:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bende Bir SEN Bıraktın!!!!!
acemhe
Zaman geçtikçe sana benzemeye başladım. Üstelik en sevmediğim huyların kalmış üstümde, şimdi onları bile özlüyorum. İçimde bir küçük sen yaşıyor. Hasretten mi, bilemiyorum?

Üzüm üzüme baka baka kararır derler ya, gerçekten doğru bu, yaşayıp görüyorum. Sen gittin, geriye izlerin kaldı. Cümlelerim bile sana benzemeye başladı. Korkuyorumvirgul.gif zaman bensiz bir sen yapacak sonunda bedenimivirgul.gif değişeceğimvirgul.gif senleşeceğim ve bir sabah aynada gördüğüm kendi gözlerim olmayacak.

Hatırlar mısınvirgul.gif arkadaşlarımızla otururken komik olduğuna inandığın espriler yapardın. Herkes ayıp olmasın diye gülerdi. Geçen akşam benzer bir konuda sohbet ederken fark ettim kivirgul.gif aynısını yapıyorum. Etrafımdakilerin bakışlarından anladımvirgul.gif yersizdi.

Senin çok sevdiğin şu lokantaya gittim. Oranın yemeklerini beğenmediğim için kızardın. Sana göre ne güzel yapıyorlardı. Dekorasyonundanvirgul.gif servisinden mutlu olmazdım. Aslına bakarsan biraz ucuz bulurdum. Pahalı olan her şeyin iyi olmadığını anlatırdın. O zaman saçma gelirdi ama susup dinlerdim. Yine de yemek gelmeden öncevirgul.gif çatalımı peçeteyle siler ve suyu masaya konulan bardak yerine şişeden içerdim. Dün önünden geçtim. Ayaklarıma laf dinletemedimvirgul.gif içeri daldılar. Oturdumvirgul.gif belki gelirsin diye düşündüm. Elbette gelmedin ama içimde bir umut vardı. İşin kötü tarafıvirgul.gif o kadar zaman nasıl yiyebildiğini düşündüğüm o fasulye yemeğivirgul.gif öyle lezzetli geldi ki! Acaba içine salça yerine anılarımızı mı koymuşlardı?

Yine kış geldivirgul.gif yağmur yağıyor. Evde henüz kalorifer yakmaya başlamadık ama hafif bir serinlik var. Sabah uyandımvirgul.gif banyoya gittimvirgul.gif içim ürperdi. Yanımda olsan bağırırdınvirgul.gif ayaklarına çorap giysene diye. Sesini duydum sankivirgul.gif yatak odasına gittim. Çekmeceden en kalın çorabımı alıp giydim. Gülümsedim kendi kendime. Nasıl kızdırırdım senivirgul.gif üstümde incecik bir tişörtle sokakta dolaştığımda? Montunu çıkartır zorla omuzlarıma koyardın. Hasta olmaya ne kadar meraklı olduğumu söylenirdin sessizce!

Bir kitabın kalmış yatak odasındavirgul.gif baktım daha yarısındasın. Ayraç duruyor 98. sayfada ve aşk
ımız gibi tozlanıyor üstü. İçim acıdı birden. Seni ne çok özlediğimi düşündüm. Aldım elime okumaya başladım. Okuduğum her satırdavirgul.gif senin ne düşündüğünü hayal etmeye çalıştım. Garip! Sen asla bir yerde kitap unutmazdın oysavirgul.gif neden burada bıraktın? Psikolojide bir yerde kendine ait bir eşya unutmakvirgul.gif bilinçaltında oraya tekrar gitme istediğini gösterirmiş. Acaba dönmek istiyor musun?

Benvirgul.gif zaman geçtikçe senleşiyorum. Ne yapsamvirgul.gif ne söylesem sana benziyorum istemeden. Ne garip değil mi? Kızdığımvirgul.gif üzüldüğüm neyin varsavirgul.gif hepsi yapışmış üstümevirgul.gif koparamıyorum.

Beni kaybetmek önemli değil de, tek üzüntüm, gün olur geri dönersen ve eskiden sevdiğin o kadını bulamazsan yerinde, ben de bıraktığın kendine aşık olabilir misin yeniden?
Ara
ÐŽeşaren
http://www.duygusuz.com/ask-genel-7/bend...tin-80518/
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sonunda Bende Anladim . . . DarkLady 5 601 04-14-2022, Saat: 07:09 AM
Son Yorum: wildfang
  Elveda Artık Bende Yokum [!] DarkLady 5 591 04-14-2022, Saat: 03:02 AM
  **Öldürecektim Seni Bende** MasaL_perisi 19 804 04-13-2022, Saat: 02:33 PM