:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ve bennnn
riukeen
mavi ay Adlı Kullanıcıdan Alıntı:artık yok sevgili mevgili kimseyide istemiyorum nefret ediyorum şu erkeklerden haaa bu arada resim koymaya meraklı olsaydım kaç sene önceden koyardım ;Wink

resim koymada bi problem yok Smile sevgilin varsa vardır Confusedmiley20: dediğim gibi allah sevgiline bağışlasın. bende birsürü şeyden nefret ederim
Ara
sıla
musti gözün aydın Tongue
Ara
riukeen
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:musti gözün aydın Tongue

tek video ile cevap verecem Big Grin

[YT]9oROWVHm64M[/YT]
Ara
sıla
video fln bakamıyorum ben Sad
Ara
riukeen
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:video fln bakamıyorum ben Sad

evdeki pcden bağlanıyosun dimi ben nasıl girilceğini göstercem sana onunla ilgili bi konu açıcam en kısa zamanda:$
"Bazen gezegenimiz acaba evrenin tımarhanesi mi diye düşünmeden edemiyorum" GOETHE
Ara
●KΛЯΛMΣL●
mavi ay Adlı Kullanıcıdan Alıntı:artık yok sevgili mevgili kimseyide istemiyorum nefret ediyorum şu erkeklerden haaa bu arada resim koymaya meraklı olsaydım kaç sene önceden koyardım ;Wink

Pfff e demek ki bu merak biLmem kaç seneden beri var şimdide ekLedin iyide yapTın içinde kaLmadı Big Grin :$
Ara
mavi ay
yok yeni yeni başladı Big Grin Smile)
Ara
CReATuRE

Beni tanımışsın güzel Smile ama ben seni çıkartamadım Smile ..Erkeklerden nefret ediyorum diyeceğine sana zarar veren kötülük yapanlardan nefret et bence...herkesi bir kefeye koyma olur mu Wink her insan bir değildir...
mavi ay
herkesi bir kefetye koymam aslında ama artık bıktım sonuçta böyle oluyo neyse
Ara
riukeen
mavi ay Adlı Kullanıcıdan Alıntı:herkesi bir kefetye koymam aslında ama artık bıktım sonuçta böyle oluyo neyse

bu fikrinden hiç vazgeçme derim Confusedmiley20:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  emmioğlum and bennnn (''MELTEMİM'') 85 2,521 08-19-2008, Saat: 06:30 AM
Son Yorum: (''MELTEMİM'')
  sıkıldınız belki ama yine bennnn (''MELTEMİM'') 19 904 06-26-2008, Saat: 12:57 AM
Son Yorum: (''MELTEMİM'')
  işte yine bennnn serdar seboist 6 498 06-13-2008, Saat: 01:48 PM
Son Yorum: kötü
  işte yinee bennnn ask_melegi_vbulletin3_import6812 59 2,607 03-04-2008, Saat: 02:05 PM
Son Yorum: END PASSENGER
  08 haziran 2007 bennnn.... lazmurat 199 5,410 07-25-2007, Saat: 12:14 PM
Son Yorum: enes

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 12:06 PM