:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gelmem??s?n
isyanbitmez
...................
YARGIÇ
Gelmeyeni beklemek zor mudur?Güzel mi?Yoksa hem zor hem güzel mi?Yada hiç biri mi?Kişiye göre değişen kavramlar değil mi?Paki ya beklenilenin gelmemek için çok sebebi varsa o zaman ne anlama gelir.Mesela merak ettim bu yazıda gelmeyenin gelmemesi için sebep nedir?Hem bu kadar özelse insan beklemekte asırda geçse hep bir anlam taşır,taşımalıdır...
Ara
Ba?BeLaS?
Bende birşey merak ediyorum.Beklenen gelseydi ne olacaktı ?
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler...Smile
Ara
ZiBiDi_RoMeO
asi_lord Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bende bir?ey merak ediyorum.Beklenen gelseydi ne olacakt? ?

y?z?ne t?k?rcektik Big Grin Big Grin

:yikildim:
Ara
Ba?BeLaS?
Evet gerçekten komik.Konuyu okumadan soruyu anlamadan cevap verebilme yetinizin olması takdir edilir.Bu smile'ı kullanabilmek içinde bu kadar çaba sarfetmen cidden ödüllendirilmeli.Hani bir plaket falan olsada şöyle özel bir koro eşliğinde verseydik....
Ara
bilgeis
......................
isyanbitmez
bilgeis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bence bu konu a?k mektuplar? b?l?m?nde olmal?yd?.Asl?nda makale de?il yazd?klar?m?z ama yaz?yoruz i?te ...Maksat payla?mak olsun.Payla??nca azal?yor insan?n derdi belki de....?thafta bulundu?umuz ki?ler var belki de.Ne bileyim belki de hi? kimse i?in hi?bir ?eydir benim s?zlerim.Hi?bir yerde tekrarlamayaca??m kadar y?rektendir belki de...
MAKALE: Bilim, fen konular?yla siyasal, ekonomik ve toplumsal konular? a??klay?c? veya yorumlay?c? niteli?i olan gazete ve dergi yaz?s?.
E?ER TDK'NIN BU TANIMINA G?RE HAREKET EDERSEK BU FORUMDA B?YLE B?R B?L?M?N OLMASI B?LE YANLI?TIR.

E?ER B?L?M?N ALTINDAK? A?IKLAMAYI OKURSAN: Bu alana al?nt? olmayan, sadece sizin yaz?n?z olan ve ki?isel d???ncelerinizi aktard???n?z makalelerinizi yazabilirsiniz. ?rn: A?k, Siyaset, Din, Spor, vs.)

YAZIMIN YER?N?N BURASI OLMASI DO?RUDUR. BU FORUMUN K???SEL MAKALEYE VERD??? ANLAMDAN KAYNAKLANIYOR.

MAKSAT PAYLA?MAK VE ANLATMAKTIR ELDEN GELD???NCE. PAYLA?INCA DERT AZALMAZ BENCE SADECE ?O?ALIR E?ER PAYLA?TIKLARINI DO?RU SE?ERSEN. S?ZLER?N?N DE?ER?N?N KARARINI SEN VER?RS?N. KAR?INDAK? SADECE ANLAMAK ?STED???N? ANLAR. D???NCELER?N?Z ???N TE?EKK?RLER..........
bilgeis
................
isyanbitmez
bilgeis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:B?LMEM......PAYLA?TIK?A DERTLER?M AZALIYOR BEN?M SANK? NE B?LEY?M ?LT?HABIN AKMASI G?B? B?R ?EY BU BENCE....
YARANIZ ??TEYSE AKAN ?LT?HAP S?Z? SADECE ZEH?RLER.........

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 02:55 PM