:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hiç Resmimiz Yok Bizim!
SeRDİD
Birlikte çekilmiş hiç resmimiz yok bizimvirgul.gif aklımdaki kareleri saymazsak. Sanki hiç yaşamadıkvirgul.gif sanki hiç yaşanmadık!
Hiç Resmimiz Yok Bizim!

776A1F6D4BC7B587D33C923DA9E3BB.jpg

Oysa daha dün gibi şu sahilde köfte yiyişimiz. Kayalıklardan bakıp denizevirgul.gif martıları seyreden sanki biz değiliz. Zaman bile ölüyor demek ki!
Bir kitabın önsözü gibiyiz; anlatıyoruzvirgul.gif yaşayamıyoruz! Çevirecek sayfası kalmadı herhalde bu aşkın; yoksa havada uçuşan şu sözcüklervirgul.gif konacak bir cümle bulurlardı kendilerine.

Birbirimizden ayrılırsak sorun olmaz davirgul.gif ya kalplerimiz ayrılmışsa? Ya bir daha aynı anda düşünüpvirgul.gif elimiz telefona gitmezse? “Şimdi seni düşünüyordum” diyemezsek!

Bir ömrü beraber geçiremeyebiliriz. İki yabancıvirgul.gif kolay mı? Sevgili olmamak umurumda değil ama bir gün isimlerimizi unutursak diye korkuyorum. Unutulmakvirgul.gif yaşayamamaktan daha acı geliyor.
Ne yalan söyleyeyimvirgul.gif seni çok özlüyorum. Gerçi yanımda olsan hasretim biter mivirgul.gif ondan da emin değilim.

Birlikte yaşamakvirgul.gif bir evi paylaşmak değildir. Birleştirip ruhlarıvirgul.gif dengeyi tutturabilmektir. Farklı bulutlara bakıpvirgul.gif aynı gökyüzünü görebilmektir. Ötekisi birlikte yaşlanmak!

Bir yanıma iyi geliyorsun ama o yanım neresi bilmiyorum. Gözümünvirgul.gif sözümünvirgul.gif kalbimin ötesinde bir durağım var benim. Kimselerin önünden geçmediğivirgul.gif belki yerini bile bilmediği. Sanırım sen arada sırada oraya uğruyorsun.

Ne zaman seni ansamvirgul.gif hınzır bir tebessüm yerleşiyor dudaklarıma. Hasretinden bedenim kavrulurkenvirgul.gif sanki o gülümsemeyle geri geliyorsun.
Yokluğuna alışmak kolayvirgul.gif bir yolu bulunuyor sessizliğin. Kalsaydınvirgul.gif diğerlerine benzerdik. Belki de iyi oldu gittiğin. Benim derdim başka! Korkuyorumvirgul.gif ya bir daha hatırlayamazsam yüzünü çünkü birlikte çekilmiş hiç resmimiz yok bizim!

Ara
MaSaL
Ne zaman seni ansamvirgul.gif hınzır bir tebessüm yerleşiyor dudaklarıma. Hasretinden bedenim kavrulurkenvirgul.gif sanki o gülümsemeyle geri geliyorsun.
Yokluğuna alışmak kolayvirgul.gif bir yolu bulunuyor sessizliğin. Kalsaydınvirgul.gif diğerlerine benzerdik. Belki de iyi oldu gittiğin. Benim derdim başka! Korkuyorumvirgul.gif ya bir daha hatırlayamazsam yüzünü çünkü birlikte çekilmiş hiç resmimiz yok bizim!

teşekkürler....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  K?rler ?ehrinde Ayna Satmaya Benzer Bizim A?k?m?z. ROSE 4 507 04-01-2022, Saat: 02:35 PM
Son Yorum: wildfang
  Aşk bizim kaderimiz... history 0 371 11-25-2011, Saat: 12:04 PM
Son Yorum: history
  Adımız ne bizim… Hasretiim 1 410 06-09-2011, Saat: 01:57 PM
Son Yorum: YasSmin
  Yok Canım Bizim Aşkımız Asla Bitmeyecek MaSaL 3 544 04-21-2011, Saat: 08:57 AM
Son Yorum: deha
  Hiç resmimiz yok ki bizim. history 2 361 06-17-2010, Saat: 04:10 PM
Son Yorum: history

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 01:02 AM