:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
вαşℓαмα∂αη вιтєη αşк'α..
acemhe
Canıma can kattığına inanmanın sarhoşluğu esir almışken tüm benliğimi
[SIZE=5]Gittin ......[/SIZE]
Şimdi ne umudun rengi mavi heybemde
Ne de aşklar kırmızı!
[SIZE=5]Gittin ......[/SIZE]
Bütün renkleri de yanında götürdün !

Uzun zamanlar siyah beyaz yaşadım hayatı..
Bazen sevdim
Bazense griyi aradım çaresizce !

Geç-ti zaman
Geçti yaram ..
Sonra ..

Hayatın bütün güzel renklerini doldurdum yeniden heybeme!
Eskisinden daha umut dolu şimdi mavi
Aşklar kıpkırmızı...
Hayaller şeker pembesi...
Yaşamak bulut beyazı...
Bütün renkleri aldım işte yanıma ...
Unutuyordum bak az daha
Bir tek moru bıraktım ardımda !
Diyordum ya hani ;
../beni anladığında aşk'ı da anlayacaksın..
Diye ...
[SIZE=7]Aldırma![/SIZE]
Sadece bil en çok yakışan renk kaldı sana ....
Ara
acemhe
Benli çilelerin, benli pişmanlıkların bitti artık. Dilediğince özgürsün Mavi gökyüzünün altında istediğin düş ülkelerine kanatlanabilir yüreğin Dilediğin mevsimlerde delice ıslanabilir gözlerin Bana çıkan tüm yolları adres defterlerinden sil artık Adımın üzerini kalın harflerle işaretleyip kaldır beni hatıralarının en tozlu raflarına
Bana dair tek bir satır kalmasın tek bir cümle olmasın dudaklarında
Madem sana acı çektiriyorum, madem ben sende pişmanlığı anımsatıyorum bırak bitsin bu çile Ben sana acı çektirmek için gelmemiştim. Ağır yaralı yüreğine umut diye girmiştim oysa.. Şimdi sende kanayan pişmanlık olmuşken unut beni Hiç yaşanmamış say yaşananları Ben`li hatıraların üzerine karanlığı ört ve kapat tüm perdelerini Bana kattıklarını, bana bıraktıklarını topla yüreğimden
Sözlerini, yeminlerini sök dudaklarımdan

Ama bir şeye dokunma ne olur Seni sen diye seven yüreğime dokunma Dokunma, acıtır yalnızlığım yüreğini Dokunma, kanatır diz boyu karanlığım o ince dudaklarını Hayatımda yenilmeye alışmışken senin yenilgine de alışırım ben...Ben nice yürekte canlı canlı gömüldüm senin zaferlerine de alışırım sevgili
Bırak dokunma kanayan yaralarıma..

Cennet kokulu tenini sıçramasın kirli yüzümden akan yalnızlıklarım Daha fazla acıtmasın pişmanlıklarda avutulmuş hatıralarım Topla cümlelerini dudaklarımdan

Her şey bitti artık Ve her şey bitmişken, sana git demeyeceğim

Gitsen de tek bir kelime bile etmeyeceğim..

Susmalıyım. Susuyorum En derininden, en acısından suskunluğumda saklı cevaplarım sevgili Belki de tüm cevaplarım soruların da saklı

Bana kalan acıları, bana bırakılan yenilgileri sevgin için bedenimi yüreğimi semer bileceğim sırtıma yüklenip gidiyorum Kapıyı aralamana gerek yok sevgili
Sana geldiğim yollardan gitmeyi de bilirim ben Gerek yok en iyisine sen layıksın sözleriyle avutulmuş devrik cümlelere Ben iyi bilirim tozlu yolları Gidiyorum, tüm zaferlerin başkumandanı olarak ayrılığın ganimeti olarak tüm hatıraları yakabilirsin

Benli tüm yaşananları da unutabilirsin Artık söze gerek yok Gitmeliydim ama bu kadar erken değildi Gidiyorum bir bedende yüreksiz yaşamayı öğrenmeye gidiyorum Gidiyorum öznesi çalınmış cümlelerde
sana susmaya gidiyorum

Biliyorum sen bensiz de yaşabilecek kadar güçlüsün..Hayata kaldığın yerden devam edeceksin

