:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yok mu Karşılayacak
Sevdalinka!
Adın/Yaşın/Burcun? adım gamze yaşım 16 burcum yay Smile
-

Esmermi/Kumralmi/ sarisinMisiniz?
-kumralım

Göz renginiz? koyu kahve
-

Nickiniz neden "
love story"? nickimin sevdalinka olmasının sebebi bu kitabı çok sevdiğim için.sevdalinka boşnakça aşk şarkıları demek hoşuma gidiyor bu isim Big GrinBig Grin
-

Okul/İş kısaca bahseder misin? Lise 2 öğrencisiyim.eşit ağırlık bölümndeyim.Anadolu lisesinde okuyorum.inş.hukuk veya psikoloji kazanmayı hedefliyorum Big Grin
-

Sigara yada alkol kullanıyor musun?
-kesinlikle hayır Smile))

Tuttuğun takım? Cimbom Big GrinBig Grin
-

Hobilerin/Fobilerin? Hobilerim herkesde olabilen şeyler işte.internet televizyon at biniciliği,kitap okuma,gezmek,sinema,gitar vb.

fobilerim ise böcekler ve kapalı aln fobim var.
-

En büyük takıntın? aksesuar takıntım var Big Grin

En büyük hayalin? bir gemi ile tüm dünyayı dolaşmak Big Grin
-

Giyim tarzın/kullandığın parfüm? genellikle spor giyerim siyah beyaz renk giymeyi çok severim marka takıntım yoktur. parfüm olarak da angel chiristian dior tercihim.
-

En istikrarlı olduğun konu? inançlarım

En beğendiğiniz ve beğenmediğiniz huyunuz?
-en sevdiğim yönüm verdiğim bi söz varsa onu mutlaka tutarım.en sevmediğim yönüm ise çok çabuk sıkılıyorum herşeyden Big Grin

Nasil bir Kisilige sahibsiniz? Bu soryu es geçcem çünkü kendi kişiliğim hakkında ne dersem boş.bu konuda karşı tarafın ne düşündüğü önemlidir. Big GrinBig Grin
-

En sevdiğin renk ? siyah
-

Hangi tür müzikten hoşlanırsın/ Kimleri dinlersin? rock müzik-gece yolcuları emre aydın şebnem ferah yüksek sadakat gripin ...
-

En sevdigin sarki hangisi? Neden? sezen aksu sen ağlama
-

En sevdiğin yazar ve kitap? kitap olarak serdar özkanın kayıp gülünü çok sevdim. yazar olarak ayrım yapmam kitap okurken.
-

En beğendiğin film ve aktör/aktrist? en sevdiğim aktör tolgahan sayışman,kevin costner,oliver martinez sandra bullock,nicole kidman,

en beğendiğim film kuzuların sessizliği , esaretin bedeli

Normal bir gününüz nasıl geçiyor? okul ev ödev internet arkadaşlarla buluş kurs dersane fln.planlarıma göre değişiyor.
-

Yaşadığın yerden bize bahseder misin. Dışarı çıktığında nerelere gidersiniz, neler yaparsın...
-dışarı çıktığım zaman tiyatro,sinema,ya da bir kafe yada pastanede arkadaşlarla oturup sohbet ederiz,festivallerle ilgilenirim.bazen konserler,bazen eğlencesine lunapark yada gokart bu seçenekler duruma göre artar.

Yalnızlık hakkında neler düşünüyorsunuz? yalnızlık insanın hiç vazgeçemeyeceği ve vazgeçmediği zamanda unutlacağı bir şeydir.yalnızlık insanın kalbindedir.yoksa hiçbir insan yalnız değildr olamaz da.
-

Kolay bağışlar mısın /Kin tutar mısın? çok kolay bağışlarım asla kin tutmam.
-

Yaptığın en büyük çılgınlık? en büyüğünü bilmiyorum ama bir çılgınlığımı anlatıyım.1 nisandı biz arkadaşlarla bira kutularının içine gazoz koyduk.hocanın gelmesini bekliyoruz.hoca sınıfa girince biz böyle telaşlı gibi davrandık sanki saklamaya çalışıyor gibi.tabi hoca o ne felan dedi biz bişe değil felan diyoruz.sonra hoca coştu biz inandırmaya çalışıoz hocam bu gazoz tadına bakın diye hocayı zorla inandırdık.bir çocukda bunu bahane etmiş okula getrdiği birayı gazoz diye yutturup içti Big Grin

