:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aşk acıyı yaşarken Başlar...
SeRDİD
2kble2iohp2gn1.jpg
Aşk acıyı yaşarken Başlar...
Söyleyecek birşey olmuyor bazen...Sen benim ne düşündüğümü çok iyi biliyorsunvirgul.gifbende senin ne düşündüğünü biliyorum.Birbirimizi anlıyoruz ama...bana o kadar güzel iltifatlar etmişsin ki ben onların çoğunu haketmiyorum belkide...
Ama gerçek olan birşey vardı ben sana çok alışmıştım.Çünkü hayatta iyi ve doğru insanlarla karşılaşmak o kadar zor ki....Ama ben çok safım biliyor musun?Herşeyimi paylaşırımvirgul.gif yeter ki bir insan bana değer versinvirgul.gifben ona sunarım tüm gerçekliğimi.Ama değer verdiğim insanlar hayatımdan çok çabuk kopuyorlar.Beni en çok üzen şey bu işte.Bende mi hata var hayatın kendisinde mi?Yoksa aşılamayacak engeller mi var hep bana engel oluyor???

O gün gelecek elbetvirgul.gifbana mutluluk tohumları serpen hayatvirgul.gifelbet birgün meyvesini sunacak bana.Ve ben o meyvelerin hepsini yemeyeceğim.Çünkü bu kadar bekleyişim bir anlık yaşamak için değil!

Yazacak o kadar çok şey var ki....
Yazdıkça yazmakvirgul.gifdüşündükçe düşünmekvirgul.gifsevdikçe sevmek rüzgarları fısıldıyor bana doğru.Ama bir yerlerde durmayı bilmeliyiz öyle değil mi?Zaten hayatın en zor yönüde bu değil mi?Gerçeklerin en acısını saplıyor yüreğimize!

Ve şimdi sen güzel insan senin yüreğinde hiç kaybetmeler olmasın!Mutsuzluklarvirgul.gifkaranlıklarvirgul.gifacılar olmasın!Hayallerin bitmesin ve sana kötülük hiç ulaşmasın!Gözlerinden sadece mutluluk gözyaşları aksın.
Ben ayrılıkları sevmem!!!
Ama hiçbir ayrılık kayıp değildir benim için.Çünkü kazandırdıkları ilgilendirir benivirgul.gifsenle ayrılmayı hiç düşünmedim.

Şimdi hoşçakalvirgul.gifaslında aşk biterken başlar sevgilivirgul.gifaşk acıyı yaşarken başlar.....

alıntı
Ara
MaSaL
Ve şimdi sen güzel insan senin yüreğinde hiç kaybetmeler olmasın!Mutsuzluklar[/url]virgul.gifkaranlıklarvirgul.gifacılar olmasın!Hayallerin bitmesin ve sana kötülük hiç ulaşmasın!Gözlerinden sadece mutluluk gözyaşları aksın.
Ben ayrılıkları sevmem!!!
Ama hiçbir ayrılık kayıp değildir benim için.Çünkü kazandırdıkları ilgilendirir beni[url=http://www.duygusuz.com/cikis.php?url=http://www.tatliaskim.com/images/smilies/virgul.gif]virgul.gifsenle ayrılmayı hiç düşünmedim.

Şimdi hoşçakalvirgul.gifaslında aşk biterken başlar sevgilivirgul.gifaşk acıyı yaşarken başlar.....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Benim Cehennemim Geceleri Başlar ÇiLeK 2 325 04-11-2022, Saat: 01:37 PM
Son Yorum: wildfang
  Sevmek Ölmekle Başlar...Beni Bekleyen Var Mı ? acemhe 1 325 07-11-2010, Saat: 01:43 AM
Son Yorum: acemhe
  Sen Bana Yaşarken öLmeyi Tattırdın.. acemhe 2 410 05-14-2010, Saat: 01:02 PM
Son Yorum: Qetesh
  Ey Gönül! Yaşadın mı Acıyı Qetesh 0 331 03-05-2010, Saat: 12:32 PM
Son Yorum: Qetesh
  Bitmek için başlar bazı sevdalar... Yorgun Yürek 10 884 09-23-2008, Saat: 05:58 AM
Son Yorum: Yorgun Yürek

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 03:06 PM