Noktasız, virgülsüz Oysa ben Oysa ben yaşadıkça hep bir eksik vereceğim sabah ictimalarında Hep bir sen eksik olacak nefes almalarım Artık öznesiz paragrafların içinde yarım cümlelik olarak adam sayılacağım Artık ben sensiz varolacağım

Topla cümlelerini dudaklarımdan..Bana vaat edilmemiş yarınlarımı da yanına al Bir de benimle yaşadığın mutlulukları Bir de sana yazdıklarımı Kötü bir gününde gözyaşlarını kurulamak için kuru bir peçete niyetine kullanırsın senli satırlarımı

Unutmadan bir teşekkür borçluyum sana; kısa bir süreliğine de olsa yarımlığımı, yalnızlığımı unutturduğun için

Ve de yaşattığın tüm mutlulukların için Teşekkürler sevgilim Giderken sakın ardına bakma Gözlerin pişmanlıklarında, günahlarında kalmasın

Sana paylaştırılmış her acına ben yüreği kefil gösterdim Sen yüzünü aydınlığa çevir sadece.İnan bana bensiz hayatta seni hep mutluluklar bekliyor olacak Çünkü sensiz bir yerde yaşarken bile her nefesimde bin dua saklı olacak sana

Artık mutluluğa kanatlanma zamanın geldi sevgili Bensiz olsan da
Her güneş, gözlerine doğmaya,
Her rüzgar, saçlarında dolaşmaya gelecek
Hadi git

Varlığımda acı çekmektense,
Yokluğumda mutlu ol
Çünkü; mutluluklar en çok sana yakışıyor sevgili

Topla cümlelerini dudaklarımdan
Her şey bitti artık Maviler kadar özgürsün artık
Dilediğince uçabilirsin
Yolların hep Cennete çıksın sevgili

Bensiz hayatında mutluluklar dilerim
Hoşcakal hüznüm/ hoşcakal yüreğimi adadığım ömrüm
Ara
acemhe
Kaybettim seni
Güneşin battığı yerde…

Yine rüzgâr eşlik ediyor..Yalnızlığıma…Yağmur penceremi yumrukluyor Anızlığıma…*

Kaybettim seni
Güneşin battığı yerde…

Seninle aramı açıyor..Rüzgâr ve yağmur durmuyor

Hayallerimle birlikte kaçıyor..Mağrur ile gurur

Kaybettim seni

Güneşin battığı yerde…

Bilmem nasıl dayanır..Sensiz bu yürek.Gönül saraylarım yıkılır..Tek tek ürpererek…

Kaybettim seni
Güneşin battığı yerde…

Bari dertlilere bırakın geceleri..Dert yumağına dönsün..Benim gibi niceleri

Kaybettim seni
Güneşin battığı yerde…

Gamzelerine dokunmaktayken rüzgâr..Sen bana ne kadar yabancısın..Gül kokulu günlere sabahlayacaktık [SIZE=5]Ne kadar yalancısın…

[/SIZE]
Ara
acemhe
adsz500x128zg5aj6wx4op8.jpg

[SIZE=5]“Avuçlarımda yitik bir sevda;

Her gece sana geliyorumNokta.gif
Uykusuz her hece sana…”

Gözlerinden deniz görünüyordu ve ben gözlerinin sahilinde çıplak ayakla yürüyordum. Dalgalar sahili yalıyordu usul usul… Kırmızı topuklarıma takılıyordu gözlerin. Sevdanın derininde onulmaz bir düştü yüreğim. Ecelin oluyordum her gece yeşil tepelere serdiğim düş bahçelerinde…

Biliyordun asi rüzgar…

“Tüm sualler yanar geceler düşlere kanatlanınca…”

Ve sen sevgilim masallar anlatıp kandırırdın hüzünlerimiNokta.gif kaçan uykuma şükrederdim o vakit. Varlığının yoksulu bir fakir sofrada umudu beslerdik gözyaşlarımızla. Yufka yüreğini değişmezdim dünyalaraNokta.gif kirpiğinin kıvrımındaki bir damlaya canımı teslim ederdim. Kuruyan gözpınarların ıslak dudaklarımın nemi ile şifa bulsun diye dualar ederdim. Avuçlarındaki gül yapraklarıyla kanatlandırırdın kelebek yüreğimiNokta.gif güzüme inat... Sana sadık rüyalarımda bile sabrı anlatırdınNokta.gif o sabır ki her sabah gözlerimin şu yalan dünyaya doğması gibi…

