:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Senin gidemeyeceğin yere……………
acemhe
#1
Bir an oldu mu acaba umutlarım diye sordum o gece. Yalan sevdalardan eskiyen yüreğime ne kadar acı geldi yanıtlar. Demek ki umutlarımı kurak topraklara diktim diye geçti zihnimden. Yağmurla yeşerirken ben, sen kendi hesaplarının peşinde sersefil olacaktın. Bunu bile bile kırdın yüreğimi. Aşk, ihanet ve yalan….Köşe bucak kaçtığımsmiliv.gif tatmayı bırak koklamaya korktuğum sen ve...Neyse, dilimi ve gönlümü yorsam ne çare. Öldük ve tekrar doğduk yalnız ve korkusuz olmak üzere.


Sokak lambalarının etrafını sarmış ateş böcekleri. Kasımın hüznünde ağustos sevinci yaşamak kadar aaaat bu hayat ve getirdikleri. Şiirler, hikayeler hatta masalar yazılmış sevdaların üstüne. Öğreten ve yol gösteren bu kadar çok mefhum varken… Yine hazan, yine hüsran… Gönlümün kapısına çekilen sürgüye baktım bu sabah. Hiç kımıldamamış bu kadar fırtınalıyken hayat. Belli ki sen de, sevdan da yoktun aslında. Nasıl bir rüyaya dalmaktır bu? Kabusları hiç sevmem aslında, çok gece hıçkırarak ve terler içinde uyandım sen çökünce rüyalarıma. Ama yine başladın, kaldığın yerden. Çocukken dinlediğim arkası yarınlardan çıkıp gelmiş olamazsın diye düşündüm hep. Ya da ne bileyim iştesmiliv.gif her nereden geldiysen.


Aynı dili konuşmaksmiliv.gif bir göz ucuyla bakmak yüreklere. Zor olan değil desmiliv.gif yürekten geleni yapmak görmek. Nerde eksik bıraktım hikayeyi diye düşünürkensmiliv.gif işte; tam bu noktada. Sana hep nokta koymak gerekliymiş aslında. Virgüller sadece benim umutlarımı kovaladı bu sevdadan. Ne sen büyüdün ne de ben….


Bir günsmiliv.gif bir çift yeşil göz geldi karşıma. Silkeledi beni. Neredeydimsmiliv.gif ne yapıyordum ben? Bu hayatsmiliv.gif benim bıraktığım yerde durmayacaktı asla. Ben de hala bir adım geriden takip ediyordum gidiş ve gelişleri. Tek başıma olmayı ben seçmiştim şu koca deniz şehrinde. Gidecek olsam dasmiliv.gif kalacak olsam da geride kalan ben değilsmiliv.gif sen olmalıydın. Son noktayı koyarken sana acımayan bensmiliv.gif hayata bakarken de kendime acımayacaktım artık. Verilen sözlerin tutulacağı bir hayat var önümde. Belki artık bütün renklerin aynı noktada birleştiğismiliv.gif sadece beyazın hükmünün geçtiği bir hayat ve şehir.


Umutlarımı soranlara cevabım sen değilsinsmiliv.gif benim artık. İsyanım aşka dedimsmiliv.gif hayata değil. Aslında soruyu soran da bendim kendime. Umutlarımdan kime ne? Düzen ve sürekli dönen bu çarkların içinde umutlarımı umursayan sadece benim bunu biliyorum. Başka renklere ve kokulara ihtiyacım olmadansmiliv.gif belki yürümeyi yeni öğrenen çocuk gibi düşe kalka bulacağım yolun sonunu. Kimin umurunda ! Varsın umutlarım bana sorsun bu sefer; heysmiliv.gif sen ! Nereye böyle alelacele?

Senin gidemeyeceğin yere……………
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Senin Tarifin Yok Ki!! Sevgilim senem albayrak 12 1,000 04-14-2022, Saat: 09:13 PM
Son Yorum: wildfang
  GeL Dermisin bana (SeNiN İçİn) eRCi 9 908 04-14-2022, Saat: 06:58 PM
Son Yorum: wildfang
  Masal_perisi Senin Için Sadece Bu.. ROSE 42 1,780 04-13-2022, Saat: 02:52 AM
Son Yorum: wildfang
  ..::Senin elinden gelen Tek bir PaPaTYa...:: PaPaTYa_PReNSeS 4 444 04-13-2022, Saat: 01:34 AM
Son Yorum: wildfang
  BiLirim üşür eLLerin şimdi senin...!! eRCi 5 527 04-12-2022, Saat: 10:55 AM
Son Yorum: wildfang

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 07-25-2024, 11:06 PM