:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?nce Ya?ayip Sonra ?l?rm?s?n Ben?mle?
ROSE
?nce ya?ay?p sonra ?l?r m?s?n benimle ?
Bekleyi?lerimin i?ine hapsetti?im ?zlemlerim vard?. Nicedir kimseyle payla?amad???m h?z?nlerim. Soramad???m sorular?m. ?imdi ?zg?r b?rakt?m ?zlemi. ?imdi h?z?nde sevin?te doyas?ya ya?an?yor bende. Sorular cevab?n? buluyor, an?lar canlan?yor. ??nk? sen geldin.

Yoktum ben,senden ?nce yoktum. Sen geldin varl???m? bildim. Sen geldin bir dokunu?un bir bak???n nas?lda hazza d?n??t???n? g?rd?m. Sen geldin ben ben oldum, a?k oldum.Sen geldin ama ne g?zel geldin!

Y?z?n? ?zledim.Daha birka? saat ?nce g?rd?m halbuki. Yan?mda olsan ne fark ediyor ki. Hi? t?kenmiyor ?zlemim. Seninleyken bile ?zl?yorsam seni sensizken hissetti?im ne?Ad? ne olursa olsun seviyorum sensizli?i!

Deli bir a?k benimkisi. Sonu gelmeyecek bir macera. A?k gibi hayatta bir macera tad?nda ya?anmal?. Ne olursa olsun ya?anmal?!Hayata ve a?ka dair ne varsa hepsini ya?amak istiyorum seninle!

Zaman bizim elimizde ne kadar?n? kullan?rsak o kadar uzun olacak ?mr?m?z. Ve giderken bu d?nyadan ard?m?zda ya?amad???m?z ?eyleri de?il, her an? birlikteli?imizle, a?k?m?zla dolu bir hayat? b?rakaca??z. Ne dersin? ?nce ya?ay?p sonra ?l?r m?s?n benimle?

G?l???n damarlar?ma i?liyor. Bir tutku vazge?mesi m?mk?n olmayan. Bir hayat senfonisi, her notas?nda a?k? saklayan. Sevmeyi bilen g?l???n, sevdik?e sevdiren g?l???n...O g?l??? g?rmeden ya?amak o kadar g?? ki! ve bu sevdan?n sebebi: G?l???n!!!

Ey benim bulut g?zl?m, umudum, ?zg?rl???m .Sana s?z bu y?rek her at???nda senin ad?n? anacak!

Bekliyorum...
Seni ?zlemeyi en ?ok ben bilirim. Hi? yak?nmad?m seni ?zlemekten. ?stelik sana kavu?amama ihtimali i?lenmemi? so?uk bir ta? gibi ?n?mde dikilip dururken! Sana dokunamamak y?re?imi b?ylesine ac?t?rken. Yine de bil ey yar! Bil ki, ben y?re?imi ac?tan bu yaraya inat, dokunmadan tenine Saatlerce ya?abileyim seninle !!!

Bir gece gelece?im ve reddedemeyece?in bir teklif sunaca??m sana. Bunu duyunca inanamayacaks?n. Cevab?n haz?r ama ?a?k?nl?ktan s?zc?kler ??kmayacak a?z?ndan. Bir gece sana d?nyay?, sana a?k?, sana hayat?m? sunmak i?in gelece?im.Ve o geceden sonra hep benim olacaks?n.Sana ?l?mden ?te sevmenin ne demek oldu?unu anlataca??m...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Geceden Sonra Güneşten Önce Bir yer... ÇiLeK 3 322 04-10-2022, Saat: 04:15 AM
Son Yorum: wildfang
  S€ni YaÄžmuRdan Sonra S€v€c€Äžim.... €BeRimSin 3 328 04-10-2022, Saat: 02:17 AM
  sonra sen geld?n cadım_ 6 439 04-07-2022, Saat: 01:17 AM
  Y?llar sonra bir g?n?n?z b?yle olsun ister miydiniz? PaPaTYa_PReNSeS 3 276 04-06-2022, Saat: 01:27 AM
  ?nce ya?ay?p sonra ?l?r m?s?n benimle? eRCi 2 271 04-05-2022, Saat: 04:49 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 08:28 PM