“Gecenin yanaklarından süzülürken şafakNokta.gif
YıldızsızNokta.gif karanlık da olsa gök kubbe
Gül yordamıyla bulurduk nefeslerimizi…”

Gözlerimdeki hayatla birleşince yarım cümlelik sevdalar yitirirdi anlamını. Sen benimle tamdın sevgilim. Bilirdik eninde sonunda kaybolurdu düşler… Bitimsiz özlemlerle kurduğumuz her düşün ardından hüzünler devrilse de üzerimizeNokta.gif biz gerçektik…

Ay yüzüme bak gözlerindeki hayatla… Geldiğin yolların tozu toprağı dururken öpmeliyim avuç içlerini… Hadi uzan varlığının mutluluğu ile çöz saçlarımı. Eteğime topladığım çiçekleri iliştir. “Ellerin” diyorumNokta.gif ellerin yurt edinmeli saçlarımın her telini. Yanışın her an artsa da dayanNokta.gif gücün yetmese de vazgeçme bu sevdadan.

“Şimdi acıları bırak başucuma…
Gözyaşlarıma uzan…”

İtiraz yok asi rüzgar…

Kirpiklerinin gölgesinde bir sergi açmanı istiyorumNokta.gif kimsenin uğramadığı bir sonbahar günü… Üzerime çöken hasretlerin arasında çok sevdiğim gülleri resmetmelisin. Her tablodan okumalıyım sevda romanımı. İçlerinden biri bana yakın gelmeli. Hani o gözlerimde bir dolu hüzün olan…

“Renkler yanar hüznümdeNokta.gif sen siyahı giydir yine bana…
Takvimlerin boş yapraklarında dururken zaman
Küçücük yüreğimle ölümsüzlüğü sunuyorum bak sana”

Bilirim yakıştırmazsın beyaz tenime bu zemheri matem rengini… Dudaklarıma değen her renk yandıkça başka çaren kalmaz sevgili. Gün uzar kavuşmayı bekledikçeNokta.gif gün büyür gözlerimizdeNokta.gif geç gelir gece. Gece siyah…

Yırtılır karanlıkNokta.gif ateşli bakışlarını gördüğümde. Yokluğuna uzattığım saçlarımda başlarken vefakar gecelerNokta.gif avuçlarımdaki şarabi sevişlere bırak kendini. Sonra gamlı saçlarımın her teline asalım düşlerimizi. Nefesine nefesimi al yakalım geceyi sönse de bir bir yıldızlar. Unutulmuş bir yalnızlığın içinde olsam da yüreğimin kuytularına uzan… Özlemlerime yenilerini eklemeden uzan ki göğüs kafesimde yankılanan yürek atışlarımın senli bestelerini dinlemek nasibin olsun.

Yüreğindeki azimli sevda ile kanasan da aç gönlünü bana özlenen sevgili. Bakma gözlerimdeki yaşlaraNokta.gif sevince açar gamzelerimNokta.gif hem ağlamak yakışmaz ki bana.

Haydi söyle sükut ile…

Sorularımın cevabı var mıdır asi rüzgar…

“Bedeli çoktan ödenmiş bir sevdayıNokta.gif neden kanatır [SIZE=7]zaman…”
[/SIZE]
[/SIZE]
Ara
history
“Ellerin” diyorumNokta.gif ellerin yurt edinmeli saçlarımın her telini. Yanışın her an artsa da dayanNokta.gif gücün yetmese de vazgeçme bu sevdadan.Elinden bu kadar gelmesin,fazlasını hakettiğimi biliyorum...
Ara
acemhe
Söz Veriyorum bende kalacaksın....

Belki anlamıyorsun ama dünyana bu denli girdimse sen izin verdin ve

ben seni bulduğumda yüreğim bomboştuNokta.gif yalnızdımNokta.gif sevgisizdim.

yaşamın tüm benliğinde hayatı sürüp giderken seni buldum..

seni sevdim.. Biliyorum kızıyorsun banaNokta.gif bu kadar sardığım için seni..

