:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Emrem ve Duygum Taze Çiftler Kürsüye Bekleniyorsunuz ..
# Pè®iM§ii #
Rahiße Big Grin İlk Cıkdıgın İnsanla Evlenmelisin Big GrinBig Grin

Hımmmmm Yoksa Cok Pis , Kotu İnsan Olursun aaaaa Ama Hadi Musti

Cozemedinmi Bunları Big GrinBig Grin

Cok Yanlıs 2.ci İliskiye Gecmen Big GrinBig Grin
Ara
riukeen
# Pè®iM§ii # Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Rahiße Big Grin İlk Cıkdıgın İnsanla Evlenmelisin Big GrinBig Grin

Hımmmmm Yoksa Cok Pis , Kotu İnsan Olursun aaaaa Ama Hadi Musti

Cozemedinmi Bunları Big GrinBig Grin

Cok Yanlıs 2.ci İliskiye Gecmen Big GrinBig Grin

tipik geçiş sırasında 5 seneye ihtiyac duyan insanlardan nefret ediyorum Big Grin

abi benim içimde rahat bu konuda hem ben ısrarcıyım yüzsüzüm ama birinin burnuna ne kadar çok doğruyu sokarsan o kadar çok geri tepiyor..

inşallah bir gün anlar o şahıs.. dünyaya 1 sefer geliyoz nede olsa gösterecem onlara diğer tarafta Big Grin
Ara
# Pè®iM§ii #
คภtเร๏ร Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tipik geçiş sırasında 5 seneye ihtiyac duyan insanlardan nefret ediyorum Big Grin

abi benim içimde rahat bu konuda hem ben ısrarcıyım yüzsüzüm ama birinin burnuna ne kadar çok doğruyu sokarsan o kadar çok geri tepiyor..

inşallah bir gün anlar o şahıs.. dünyaya 1 sefer geliyoz nede olsa gösterecem onlara diğer tarafta Big Grin

Ama Bu Konuda Sana Katıldıgım

Sapıtık Dusuncelerinede Katıldıgım anLamına Gelmes Big Grin

Yori Git Nen Deli Big GrinBig Grin
Ara
sıla
xexon Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya elalemden sizene millete bak herkesin aşkına karışıo olmuş bitmiş birlikteler ayrılar bundan kimene ne tuhafsınız ya

Multi Üyelik Tespit Edilen Üye: xexon.

Diğer giriş yaptığı kullanıcı adı:

1. duyqushh

yorumsuz.....
Ara
riukeen
Kendini tatmin etme çabasımı diyelim ona ne diyelim ? Big Grin Yorumda benden gelsin Big Grin
Ara
kı@ymı@k=)
bikaç şey söylemeyi uygun gördüm ben nedense.

en başından itibaren tebrklerin arasına eskii sevgili muhabbeti eklenmesinden aşırı derecede rahatsızım. 1-1,5 ay süren bi ilişki ercoyada dediğim gibi kısa film festivalinden çıkmışş filmler tadında bi ilişki.yada yaz sezonu dizileri gibii arkası olmayan yani bi kavak yelleri gibii uzattıkça uzatılmayan vs vss. tolga abim demişki terkeden karar vermiştir peki ya terkedilen. abimm şunu demek isterimki terkeden bensemm emre eminim hiiç üzülmemiştirSmile 2 gün üzüldü heraldeki o zaman aşamasındaa tekrar muhabbeti olduu. orda kaldı neyse bunuda geçtim. herkesinde dediği gibi ilişkiler biterr yenileri başlar bu dünyanın heryerinde olan bişey. bana değer veripp benim aleyhime yorum yapan herkese teşekkür ederim. ama insanların karakterlerini aşk anlayışlarını yargılamak sanırım kimseye düşmüyor aşk iki kişilikse bırakalım onlarr yaşasın ve değerlendirsin. başından itibaren emrenin bu sitede herhangi biriylee muhabbeti ilerletip sevgili olacağı çok açıktı o her ne kadarr dostumm arkadaşım eski görüştüklerimden desedee ben asla yanılmam. emre sanada ziyadesiyle teşekkür ederimm benii yinee ve yeniden haklı çıkardığınn için. herkestende rrica ediyorum lütfen şu eski sevgili muhabbetine girmeyelim emre çabuk aşık olan ve çabuk sıkılan biriyse bu kimsenin problemi değil. bende yaşananlar umarım duyguda yaşanmaz.

