:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kapina G?l!
isyanbitmez
................
ROSE
valla emeğine sağlık çok güzelldi...eee gün gelir senin geçtiğin yoldan çocuklarında geçer tabi bunlara hazırlıklı olmak lazım demi..valla hiç hapı yutma sen zamanında nasıl sevdiğinin peşinden koştuysan nasıl kör baktıysan o zamanlar şimdi de sıra onlarda...teşekkürlerrrr....
Ara
p£r!k!z!
tşkrler isyann.. emeğine sağlıkkk !
Ara
YARGIÇ
Suratımda koca bir gülümseme var anlatamam.Anlatılan duruma son vurguyu beklemiyordum açıkçası.Gerçekten can alıcı bir nokta olmuş.Aynı durumda bir an için kendimi düşündüm de herhalde yuttuk hapı dan çok daha güçlü bir tepkim olurdu.Anlatım gerçekten çok güzel kaleminin gücü tartışılmaz bana göre,tekrar belirteyim gerçekten son cümle can alıcıydı.
Ara
isyanbitmez
rose Adlı Kullanıcıdan Alıntı:valla eme?ine sa?l?k ?ok g?zelldi...eee g?n gelir senin ge?ti?in yoldan ?ocuklar?nda ge?er tabi bunlara haz?rl?kl? olmak laz?m demi..valla hi? hap? yutma sen zaman?nda nas?l sevdi?inin pe?inden ko?tuysan nas?l k?r bakt?ysan o zamanlar ?imdi de s?ra onlarda...te?ekk?rlerrrr....
BU Y?ZDEN M?D?R NED?R? KIZ ?OCU?UM OLSUN ?STEM?YORDUM ESK?DEN. HERKES?N GE?ECE?? YOL FARKLI. ??TE BU BEN?M YOLUM: )
isyanbitmez
p?r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:t?krler isyann.. eme?ine sa?l?kkk !
SANA DA TE?EKK?RLER P?R!K!Z! R?CA EDER?M.........
isyanbitmez
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Surat?mda koca bir g?l?mseme var anlatamam.Anlat?lan duruma son vurguyu beklemiyordum a??k?as?.Ger?ekten can al?c? bir nokta olmu?.Ayn? durumda bir an i?in kendimi d???nd?m de herhalde yuttuk hap? dan ?ok daha g??l? bir tepkim olurdu.Anlat?m ger?ekten ?ok g?zel kaleminin g?c? tart???lmaz bana g?re,tekrar belirteyim ger?ekten son c?mle can al?c?yd?.
ASLINDA BU VURGU ???ND? YAZI. TAR?H?N TEKERR?R?. AMA TAM ANLAMIYLA TEKERR?R OLDU?UNA ?NANMAM. KALEM?M?N G?C? HER ZAMAN TARTI?MAYA A?IKTIR. SON C?MLE DE VURDUM DEMEK SEN? : ) YUTTUK HAPI ?LK TEPK?YD?. : ) ..........
YARGIÇ
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ASLINDA BU VURGU ???ND? YAZI. TAR?H?N TEKERR?R?. AMA TAM ANLAMIYLA TEKERR?R OLDU?UNA ?NANMAM. KALEM?M?N G?C? HER ZAMAN TARTI?MAYA A?IKTIR. SON C?MLE DE VURDUM DEMEK SEN? : ) YUTTUK HAPI ?LK TEPK?YD?. : ) ..........

K?z babas? ne olacak ba?ka ne beklenir ki Smile
Ara
isyanbitmez
allah kız babası yapmasın birader. şöyle derler ciğerinin yarısı gidermiş........
YARGIÇ
Vallahi birader kendini düşünüyorumda sanırım ciğerimin daha fazlası gider zaten bu kıskançlıkla ben kalpten giderim...: )
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 07:53 PM