Ama yapabileceğim hiçbirşey yok çünkü seviyorum seni deli bir okyanus

dalgası gibi.. [SIZE=4]şimdi gidiyorsun içimi şimdiden acabalar sardı... [/SIZE]

senin sevgi dolu gözlerini görebilsem nasıl rahatlayacağımNokta.gif ama olmayacaksın..

ben ne yapacağım sensiz buralarda.. Ben senle hiç bilmediğim bir zamanınNokta.gif

hiç yaşamadığım bir saatinde buldum kendimi..

Hiç yaşamamıştım ki.. Kalplerimizin tik tak ları birleşti ilk defa zannediyorum..

Bir yıldız gibi doğdun dünyama yüreğimeNokta.gif aklımaNokta.gif tenime.. Artık geceleri yıldızlara bakarak gelirken bir başımaNokta.gif

başım yukarıda gülerek göz kırpıyorum zamanNokta.gif zaman biliyor ve

hissediyorum ki sende bana gülümsüyorsun o an..

Seni çok seviyorum aşkım.. [SIZE=5]Seviyorum dediğim ilk günden beri bendesin ve[/SIZE] son günüme kadar bende kalacaksın.[SIZE=7] Söz veriyorum.... [/SIZE]

VakitNokta.gif gecenin sonsuz karanlığına bürünmüş.

Binbir sıkıntı sarmış benliğimi.

Bir yudum su diye inleyen hasta gibi muhtacım seninle konuşmaya.

Nerdesin? Uyur musun şimdi?

ArasamNokta.gif bir sıcacık merhabana ihtiyacım var desem ne dersin?

Kızar mısın düşüncesini aklımdan geçirmek istemiyorum.

[SIZE=5]Çünkü dostumsun diye biliyorum. Elbette arayacaksınNokta.gif dediğini duyar gibi oluyorum. [/SIZE]

içimi acabalar sardığında senin sevgi dolu gözlerini görebilsem nasıl rahatlayacağımNokta.gif

ama yoksun. Varlığınla beni nasıl sarıyorsunNokta.gif bir bilsen.

Maddeden ötesin.

Hani pamuk şekeri vardırNokta.gif yediğin an tadı damaklarına yayılır ama

anında yok olur. Sen sakın yok olmaNokta.gif sevgi tadında yaşa.

Beni ben yapan her ne varsaNokta.gif sende de bunları

gördüğüm için mi bu kadar bendesin?

Bence senNokta.gif varlığındaki değerlerle sensinNokta.gif

bence sen ruhuma uzattığın kementle varsın.

AcımdasınNokta.gif sevincimdeNokta.gif gözyaşımdaNokta.gif uzanan elimin

sıcaklığındasın. [SIZE=5]Uzaktayken nasıl yanımda olabiliyorsun? [/SIZE]

Mutluluktan uçacakken seni aramak ve sevincimi paylaşmak istiyorum.

Acımda ben seni arayamıyorumNokta.gif yalnızlığın kalın kabuğuna çekilmek ve

unutmak istiyorum dünyayıNokta.gif insanları.

Ama sen... sen bırakmıyorsun. O derin dehlizde karanlıklar içinde bir

ışık varNokta.gif o ışığa doğru bilinmez bir neden çekiyor beni.

Gözyaşlarım çiçek oluyor yüzümde ışıkla.

Ve ellerimde çiçeklerle çıktığımda karşımda seni buluyorum
Ara
history
VakitNokta.gif gecenin sonsuz karanlığına bürünmüş.
Binbir sıkıntı sarmış benliğimi.

Bir yudum su diye inleyen hasta gibi muhtacım seninle konuşmaya.
Nerdesin? Uyur musun şimdi?
Geceye,yıldızlara,dalgalara bırakma,sende olmak istiyorum...çok güzel ..harika.
Ara
acemhe
Kocaman açılmıştı gözleriNokta.gif kocaman bakıyordu ufka doğru. Belki çok sevdiği bir şarkı geçiyordu aklından…

[izlesene]2118187[/izlesene]

"Hani o bırakıp giderken seni.."