Bugünlerde en çok duyduğun söz? Çok değiştin sen diyorlar bana Big Grin
-

Evde yokluğunu hissettiğin şey? anlayışdır belki.
-

Geçmişte yaşasaydın kim olurdun? yine ben olurdum
-

Korkuların /özlediklerin/ sevdiklerin? tek korkum korkmaktır özlediklerim uzakta olan herşey sevdiklerim ise sevdiklerimdir Big Grin
-

Yapmaktan en çok hoşlandığın şey? nette takılmak , film izlemek,yazmak
-

Şu an olmasını istediğin birşey? hipnoz Big Grin
-

Şu an '' Ben burada ne yapıyorum? Kim getirdi beni buraya?'' gibi sorulara maruz kalmaksızın ruhunun olmak istediği yer ?

Bilmiyorum

Yediğin halde '' ben bununla doymam'' diyecek kadar karşısında zayıf olduğun yemekler ?
-çiğ köfte,lahmacun,gözleme,zeytinyağlı sarma,

İzlemekten keyif aldığın tv programları? izlemem
-

Televizyon yapımcısı olsan yapmak istediğin program ne olurdu ? ,,,,
-

Hayatta en çok kıymet verdiğin şey?
-sevdiklerim

Ailen mi, sevdiğin mi daha önemli?
-ailem

Aşk herşeyi affeder mi?
- hayır ihaneti affetmeye gücü yetmez aşkın bile.

Hiç birisi için ağladınızmı?
-ağladım

Benzetildiğin biri varmı?
-ablam (:

Aşağıdaki sıfatlar senin için ne ifade ediyor/kısaca tanımlar mısın?
Aşk: hiç anlayamayacağım birşey bir insanı herşeyiyle tutkuyla sevmek.vazgeçememek
Sevgi: anlamak
Hayat: ölene kadar yaşamak olacağın şey
Dostluk: ihanetin uzak olduğu bir kavram
Para: amaç değil sadece bir araç olması gereken şey.
Ölüm: en gerçek son
İş: ölümü düşününce boş gelen şey.

Hayat felsefen nedir? Hayatına yön veren düşüncelerin veya hayat amacın nelerdir? Bunu açıklayan bir sözün varsa buraya yaz?
korkarak yaşarsan yalnızca hayatı seyredersin...

bukadar soruyu beklemiyodum Big GrinBig Grin Smile Confusedirit: Undecided ilgin için teşekkür ederim Big Grin
Ara
Sevdalinka!
acemhe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bu ne sert bir geliş :S hoşgeldın demeye korkuyoruz :S

neden böyle düşündün ki amacım sert bir girişimde bulunmak değildi Big Grin Big Grin
Ara
Sevdalinka!
Hepiniz sağolun hoşbulduk arkadaşlar Big Grin
Ara
acemhe
Sevdalinka! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:neden böyle düşündün ki amacım sert bir girişimde bulunmak değildi Big Grin Big Grin

sanırım başlığa bakarsan anlayacaksın Smile
Ara
Sevdalinka!
değişik olsun diye yaptım Big Grin Big Grin
Ara
acemhe
peki... Smile
Ara
emre-altan
oturdun ordaki bütün soruları yanıtladın ya brawo arkadasım Big Grin
Ara
riukeen
valla okudum o kocaman cevapları... fena değil hani 10 üzerinden 5onda8 xD veriyorum Big Grin
Ara
Sevdalinka!
emre-altan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oturdun ordaki bütün soruları yanıtladın ya brawo arkadasım Big Grin

eyw. Big Grin işte bennn yaaaaaa Big Grin Big Grin

คภtเร๏ร senden 10 üzernden 10 vermeni bekliyordum da neyseeee saol ynede Big Grin Big Grin Tongue Big Grin :p: :kop:
Ara
Qetesh
Hoşgeldin..
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 01:07 AM