:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bilirmisin yar candan geçmenin yolunu
history
ask12.jpg

Bilir misin yar ?

Bilir misin şarkıların her notasına seni hapsetmişkenvirgulll.gif yasaklanmış şarkılarla yaşamanın ne demek olduğunu ? Bilir misin ruhum gözyaşlarıyla beslenirkenvirgulll.gif nehirleri kurumuş bir şehirde nefes almanın ne denli zor olduğunu ?

Ben biliyorum yar… Biliyorum soluksuz adım atmayıvirgulll.gif biliyorum pınarsız çağlayanlar gibi akmayı…

Hisseder misin yar?

Hisseder misin kana bulanmış yüreğimin can çekişmelerini? Hisseder misin mil çekilmiş gözlerimin her dakika başı nemlendiğini ?

Ben hissediyorum yar… Duyuyorum yüreğimin acı dolu feryatlarını
Duyuyorum dilsiz dillerimin çığlıklarını.

Belki de en doğrusu bilmemekvirgulll.gif hissetmemekvirgulll.gif duymamak… Gel gör ki başaramıyorum yar başaramıyorum Çünkü sağır değil benim yüreğim .Kör değil gönül gözüm .Ölmemiş daha duygularım.

Tek çare var !

Peki son bir soru sana yar..Son bir soru…

Bilir misin canıma can katarken varlığınvirgulll.gif canımdan geçmenin yolunu? Candan geçmenin yolunu ?
Ara
acemhe
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Bilir misin canıma can katarken varlığınvirgulll.gif canımdan geçmenin yolunu? Candan geçmenin yolunu ?

Sad ne zor bu soru Sad
Ara
history
Zor bir soru değil,yanıtı çok kolay......bana kızdığını biliyorum ,yanıtı ZAMAN
Ara
acemhe
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Zor bir soru değil,yanıtı çok kolay......bana kızdığını biliyorum ,yanıtı ZAMAN

[SIZE=6]ZAMAN hep ZAMANSIZLIK oluyor evet nefret ediyorum bu kelimeden[/SIZE] :kizgin:
Ara
history
Biliyorum ;bak kızdın....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ozlemek Nedir Bilirmisin? d€n!z kısı 6 373 04-06-2022, Saat: 06:17 AM
Son Yorum: wildfang
  Bilirmisin ?? MeLeksi 1 339 12-03-2010, Saat: 12:37 AM
Son Yorum: history
  Bilirmisin Gökyüzündeki Yıldızlardan Medet Ummayı! acemhe 0 319 06-25-2010, Saat: 10:50 PM
Son Yorum: acemhe
  Mevsimler gibi şaşırıyor yolunu cümlelerim emre-altan 2 393 04-07-2010, Saat: 09:55 PM
Son Yorum: emre-altan
  Şimdi anlayabildin mi beni ?uçurumun kenarında durmak ne demektir bilirmisin ? acemhe 3 494 11-24-2009, Saat: 11:48 PM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 08:12 PM