Belki de gitmeyi özlemişti yineNokta.gif nereye olursa… Gittikçe sensizleşecekti yüreği sanki. Gittikçe azalacaktı içindeki sen. Gittikçe boşverecekti sankiNokta.gif giderek rahatlatacaktı kendini… Gitmek iyi gelecekti içinde çözemediği herşeye… Bilse kiNokta.gif bilmediği ne çok şey var..

Deniz kenarında kahvaltı yapıyorduk. İçim dışım denize hasretNokta.gif ayrılmıyordum kıyısından ve dönüp dedim ki; "Kötü olan her ne iseNokta.gif işte şu suya baktığında değişir bir andaNokta.gif çözülür. Ne kadar şanslısınız!" Alaycı bir gülümseme ya da bazı şeyleri ne kadar basite indirgediğimi ima eden bir tavırla: "O kadar kolay değil işte! Öyle içine çeker kiNokta.gif derinlerineNokta.gif boğulursun." dedi.

Konuşurken unuttuğuNokta.gif unutup da konuştuğu çok şeyNokta.gif umutsuzluğu çağrıştırıyordu kendiliğinden. Neyi aradığını bilmeden geçirilen zamanlar ve nereye ulaşmak istediğini bilmeden çıkılan yollar… Rastlantılarla şekillenen bir yaşama biçimi… Nereye kadar?

Kendisinin de henüz yetmediği bir sürü soru ve cevapla doluyken dünyasıNokta.gif ne kadarıyla başedebilirdi karşısına aldığı bütün düşüncelerin ve nasıl mutlu olurdu kendi olmaktan…

Yapıp yapamamaktanNokta.gif olup olamamaktan emin olamadığı herşeyin yüküyle kısıtlamıştı kendini ve bu noktadaNokta.gif sence bir değişimi kolay kabullenemezdiNokta.gif anlamalısın. Oysa sen onun hayatının en ince ayrıntısıydınNokta.gif kendi kendineliğinden bir vazgeçiştin. Bir karardın herşeyden önceNokta.gif başkaydın…

GidiyorduNokta.gif gittiğini sanıyordu daNokta.gif nerede yok olacaktın senNokta.gif biliyor muydu? Biliyor muydu hangi şehirde kurtulacaktı senden? Bilmedikleri doldurabilecek miydi konuşmalarının arasında kalan sessizliği? Arkasında bıraktığı kendisiydi belki deNokta.gif başedemediği tarafıydı ruhunun ve altedemediği bir acemilikti yaşama karşı tek başına…

Hem sıradan olmak ve hem de sıradanlığı eleştirecek kadar ayrıcalıklı olmak nasıldı ki? Nasıl bir şeydi ve sen bu konuda bir türlü yetişemiyordun ona? Yetişemiyordun ondaki uzaklıklara ve belki de anlamıyordun onun uzağı ne? O gidiyorduNokta.gif gitti de.. Belki senden gitti ama ne farkederNokta.gif sensizlik nerde varNokta.gif hangi şehrin sensizliği var..?
Ara
acemhe
cekingen-opucuk-forumozel-03.jpg

İçimden geldiNokta.gif

bugün seni öpeceğim...
Ve hep söylemek isteyipNokta.gif
başaramadığım bir şey söyleyeceğim sanaNokta.gif
DudaklarımNokta.gif
dudaklarına değdiğinde alev alacak
eline değdiğinde ürperen tenin ıslaklığında
Cıvıl cıvıl parıldayan ve pınarlarında dolu damlacıklarla ıslatıp parmak uçlarımıNokta.gif
Hiç sarılmadığım kadar sıkı sarılacağım sana.

Bugün
bir başka bakacağım gözlerine...
Sürekli utangaçlıkla kaçırdığın bakışların arasından süzülüpNokta.gif
İnce sızılar vererek damarlarından akacağım yüreğine...

Bugün
bir başka yakacağım canını...
Sen ki vazgeçemeyeceğim bir geçmiş bırakıyorsun bende..
Bense aynalara baktığında
hep hatırlayacağın izler bırakacağım yanaklarında...

Artık dal uçlarında yeşeren yaprakları kurutupNokta.gif
Yakıp yıkıp her şeyi...
Buharlaştırıp bütün denizleri hava oldum...
İşte bak burun ucundayım...
Hadi
bir nefeste çekip al beni içineNokta.gif üşüyüp yağmur olmayayım..

