:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir Damla Düşer Nokta Yerine ..
eRCi
ne bi' başlık bulabiliyorumvirgul.gif ne bi' sıra gözetmek istiyorum bu sefer...
zaten bulamıyorum da. hem içimde bir sürü şey varvirgul.gif içim taşıyor; artık nasıl anlatırım bilmem. her zamanki yazılarım gibi muntazam olur mu onu da bilmiyorum. aslında önemli olan da o değil...
ağlamamıştım ne zamandır. ağlamazdım da zatenvirgul.gif ölüm kalım olmadıkça. ama yanaklarımda ıslaklık hissettim biraz öncevirgul.gif neden sonra bilgisayara baktığımda kucağımdaki ve bilgisayardaki damlaları gördüğümde anladım ağladığımı.
ve hala dahavirgul.gif kendime engel olamadan... bu satırları da ıslatıyorum aslında...
yazamıyorum da .. bi' yerde takılıp kalıyorum yine.
anlatamıyorumvirgul.gif anlaşılamıyorum. evet boğuluyorum artık ve ne yapacağımı da bilmiyorum. lügâtımda "bilmiyorum"dan b
aşka kelime de yok zaten bu ara...
nereye gideyim ki?
gitsem ne olacak?
insanı en çok en sevdiği mi acıtır? yoksa en çok sevildiğini bilen midirvirgul.gif en basit yaraya tuz basıp can yakan? döner dolaşırvirgul.gif kilitlenir cevabı o'nun üzerinde.
ne başlığı varvirgul.gif ne sırası duygularımın. bi' yazım planı da yokvirgul.gif olamaz da zaten gerçek hayatın...
ve sadece yazıların kurduğu duvarlarla çevrili hane değilvirgul.gif içte yaşanan fırtınalar... acılar ve gözyaşları...
bazen kendinin bilevirgul.gif yanaklarından süzülürken farkettiğin ve üzerine oturup yazılar yazdığın o damlalar.
ne kadar fütursuzca harcanmaktalar... ama artık yutkunmakla geri gidemeyecek kadar gözlerimin ucundalar...
son bir damla düşervirgul.gif nokta yerine...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Saçların düşer yüreğimin en kuytu köşesine.. ROSE 4 644 04-14-2022, Saat: 05:42 AM
Son Yorum: wildfang
  Arkanı güneşe çevirme, gölgen önüne düşer.. mscxcs 2 442 04-10-2022, Saat: 12:24 PM
  Yerine Sevemem Masal_yuzLu 17 880 04-07-2022, Saat: 05:18 PM
  B?r Damla Sen eRCi 3 360 04-05-2022, Saat: 03:56 PM
  ?ki damla g?zya??m?d?r a?lamak?... Stinq 2 389 04-05-2022, Saat: 03:27 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 08:58 AM