duyguyada gelince geniş bi karakteri olmasıı beni sevindirdi. yoksa insan bitanemm mervemm diyipp dertleri için çözüm aradığını birinin daha bi kaç hafta önce ayrıldığı sevgilisiyle bi ilişkiye başlyamaz aman aman sevgilisiz kalırdı Smile

ikinizlede mazim eski sayılır en azından biçok kişiye göre öyle en az 2 yıllık. umarımm mutluda olursunuz benden yanada aşk acısı çekme bunalımlara girme durumları yok kafaya taktığım kimse yok. herkesin problemi kendyle olsun. teşekkür ederim şimdiden
Ara
riukeen
çabuk aşık olan ve çabuk sıkılan biriyse bu kimsenin problemi değil.

Doğru tespit..

zor aşık olan ve zor sıkılan biri de farksızdır aslında bi bakıma canım..

Bi aşık oldumu hiç sıkılmayan olmalı bence dimi..
Ara
duyqushh
_AL0n3_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:emre.. mutluluklar dicem tekrar.
cünkü benim için değerli biri olduğunu biliyosun.yorumların hepsini okudum her nekadar sen benim için önemli olsanda herseyin iyice abartıya kactıgını düsünüyorum.
yorumlarda geçmiş diye bahsedilen durum en fazla bi kaç haftalıktır ve gercekten bu kadar büyük bi aşk olsaydı ortada yeni itiraf konuları açılmış olmazdı.aynı seyi bu durum içinde düşünmüyo değilim.
ayrıca bu konu buraya acıldıysa kiii her yasanılan askta yeni konular zırt pırt acılıyosa herkesin buna yorum yapma hakkı var perimsii ..
ve dikkatimi çeken.. bu konuya sazanlık yapıp her yapılan yoruma cwp werme yetkisini kendinde bulan bikac kisi var.bi ask 2 kişilikse sizin gocunmanızı gerektiren sey ne?neye dayanarak savunma yapıyosunuzki.
neyse tekrar mutluluklar..

Wayy be ne kadar çok çekemeyen varmış bizi bu forumda Big Grin

Farkındaysanız uzun uzun yorum yapan sizsiniz destan gibi Big Grin

Biz ( EMRE BEN VE PERİMSİ ) birer cümleyle kendimizi zaten açıklıyoruzzz..

Biz zaten Emreyle yaşamamız gerekenleri iki kişi yaşıyoruz burda yazılanlar fasoo fiso çokta fifi Big Grin Confusedmiley20:
Ara
fı@ı@yyyt_fı@ı@yyyt
Taza tazee ilk yorumumu bu çift için yapııym =) yorumlar ilgimi çekti tek tek okudum.. We gerçekten çok saçma.. ne yaşandığını ne konuşulduğunu bilmeden önyargılı olmak.. Ama ben bu yorumumu yeni çiftin başlamasına çok yakından şahit olduğum için yorum hakkını kendimde buldum ((: Eminim ki Duuguyu burda en yakın bn tanıo we biliorum sizde bnm kadar tanısaydınız bu yorumlar yapamazdınız.. Duygu öle her sewgilim ol dyenı kale alcak bi insan kesnlıkle deil olmadı ki zaten.. siz düşünün ki neden emre ?? wee kapanışı eniştemide tebrik ederek yapıorumm ne kadar çok gıcık bulsam da artık Duuguşum ona emanet ii geçinmek Lazzım ;D
Ara
riukeen
Bi yağcı varsa oda benim durun yapmayın........Tongue Big Grin

Daha ne kadar uzucak acaba konu ben sıkıldım Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-17-2024, 11:05 AM