Düş istemiyorum artık...
Yalan geliyor bana...
Seni
her gece yarısı uyandığım rüyalarımdan kaldırıp sabah olmadan..
Evet sabah olmadan...
İçimden geldi bir başka öpeceğim.
Çaresi olmayan bir hastalık diliyorum...
Kenetlendiğinde ellerimiz yapışık kalsın...
Birleştiğinde dudaklarımız mühürlensin..
Ve bütün neşterler yok olsun...
İçimden geldi bugün seni öpeceğim..

Konuşmanı istemiyorum...
Gülmeni deNokta.gif
Öylece dur karşımda...
üzerinden süzülürken gözlerimNokta.gif
Öylece dur...
Seni sevdiğime doyamayayım...
Saçların yine dağınık olsunNokta.gifyüzün mahmurNokta.gif
Uykusuzluktan şişmiş göz torbacıklarından
Kahvaltı sonrası dudak kenarlarında kalan kırıntılara kadar her şeyNokta.gif
Ama her şey öyle kalsın...
Soğukta kabaran kurumuş dudaklarınNokta.gif
Üşüyüp pembeleşen burun ucun ve elmacık kemiklerinleNokta.gif
Her şey ama her şey aynı kalsın...

Seni
en doğal halinleNokta.gif
hiç görmediğim halinle...
Bugün..!
İçimden geldi sarılıp öpeceğim.

Nasıl yatıp nasıl kalktın bilemem ama...
Ben seni yastığımdaki saç telinle hatırlayacağım...
Hep başucumda bahar yeli nefesinNokta.gif
Bağrımı acıtan dikenli tel gibi
Ve tenime dudaklarından süzülüp akan iksiriNokta.gif
Göğsüme akseden sol yanak resmini silmeyeceğim...
Umarsız acılarda bıraksan da gönlümüNokta.gif
İçimden geldi
Bir başka öpeceğim resmini...
Ara
acemhe
Seni sevmek vardı ölürcesine�
Şimdi yanında olmakNokta.gifsana bakmak gözlerinin karanlıgında kaybolmak vardı�
Kömür gözlerinin yaktığı ateşte yanıp kül olmak vardı.
Görmemeliydim senden başka bir yüzNokta.gifişitmemeliydim başka ses ve dokunmamalıydım başka kalbe�

[SIZE=5]''Hala seninim'' diyebilmek vardı şimdi �[/SIZE]
Senin için atıyor bu kalp ilk günkü gibi diye haykırmalıydım�
Başka göz bakmamalıydıNokta.gifbaşkasının bitanesi olmamalıydım !
Yalnız senin olmalıydımNokta.gifBir tek sana kalmalıydım �
Seni anlatmak vardı tanıdık tanımadık herkese�
Seviyorum hemde ölürcesine bilmeyen kalmasınNokta.gifYok bu aşkın önünde hiçbir engel�
O benim yalnız benim � Bense sadece onunum demek vardı �
Son nefesimde bile haykırmak vardı dağa taşa aşkımızı �
Güldügünde güller açanNokta.gifbütün güzellikleri kıskandıran o gül yüzünü öpmek vardı.
Hissetmek vardı o sıcak öpüşlerini �
Dans etmek vardı seninle o ilk şarkımızda�

Belki bir gece yıldızların altında belki bir gün güneşin sıcaklıgında�
Sarhoş olmak vardı aşkından birdaha kendime gelemeyecek kadar�.
Bu aşk seninle başladı seninle bitecekNokta.gif
Bu kalp ilk seni sevdi hep seni sevecek demek vardı�
Birlikte yaşayıpNokta.gifbirlikte ölmek vardı azraili kıskandırırcasına�.
Bak işte hepsi yarım kaldı .
Susacak dilim söylemeyecek artık başkasına bu aşk cümlelerini.
Yazmayacak ellerim senden başkasına bir tek satır.
Artık olmayacak sendenNokta.gifhayalinden başkası.
Seninle başladı seninle bitmeli diyebilmek vardı�

[SIZE=7][Olmadı�][/SIZE]
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 09:43 PM