:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hαчαтın Tαđı Dαмαğıмđα Kαłđı
SeRDİD
Her günüme seninle başlardım yani kısaca mutlulukla. Sevginin ekmeğinden yerdik berabervirgul.gif sen içine bal sürüp yemeyi severdin. Ben seni izlemeyi..
Doyduğunda yüzündeki mutluluğu görmekvirgul.gif neşene ortak olmak pahabiçilemezdi sevgilim. Sen onla doyarkenvirgul.gif ben aşkınla doyuyordum. Aşk karın doyurmaz diyenlere inat.
Tekdüze yaşamıma renk katmıştın. Siyahlarımı pembeyevirgul.gif karamsarlığımı umutlara dönüştürmüştün.
Öylesine kör olmuştumki aşkınavirgul.gif her yerde seni arıyordum. Herkeste senivirgul.gif her şeyde seni..
Mutluydum / mutluyduk..
Ve bu mutluluğa sadece biz ulaşmışız gibi davranıyorduk. Doruklar bir aşkvirgul.gif doyasıya. Bende bir senvirgul.gif sende bir ben vardım sadece. '' O kadar '' İki kişilik görünüpvirgul.gif tek kişi yaşıyorduk. Hisselerimizvirgul.gif hissettiklerimiz aynıydı her şey. Ben beni sende buluyordumvirgul.gif sen seni bende. Böyle karmakarışıktı işte. Çok bağlıydıkvirgul.gif kimse koparamazdı. Biz zaten kopmamaya yeminliydik. Ve hayaller kurmaya başladık her aşık gibi. Masum hayallervirgul.gif yüzümüzde tebessüm oluşturan mutluluk hayalleri. Sen dedin bunlar hayal olarak kalmayacak. Gerçeğimsinvirgul.gif öyle kalacaksın. Ben ağzından çıkan her kelimeye koşulsuz inanıyordum zaten. Evlilik konusu açılırdı. Sen bunu yaparsınvirgul.gif ben bunu tatlı-sert atışmalar. Çocuk isimlerine gelince konu ciddileşiyordu. Bazen bu tartışmalar büyüyor sen gidiyordun ya da ben. Bir saat bile sürmeden dayanamıyorduk hasretimizevirgul.gif ve yine birbirimizdeyiz. Sen artık hayatımın anlamıvirgul.gif nefesime sebepvirgul.gif sorularıma cevap olmuştun..
Vazgeç(e)mezdim senden.

Ve umulmadık bir anda aydınlanan yolum karanlığa büründü. Sokaklar sessizvirgul.gif insanlar sessiz.. Sanki dünya benim için susuyordu. Onlarda benimle birlikte sitem ediyorlardı sanavirgul.gif haykırıyorlardı. Yaşanılanlar mezara gömülmüştü artık. '' Değerli eşyalarla gömülürdü ya '' senin yanına da ben gömülmeliydimvirgul.gif değerlin olarak..
Ol(a)madı ~
Birlikte başladığımız bu hayatıvirgul.gif birlikte sonlandıramadık. Sen aceleci davrandın ve gittin. Tonlarca ağırlıktaki sevdamın altında ezildim ben. Aşkzedeydim.. Enkaz altında ne kadar nefes alabilirse bir insan işte bende öyleydim.. Sitemim öylesine çoktu ki sana. Yaşadıklarımı kaldıramadım sövdüm hatta. Bazen ağladım dayanamayıpvirgul.gif gözlerimden sen aktın. Bazen güldüm halime. Delirmiş olmalıydım!
Bana reva görülen bu muydu? Bana reva gördüğün?
Sana büyüttüğüm sevgime karşılığın bu muydu?
Şimdi sorularımda cevapsız. Kelimelerin anlamları karşılamıyor içimdeki acıyı. Onlarda tıkandı..
Büyük aşkı biz sadece hikayelerde okuruzvirgul.gif mutlu sonları masallarda..
O büyük aşk bizdikvirgul.gif öyle sanmıştım.
Mutlu sona ulaştığımızı düşünürken aslında çok uzakmışım(ız).

Gittin ve bitti.

Hayatın tadı damağımda kaldı.
Boğazımda S E N kaldın. ( Ölüyorum )
En çokta kalbimde kaldı artıkların..
İtiraf etmekte zorlansamdavirgul.gif her seferinde inkarda etsem
Duy şimdi beni
Seni çok seviyorum. Seni çok seviyorum. Seni çok.. Seni.. Sen..
Yaşattıklarına rağmen Ç O K
!
Ara
●KΛЯΛMΣL●
Çok güzeL....(:

PayLaşım için sağoL...
Ara
SeRDİD
Ben Yorumun İÇİn TeŞekkÜr Ederİm
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi