:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir adresin var mı?
acemhe
Bir adresin var mı, sorulduğunda duraksamadan söyleyeceğin, sadece yaşadığın yeri değil, seni de anlatan bir adres?

Bir hayat hikâyen:

Zaman zaman gülümseyerekvirgul.gif kimi zamansa hüzünlenerek anlatacağınvirgul.gif araya dostluklarvirgul.gif belki düşmanlıklar katacağınvirgul.gif inişli çıkışlı bir hikaye... Ama utanmadan anlatacağın?
Meramını ifade edebileceğin bir dilin var mı?

Kelimeleri fazla düşünmeden bir araya getirebileceğin ve herkesin anlayabileceği bir cümle kurabilen bir dilin. Ölçüp tartanvirgul.gif ama bazen dolup taşanvirgul.gif coşan bir dilin var mı?
Kalem tutar mı elin? Mutluluğun resmini çizemesen bilevirgul.gif tarifini yapabilecek kadar. Belki bir edip kadar değilvirgul.gif ama en azından mutlu bir insan kadar.
Isınır mı yüreğin hemenvirgul.gif sevgiye dair en ufak birşeyde bile. Yoksa bir buzdağı mısınvirgul.gif asıl görünmeyen kısmından korkulması gereken?
Ya ellerinvirgul.gif onlar kaç derecede ısınır? Ne kadar bir sıcaklıkla kalem tutarvirgul.gif ne kadar sıcaklıkla mektup yazarvirgul.gif ne kadar sıcaklıkla bir kitap bitirir. Ve ne kadar sıcaklıkla bir dost eli sıkar?
Gözlerinin fer'i kaç kilometreden farkedilir? Yoksa sen devirgul.gif rengini belli etmeyenlerden misin?
Yokluğu farkedilenlerden misinvirgul.gif varlığı hissedilmeyenlerden mi?
Yumruğunu masaya vuranlardan mıvirgul.gif kapıyı çarpıp gidenlerden mivirgul.gif susanlardan mı?
İçi ka(y)nayıp dışarıya vurmayanlardan mıvirgul.gif parlayan ama içten içe sakin olanlardan mı?
Bir yüzün var mıvirgul.gif göstermekten çekinmeyeceğin?
Ve bir sesinvirgul.gif yükseltmekten korkmayacağın?
Yalanlarını birleştirseler dünyayı turlar mı? Yoksa gerçeklerden kurulu bir kalede mi yaşamaktasın?

Bir amacın var mı? Anlıkvirgul.gif saatlikvirgul.gif günlükvirgul.gif haftalıkvirgul.gif aylıkvirgul.gif yıllık yahut sonsuz bir amacın?
Soruların var mıvirgul.gif her cevabın bir yenisini doğurduğu soruların? Cevapların var mıvirgul.gif nereden geldiğine ve nereye gideceğine dair?

Doğuma uzaklığını ifade eden bir yaşın gibivirgul.gif ölüme yakınlığını özetleyen bir yaşın var mı?
Korkuların var mıvirgul.gif korkmadan söyleyeceğin? Korkularından korkarak yaşayan sözde bir cesur musun yoksa?

[SIZE=6]Uğruna; adresinivirgul.gif hayat hikâyeni yırtıp atacağınvirgul.gif kitaplar yazan kalemini kıracağın ideallerinvirgul.gif hayallerin var mı? [/SIZE]
Ara
history
Çok acımasızca,ne diyebilirimki..
Ara
acemhe
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Çok acımasızca,ne diyebilirimki..

acımasızca olan ne? yazı mı yoksa yaşattıkların mı ?

tanımadığım birine adresin var mı demek mi acımasızca Smile
Ara
history
acemhe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
acımasızca olan ne? yazı mı yoksa yaşattıkların mı ?

tanımadığım birine adresin var mı demek mi acımasızca Smile
hiçbirisi,haketmediğim bir yargılama sadece...:tape:
Ara
acemhe
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hiçbirisi,haketmediğim bir yargılama sadece...:tape:

peki ben bu sessizliği hakediyor muyum elini vicdanına koy ve cevap ver
Ara
history
Konuşmuyorsam,sessizliğim beni anlatır sandım sana,...
Ara
acemhe
sanırım bende problem ben anlayamıyorum yani :tolga:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bir adresin var mi ??? MaSaL 0 372 01-20-2011, Saat: 12:46 AM
Son Yorum: MaSaL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 12:59 AM