmeye çalıştığımız. Çok sonraları farkettikvirgs.gif örtmeye çalıştıkça bu mahzunluğun ortaya çıktığını. Direndik..Direndik bir zaman tutulmamak için aşka. Oysavirgs.gif gideceğini söyleyip devirgs.gif göndermediğim bir sabah ayazında şekillenmişti cenin yorgun yüreğimde.Başım döndüğünde anladımvirgs.gif canlanmaya başladığını bir sevdanın içimde. Artık çok geçti ve büyüyordu sevdavirgs.gif hüzünle ve hasretle beslenerek...

Yolların sana gelirken kısaldığı ve senden giderken uzadığı akşamlarda dokunduk birbirimize. Maskelerimizi kapı girişlerinde bırakarakvirgs.gif seyircisiz ve alkışsız sahnelerde seviştik. Seviştik ve çoğaldık farketmeden. Her buluşma bir coşkuvirgs.gif her ayrılık bir acı bıraktı yüreklerimizde. Uyurken seyrettiğim yüzünvirgs.gif hasreti törpüledi kilometreler ötesinden...

Kalabalık korkularımızvirgs.gif evlat edindiğimizi sandığımız acılar ve peşimizden itinayla gelerek bizi takip eden endişelerimiz vardı.Sen umursadınvirgs.gif ben görmemezlikten geldim. Acılar paylaşılır dedimvirgs.gif sen paylaşılamayacağını savundun.Sarıldım sana bu savunmaların içinden. Gülmenivirgs.gif sevginden önce istedim. Gülmenin gözlerine yakıştığını gördüğüm an.. Oysa gülüşlerimiz bile hüzünlüydü gözlerimizde. Gözlerimizdeki bu hüzün çağırmıştı belki de sevdayı yüreklerevirgs.gifhiç beklemediğimiz bir anvirgs.gif ummadığımız bir gecede...

Şimdi gecelerdevirgs.gifbabasını arayan bir sevdayı emziriyorum. Nerde diye sorduğundavirgs.gif işleri varvirgs.gif şimdi gelecekvirgs.gif diyerek yalan söylediğim sevdayı. Bilse seni kırdığımıvirgs.gif incittiğimivirgs.gif beni bir daha sevmemesindenvirgs.gif ayaklanıp gitmesinden korkuyorum. Kendi söylediğim yalanlaravirgs.gif kendim inanmaya başlıyorum. Gecelerdevirgs.gif sevdam uykuya dalıncavirgs.gif sessizce ağlayıpvirgs.gif affedilmem için dualar ediyorum. Gecelerdevirgs.gif en çok seni özlüyorum...

Sessizce gelişinvirgs.gif sessizce gidişin oldu. Dudaklarım cezasını konuşmayarak çekecekvirgs.gif gitmene sebep onlar oldu. Kadınlığımı çıkarttımvirgs.gif yıkadım ve askıya astım. Kimse görmesinvirgs.gif beğenmesin diye. Geldiğin gün giyinipvirgs.gif karşına öyle çıkacağım.

Biliyor musunvirgs.gif ben hiç yağmurda dans etmedim. Belki de yağmur olan sendinvirgs.gif seninle dans etmek istedim...
Ara
sıla
ben yağmurumla dans ettim :tolga:
Ara
acemhe
:tolga:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ne YaP BiLiYoR MuSUN ? PaPaTYa_PReNSeS 9 435 04-11-2022, Saat: 12:26 PM
Son Yorum: wildfang
  ölür Müsün Benimle??? ÇiLeK 3 390 04-09-2022, Saat: 03:41 AM
  beni seviyor musun??? kardelen 6 587 04-06-2022, Saat: 08:50 PM
  ?s?yor musun kalbim? ROSE 1 290 04-05-2022, Saat: 07:41 AM
  Sessiz CigLikLar Atiyorum .. Duyuyor musun ? eRCi 8 327 04-04-2022, Saat: 05:31 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 05:07 AM