:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kendi K?z?na A??k Oldu
€BeRimSin
Hayat?na ’heyecan katmak’ i?in internetteki arkada? bulma sitelerine giren 51 ya??ndaki bir ?inli, burada tan??t??? gen? k?zla bulu?mas?nda b?y?k bir s?rpriz ya?ad?.

?in’de ?ngilizce yay?mlanan China Daily gazetesinin haberine g?re, ismi sadece ’Zhu’ olarak a??klanan adam?n 1 hafta boyunca yaz??t??? k?z kendi k?z? ??kt?.
?nternette yaz???rken ’Playboy’ takma ad?n? kullanan Zhu, Hubey eyaletinde yaz??t??? gen? k?zla s?rd?rd?rd??? bir haftal?k internet sohbetinin ard?ndan, aralar?ndaki ’ili?kiyi’ biraz daha ileriye g?t?rmek i?in ona bulu?ma teklif etti. Ancak Zhu, bulu?mada bu k?z?n ?z k?z? oldu?unu g?r?nce belki de hayat?n?n en k?t? s?rprizini ya?ad?...
MasaL_perisi
Daha kötü bir sürpriz olamazdı...
Paylaşım için teşekürler...
Ara
kardelen
öfff ne iş yaa.
Ara
AdAmIn1i
İlginç :S
Ara
Tam1_MaynaK
yuuhhhh diorum ama nie diorum kızı yashındakilerle brlkte olmayı dşndüü için !!! O, o yashtaklrle tklmk isterse böle alır boyunun ölçüsünü diorum Wink
Ara
Masal_yuzLu
yuh oha
vs vs..

sanal ortam işte ETİK değerlerin alt üst olduğu bir yer.

masal perisi sen kimsin kız Smile))))))

bişim çıkma döferim seni..

tmm aşkım. Smile
Ara
MasaL_perisi
D?fme beni a?k?m...
Ben k???k?m daha...Confusedmiley19:

Biliyorsun biz sadece insan olarak karde?iz...Confusedmiley31:

Yoksa Genlerde ve ?rk?m?zdan bile akraba de?iliz a?k?m...Confusedmiley9:

Ve ben seni ?ok seviyom bi daha d?fme beni tmm m? a?k?m...Confusedmiley13:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Adı Oldu Yalnızlık... ROSE 23 893 04-14-2022, Saat: 12:12 PM
Son Yorum: wildfang
  Bugünlerde Herkes Aşki Arar Oldu........(niyemi?) CeYDa HaNDe KeSiM 6 604 04-13-2022, Saat: 12:21 PM
  ~~~~Kendi Dünyamı Zindan Ettin Bana~~~~ ciciKIS 8 697 04-11-2022, Saat: 07:07 AM
  Evinizin sizi i?ine s??d?ramayacak kadar dar oLdu?unu fark edeceksiniz... mscxcs 1 348 04-05-2022, Saat: 07:11 PM
  Damla damla birikti karanl?klar,bitimsiz oldu sonra... eRCi 5 479 04-04-2022, Saat: 08:49 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 05:43 PM