:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yüreğinin bir köşesinde
history
11.gif

Yüreğinin Bir Köşesinde Uyuyor Olacağım...

Farkında olmadan gözlerinde erimeleri saçlarını okşamaları yüreğine akıp benim olan her şeyi
yüreğine bırakıp kendimi yüreğine hapsetmeleri sevdim...
Her gece yıldızlara resmini çizerken gözyaşlarımı gizlemeleri sevdim...
Seni yüreğime kazırken yazılmamış şarkıları söylemeyi sevdim...
Uykusuz gecelerimde hayallerime koyup rüyalarımı süsleyişini sevdim...

Dinmeyen hasret bitmek bilmeyen bir özlemle sarıldım yokluğunda gecelere... Yüreğime koyduğum sende
tanıdın beni tutkunu olduğum gözlerinde erirken bulacaksın beni..

Şimdi bir damla gözyaşıyım gözlerinin derinliklerinde.İstersen bırak yanaklarından süzülüp
[u]dudaklarının arasına dolayım istersen dökülüp yerlere parçalara bölünüp topraklara karışayım.[/u]
Yokluğunda nasıl ki hüzünler dolarken her gece yüreğime nasıl ki yokluğunla her gece yaşlar
sırdaşım olurken nasıl ki yokluğunla yaşlar yanaklarımdan süzülüp dudaklarımın arasında ölürken
ben yavaş yavaş eriyip yudum yudum tükenirken ne yıkılmalarıma ne de gözyaşlarıma dur diyemedim.. Ne
yokluğunla ağlamayı ben seçtim ne seni özlemeyi ben seçtim ne de seni sevmeyi ben seçtim..

Yokluğun yüreğime prangalar vururken göremeyeceğim gözlerini dokunamayacağım saçlarına
erişemeyecegim... Seni; yüregimin en güzel yerine koydum... İstersen çıkıp git yüregimden istersen
bendeki seni istersen bendeki beni de alıp git... Kendime bile söylemekten korktuğum seni ne kadar
çok sevdiğim sözcükleri de alıp git...

Ben seni bırakıp gidemiyorum... Nereye gitsem nereye baksam hep yollarım yüreğine çıkıyor... Dedim
ya kıymetlim benim gücüm yok gitmeye senin gücün varsa git. Giderken bende olan benide alıp
yüreğine koyup öyle git olurmu?...

Öyle bir git ki giderken senli rüyalarımı bırak gökyüzünde
doğan yıldızımı bırak yazılmamış şiirlerimi söylenmemiş şarkılarımı bırak üşüyen yüreğimi bırak
bende kalsınlar... Ben onları rüyalarıma dolan dudaklarınla ısıtırım geceleri bırak öyle git uykuda
kalayım...

Bir gün yüreğin burkulursa kalbin sızlayıp gözlerine yaşlar dolarsa gel beni uyandır...
Ben senden habersiz yüreğinin bir köşesinde uyuyor olacağım yavaş uyandır olur mu? Yüreğinden
tekrar düşerim diye çok korkuyorum!!!
Ara
acemhe
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
[url=http://www.duygusuz.com/cikis.php?url=http://www.duygusuz.com/cikis.php?url=http://www.dostnehri.net/Kalp_dosyalar/11.gif][/url]Bir gün yüreğin burkulursa kalbin sızlayıp gözlerine yaşlar dolarsa gel beni uyandır...
Ben senden habersiz yüreğinin bir köşesinde uyuyor olacağım yavaş uyandır olur mu? Yüreğinden

tekrar düşerim diye çok korkuyorum!!!

dün uyanmadın ama Sad
Ara
history
acemhe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:dün uyanmadın ama Sad

İş seyahatinden yeni döndüm,inanılmaz yorgunum,sen varsın diye burdayım,,,
Ara
acemhe
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
İş seyahatinden yeni döndüm,inanılmaz yorgunum,sen varsın diye burdayım,,,

:kiyamam: ben kimim Smile
Ara
history
Zor bi soru,duygu meleğim....
Ara
acemhe
:'(
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kalbinin köşesinde değil, en orta yerinde var olmalıyım . SeRDİD 4 461 03-26-2010, Saat: 10:23 AM
Son Yorum: SeRDİD
  Yüreğinin bir kenarında MaSaL 0 320 03-10-2010, Saat: 02:49 PM
Son Yorum: MaSaL
  Yüreğinin Götürdüğü Yere.... acemhe 2 441 11-05-2009, Saat: 09:50 PM
Son Yorum: acemhe
  Imzamı Bıraktım Yüreğinin En Derin Yerinde acemhe 0 346 09-19-2009, Saat: 11:34 AM
Son Yorum: acemhe
  Yüreğim Yüreğinin Neresinde ?.. ÇiLeK 22 1,416 08-20-2008, Saat: 02:59 AM
Son Yorum: Seyduna

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 10:11 AM