:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yağmurdan sonra gel
history
bogaz.jpg

Her yağmur sonrasındaki toprak kokusunda sevgiyi duyarsın. Bir kuş cıvıldar,, yüreğimde bir ateş yanar
ansızın. Her yağmur sonrası ben kokusunu hissederim aşkın. İçimde bir
yerlerde saklanmış. Bilirim duyar ama söylemez. Belkide içinden seninim der
kimbilir. Her yağmur sonrası ben böyle olurum. Geceyi beklerim sessizce......
Hayallerimin onu getirmesi için.
Korkmadan söylüyorum işte. Her yağmur sonrası ben yeniden yeniden aşık olurum sana.
Sen dediğime de bakma adın bende hala. Güneşi bekler yağmur kokulu toprak,
ben seni beklerim, o bizi bekler.. Her yağmur sonrası sevgiyi bekler....gözlerim
Gülüm....yağmurdan sonra gelen hüzün gibisin tıpkı yüzüm gibi Hüzün çöken içime biraz umut ol diye..Yağmurdan sonra gel sevdiğim..
Asıl yağmurdan sonrası zarar bana.
Kim topyalacak kalbimi,
Kim anlatacak yokluğunu sana.
ya yağmurdan sonra gelmezsen yağmur yavaş yavaş diniyor,güneş birazda olsa yüzünü vuruyor yerdeki su birikintisine, buğulanmiş cama ismini yazıyorum içimdeki ümit bir an olsun kaybolmasın diye telofon tellerinde birkac kırlangıç beliriyor gözlerim kapanır gibi oluyor sanki cok sevdiğim sarkı calıyor radyoda sonra üşüyor yaralı yüreğim sıcak bir eli bekliyor umutla gelsen diyorum içimden sessizce bir gülücük kondursan ıslanmıs yanağıma, yağmur dinmek üzere yavaşca sokuluyor yanıma hüzün tutuyor buzgibi ellerimden ve sürüklüyor dökülen gözyaşlarıma aldırmadan ıslanmış sokaklara bırak diyemiyorum sesim kısılıyor sanki avazım cıktığınca susuyorum biliyorum yine gelmeyeceksin ve ben geceyi bekleyeceğim yine başımı eğdimi kimler görmesin diye döneceğim yine o kahrolası yanlızlığıma geri dönüyorum hüzün dolu meskenime.. sen gelmediğin her zaman hüzün yağar bu şehre...ben mahpus olurum geceye..
Ara
acemhe
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Korkmadan söylüyorum işte. Her yağmur sonrası ben yeniden yeniden aşık olurum sana.

:tolga:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Geceden Sonra Güneşten Önce Bir yer... ÇiLeK 3 328 04-10-2022, Saat: 04:15 AM
Son Yorum: wildfang
  S€ni YaÄžmuRdan Sonra S€v€c€Äžim.... €BeRimSin 3 331 04-10-2022, Saat: 02:17 AM
  sonra sen geld?n cadım_ 6 445 04-07-2022, Saat: 01:17 AM
  Y?llar sonra bir g?n?n?z b?yle olsun ister miydiniz? PaPaTYa_PReNSeS 3 280 04-06-2022, Saat: 01:27 AM
  ?nce ya?ay?p sonra ?l?r m?s?n benimle? eRCi 2 276 04-05-2022, Saat: 04:49 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 09:56 PM