:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Daha kendisi çocuk! 15 yaşındaki kız, ikinci bebeğini doğurdu..
MaSaL
[INDENT] 33wy6uc.jpg

Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde, 3 yıl önce henüz 12 yaşında olan R.A., o tarihte 20 yaşında olan biriyle evlendirildi.

R.A.'nın evlilikten yaklaşık 1.5 yıl sonra bir oğlu dünyaya geldi.

İlk çocuğu 1.5 yaşında olan R.A., ikinci bebeğine hamile kaldı.

Sabah gazetesinin haberine göre, 37 haftalık hamile olan R.A., önceki gün aniden fenalaşınca, yakınları tarafından Ceylanpınar Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Yapılan kontrollerde şuurunun kapalı olduğu ve gebelik zehirlenmesi görüldüğü tespit edilen küçük annenin acilen Diyarbakır'a sevk edilmesi gerektiği bildirildi.

ARTIK BEBEK İSTEMİYOR

Hastanın hayati tehlikesi göz önüne alınarak, Jinekolog Operatör Doktor Mert Ulaş Barut, 112 Acil Servisi ile irtibata geçerek hava ambulansı istedi.

Diyarbakır'dan giden hava ambulansı R.A.'yı alıp tekrar Diyarbakır'a döndü.

Dicle Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nde normal doğum ile bir erkek bebeği olan anne R.A.'nın sağlık durumunun iyi olduğunu belirten Yrd. Doç. Mehmet Sıdık Evsen, zamanında müdahale edilmeseydi anneyi ve bebeğini kaybedebileceklerini söyledi.

Nüfustaki yaşı 15 olan anne R.A., "Benim gerçek yaşım 20. Babam beni nüfusa geç kaydetmiş. Bundan sonra bebek yapmayı düşünmüyorum" dedi.

SON ANDA KURTULDU

Gebelik zehirlenmesi geçiren R.A. için doktorlar "Zamanında müdahale edilmeseydi, anneyi ve bebeği kaybedebilirdik" dedi.

ŞANLIURFA
[/INDENT]

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Stratejik bir kayıp daha... Kıbrıs’ta Zafer Burnu Rumlara teslim ediliyor Pessimist 1 558 04-13-2022, Saat: 02:36 PM
Son Yorum: wildfang
  2007, ikinci “Dünya Mevlana Yılı” oldu Pessimist 1 527 04-11-2022, Saat: 01:25 PM
  Sag beyin ve sol beyin hangisi daha gel?sm?s bi bak?n kend?n?zde soyle 1 663 04-11-2022, Saat: 02:00 AM
  29 yaşında 21 çocuk sahibi €BeRimSin 16 1,772 11-04-2015, Saat: 12:37 PM
Son Yorum: acemhe
  13 yaşındaki kız doğum yaptı!.. Av.bey 18 1,357 04-13-2012, Saat: 08:58 AM
Son Yorum: ZencefiL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 03:39 PM