:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MaSaL'a * Hayali sevdam demiştim sana değiL mi?
acemhe
hooplaee8.gifhooplaee8.gifhooplaee8.gifhooplaee8.gifhooplaee8.gifhooplaee8.gifhooplaee8.gifhooplaee8.gifhooplaee8.gif

Tomurcuk açan bir fideyi seyre dalmak Cudi dağında… Bir kırlangıç olup süzülebilmek semalarda… Yeni doğan bir bebe olup ağlayabilmek acıktığında… Rengarenk çiçeklerin açtığı kırlarda dolaşabilmek; bütün tedirginliklerden uzak…
Biliyorum; epey oldu sana yazmak için kalemi elime almıyalı… Seni unuttuğumdan değil…
Sevdam;sürgünlüğüm; evvelki yazışmalarımızdan hatırlarsın değimli? Sürgünlüğüm bitiyor sayılsada düşünsel sürgünlüğüm bundan sonra başlıyacak demiştim… Öngörülülükmüdür bilmem ama; düşündüklerim, düşündüklerimiz yaşamda bir bir gösteriyor kendini…
Ya şimdi? Eskisi gibi yazamıyorum örneğin; düşünemiyorum;korkuyorum düşünmekten… Korkuyorum seni yaşamaktan…
Hayali sevdam demiştim sana değimli… Hayallerimdeki sevdam; yaşam çiçeğim; dert ortağım; sırdaşım… Herdem merak ediyorum, acaba hayallerimdeki gibimisin… Sadece düşüncelerimdemi varsın…
Beklide hiç bitmeyecek dediğim sürgünlüğüm gibi; asla gerçekleşmeyecek olan bir hayal olarak kalmaya devammı edeceksin… Beklide bundandır her sensin dediğim insanların beni hayal kırıklığına uğratması… Böylesi yaşadığım her hayal kırıklığı inan bi parçamıda alıp götürmekte benden… Bedenimden… Benliğimden… Bazen aynaya dönüp bakıyorumda durumumun vehametini gözbebeklerimden anlıyabiliyorum o an…Geriye kalan bir yıkılmışlık; geriye kalan virane olmuş bir yürek; geriye kalan bir enkaz yığını…
Yalpalayarak; her an düşecekmişim korkusunu yaşıyaraktan yürümelerim daha ne kadar sürecek bilmiyorum…
Beklide bu kesinlikle o dediğim an yaşadığım bütün sorunlarımın biteceği andır… Beklide seni hiçbir dem bulamıyacağım gibi; sorunlarımda her daim devam edecek…
Aslında yeni bir hayal kırıklığı yaşamak istemesemde hayalimin peşinde koşmamak elde değil… Yani hayali sevdamın… Yani senin… O tedirginliği her an yaşıyaraktan…
Sensiz geçen her günü, seninle geçeceğine inandığım yeni bir gün takip etmekte… Sen yine yoksun… Tıpkı geçmişte olduğu gibi… Ve ben seni sen olmadan yaşamaya devam ediyorum… Her gün yeni bir umutla… Her gün yeni bir heyecanla… Ve sen yine yoksun… Geçmişte olduğu gibi… Hayallerimde benden kaçtığın gibi…
Ve bir gün daha sonlanıyor…
Ve sen yine yoksun………..

hooplaee8.gifhooplaee8.gifhooplaee8.gifhooplaee8.gifhooplaee8.gifhooplaee8.gifhooplaee8.gifhooplaee8.gifhooplaee8.gif
Ara
MaSaL
Oyyy oyy güzel yüreğin dert görmesin funda senin emi:kiss:
Teşekkürederim çok güzeldiSmile
acemhe
M a S a L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Oyyy oyy güzel yüreğin dert görmesin funda senin emi:kiss:
Teşekkürederim çok güzeldiSmile

seviyorum sizi ablam :kiss:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  **Seni Seviyorum Masal Yüzlü** MasaL_perisi 20 1,019 04-14-2022, Saat: 08:27 PM
Son Yorum: wildfang
  Sitem edemiyorum sana. levell 2 413 04-14-2022, Saat: 07:54 AM
  **Duy Diye Değil** MasaL_perisi 14 669 04-13-2022, Saat: 07:16 PM
  Binlerce (Seni Seviyorum) Borcum vardi sana €BeRimSin 8 469 04-13-2022, Saat: 02:58 PM
  Sana Sadece Sana... eRCi 5 346 04-13-2022, Saat: 02:53 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 05:30 PM