:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pericixx koss :D
emre-altan
kıyamam laa bögrünee Big Grin kusbası yaparımm Big Grin
Ara
# Pè®iM§ii #
Al İşte Hep Kesici , Hep Deşici La Olm 2 Dakka Uslu Çoçuk Ol Len Big GrinBig Grin
Ara
emre-altan
olamam oglum yapamam öyle seyler Big Grin kestigimiz kedileri unuttun mu laa Big Grin
Ara
MaSaL
emre-altan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:olamam oglum yapamam öyle seyler Big Grin kestigimiz kedileri unuttun mu laa Big Grin
Yapmaz ablasının kaymağı öle şeyler iftira atmayalım lütfen emrecixxx Big GrinBig GrinBig Grin
emre-altan
M a S a L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yapmaz ablasının kaymağı öle şeyler iftira atmayalım lütfen emrecixxx Big GrinBig GrinBig Grin

masalcıx elimde deliller war üstüne bide mangal yaktırdı bana afiyetle yedi Big Grin
Ara
MaSaL
emre-altan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:masalcıx elimde deliller war üstüne bide mangal yaktırdı bana afiyetle yedi Big Grin
Paylaş o zaman o delilleri komuoyunla bizde görelim ama dimiiBig Grin
emre-altan
M a S a L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Paylaş o zaman o delilleri komuoyunla bizde görelim ama dimiiBig Grin

o deliller emniyet güclerinde çiçoo darbesi adıyla yakında tw'de boy göstercek Big Grin
Ara
MaSaL
emre-altan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:o deliller emniyet güclerinde çiçoo darbesi adıyla yakında tw'de boy göstercek Big Grin
gözümle görsem bile inanmamki yapmaz benim kuzum yapamazzzBig Grin
emre-altan
M a S a L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gözümle görsem bile inanmamki yapmaz benim kuzum yapamazzzBig Grin

masalcıxx normalde bende inanmazdım ama birlikte yaptıgımız icin inanmamak elde deildi Big Grin tadıda güzeldi ama Big Grin yanında da kolaa yeapp Big Grin
Ara
MaSaL
emre-altan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:masalcıxx normalde bende inanmazdım ama birlikte yaptıgımız icin inanmamak elde deildi Big Grin tadıda güzeldi ama Big Grin yanında da kolaa yeapp Big Grin
Senden beklerim ona sözüm yok ama perim nayır nolamaz :'(

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 11:42 AM