:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FENERBAHÇE - beşiktaş derbisi
sıla
yaaa söylemicem diyordum tutamadım kendimi Big Grin

yahu dün FENERBAHÇEli olduğumdan utandım Tongue abi ne biçim takımız yaaa 1,19da gol atıyorsun resmen dakka 1 gol 1 Big Grin ve sen koskoca uzatmalarla 94 dkka gol atamıyosun yok böyle bişey Big Grin 4 tane %100 gol pozisyonumuz var kazma guızayı oynatıyo ısrarla dayıma diyorum bizim semih vardı noldu yok mu diyorum kadroda onu koysa ya diyorum guıza için dua ediyorum sakatlansa da çıksa diye Big Grin bi baktım semihi sokuyo oyuna dedim son dakkalarda sokardı bu semihi iyi yapıyo bari aaaa bi baktım zaten 84mü 85.mi dkka olmuş nasıl geçmiş o kadar zaman anlamamışım Tongue
he bi de penaltı var bizim aleyhimize verilen hakem düdüğü çaldı penaltı noktasını gösterdi atamıcaklar dedim Smile dayım diyo bobo kullanırsa atar kimse atamaz dedim Big Grin kardeşimde diyo ablama bak kimse atamaz diyo diyo dalga geçiyo benimle Smile atamıcak dedim penaltıyı kullanırlarken veee atamadılar Big Grin
yine de iki takıma da en çok da FENERBAHÇEme teşekkürler sahada gezmediler derbiye yakısan hareketli heyecanlı bi maç oldu keyifliydi zaman nasıl geçti anlamadım Smile

NOT : FENERBAHÇEliysen hayata her zaman 1-0 önde başlarsın Wink
Ara
MaSaL
NOT : FENERBAHÇEliysen hayata her zaman 1-0 önde başlarsın Wink

Doğru söze ne denir süpersin Sıla denir:A:
Fenerbahçemde süper :tey:
Kıskananlar çatlasın Smile
My_LiFe
FenerbahçeLi oLmanın en büyük Lüksü, sanırım birini yendiğinizde diğerininde üzüLüyor oLması Big GrinBig Grin
Ara
Qetesh
Fenerbahçeliysen her türlü haksızlığı yapacaksın..
Ara
sıla
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Fenerbahçeliysen her türlü haksızlığı yapacaksın..

yok yere penaltı veriyolar rakibimize sanırım yanlış yazmışsın adem FENERBAHÇEysen her türlü haksızlığa uğrarsın ...
Ara
sıla
M a S a L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:NOT : FENERBAHÇEliysen hayata her zaman 1-0 önde başlarsın Wink

Doğru söze ne denir süpersin Sıla denir:A:
Fenerbahçemde süper :tey:
Kıskananlar çatlasın Smile

çatlasın valla Confusedmiley16:
Ara
CaNaT
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok yere penaltı veriyolar rakibimize sanırım yanlış yazmışsın adem FENERBAHÇEysen her türlü haksızlığa uğrarsın ...

çok dokunaklıydı Big GrinBig Grin
birazda bahsetsen ağlayacaktım Big GrinBig Grin
FORZA CİMBOM ŞAMPİYON CİMBOM Big GrinBig Grin
lay lay lay layyy layy layyy laaaaaa oooooo Cİmbombom Big GrinBig GrinTongue Tongue
Ara
sıla
CaNaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok dokunaklıydı Big GrinBig Grin
birazda bahsetsen ağlayacaktım Big GrinBig Grin
FORZA CİMBOM ŞAMPİYON CİMBOM Big GrinBig Grin
lay lay lay layyy layy layyy laaaaaa oooooo Cİmbombom Big GrinBig GrinTongue Tongue

ahahahaha hiç güleceğim yoktu Tongue Big GrinBig GrinBig Grin

en büyük FENER şampiyon FENER alkışlayıııııınnnnnnnn :teytey:
Ara
MaSaL
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ahahahaha hiç güleceğim yoktu Tongue Big GrinBig GrinBig Grin

en büyük FENER şampiyon FENER alkışlayıııııınnnnnnnn :teytey:
Uykudan uyandıda rüyasında görmüş heralde garip işte çok görmeBig Grin
Alkışların en büyüğü Fenerbahçeyeee:A:
sıla
M a S a L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Uykudan uyandıda rüyasında görmüş heralde garip işte çok görmeBig Grin
Alkışların en büyüğü Fenerbahçeyeee:A:

heee e doğrudur anca rüyalarında görürler zaten Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yarı Finalde Rakip Beşiktaş!.. Ñ•qρα кJмя 2 308 04-14-2022, Saat: 10:09 PM
Son Yorum: wildfang
  Fenerbahçe hükmen galip mi? Ñ•qρα кJмя 32 1,237 04-14-2022, Saat: 07:38 PM
  FenerBahce Yari FinaLde !! Ñ•qρα кJмя 2 319 04-14-2022, Saat: 06:17 AM
  Haftanın maçı Fenerbahçe Ülker'in!.. Ñ•qρα кJмя 4 530 04-13-2022, Saat: 02:56 PM
  Beşiktaş Karadeniz'de boğuldu: 3-2 Ñ•qρα кJмя 5 265 04-13-2022, Saat: 02:07 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-26-2024, 10:08 AM