:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S?rpr?z
isyanbitmez
....................
YARGIÇ
Böyle bir durumda gelemeyene gitmek gerekir.Eğer bu kadar seviliyorsa yürekten en azından ben bunu isterim.Bunu düşünmek bile çok acı sabah sabah hayallerimin seyir defterine yeni bir rota çizdim anlatılandan ötürü.Yelkenler fora hüzün denizine doğru gözlerim bir tuhaf neden bilmiyorum dolmak için bahane arıyor gibi.Ne olacak ki şimdi.Of be birader bana kastın mı var : )
Ara
kayıp_gölgeler
BENİ HİÇBİR ŞEY YIKAMAZ DERDİM SENSİZLİK YERLERE ÇALDI. SENİ ÇOK SEVİYORUM DEMİŞTİM TELEFONDA. ÖNCE ALLAHA EMANET ETMİŞTİM SENİ SONRA AŞKIMA DUALARIMDA. ACABA HANGİSİ YETERSİZ KALDI.

çok güzel arkadaşım teşekkürler...
Ara
isyanbitmez
kay?p_g?lgeler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BEN? H??B?R ?EY YIKAMAZ DERD?M SENS?ZL?K YERLERE ?ALDI. SEN? ?OK SEV?YORUM DEM??T?M TELEFONDA. ?NCE ALLAHA EMANET ETM??T?M SEN? SONRA A?KIMA DUALARIMDA. ACABA HANG?S? YETERS?Z KALDI.

?ok g?zel arkada??m te?ekk?rler...
B?R ?EY SORMALIYIM AFFINIZA SI?INARAK. SADECE ALDI?INIZ KISMI MI G?ZEL BULDUNUZ? YOKSA BU KISIM DAHA DA MI G?ZELD?? CEVAPLARSANIZ SEV?N?R?M. BE?EN?LEN?N NE OLDU?UNU MERAK ED?YORUMDA. KEND? ?L??LER?N?ZDE OLAB?L?R. YARGILAMAK G?B? B?R AMACIM OLMADI?INI B?L?RS?N?Z SANIRIM. BEN TE?EKK?R EDER?M.........
kayıp_gölgeler
Burasi Benİm DÜŞÜncelerİme Ya Da YaŞadiĞim Duygulara Yakin OlduĞu İÇİn SÖyledİm Yoksa Yazinin Tamami GÜzel...
Ara
MasaL_perisi
Sürprizleri kim sevmez...
Heleki güzel sürprizler varsa...
....................................
Teşekürler arkadaşım...Ne diyebilirim ki şimdi...E bu da güzel demicem...Smile
Çünkü süper güzel..Smile
Yüreğine, duygularına sağlık...
Ara
isyanbitmez
BEN S?RPR?ZLER? SEVMEM. BEN TE?EKK?R EDER?M OKUYAN G?ZLER?N?ZE YORUM YAZAN EL?N?ZE SA?LIK..........
MasaL_perisi
Ama ben güzel sürprizleri dedim..Sad
Diğer sürprizleri bende sevmem...Smile
Mesela bu makale güzel bir sürpriz...Smile
Ara
isyanbitmez
TOPTAN SEVM?YORUM S?RPR?ZLER?. BU MAKALEDEK?N? DE SEVM?YORUM. SEVENE SEVME DEMEM SEVEN SEVER ZATEN : ) ...........
milagros
ÜÇ GÜN NE KISAYMIŞ SEN YANIMDAYKEN, BİR DE ŞİMDİ HALİMİ GÖRSEN. NASIL DA UZADI DAKİKALAR. YOKLUĞUNU BÜYÜTMEYE YEMİNLİLER....
ZAMAN KİMİ ACILARI YOK EDERKEN KİMLRİN ÜSTÜNE ACI KOYAR ZAMAN GEÇTİKÇE ACILARDA BÜYÜR GEÇEN HER SANİY BİN IZDIRAP GİBİ GELİR....ZAMAN ACILARA İLAÇ OLDUGU GİB YARADA OLABİLİYOR.......
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 07:05 PM