:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A?k'i Kolay Mi Saniyorsun?
ROSE
icon5.gif A?k'? kolay m? san?yorsun..???
a?k bu kolaym? geldi?i gibi gidermi san?yorsun bir ba?lad?m? kalbine i?ler dantel gibi nak?? nak?? s?kemesin s?kt???n zaman i?in ac?r ?yle ac?r ki ?lmek istersin a?k bu kolaym? geldi?i gibi gidermi san?yorsun o ayr?l?k ?l?mden beter o ?yle bir duygudur ki y?re?ini yakar ?yle bir yakarki s?nd?remesin s?nd?rsen bile
k?l? kal?r o k?l bile y?re?ini tekrar yakar ve y?re?in
yang?n yeri olur gider
o ?yle bir duygudur ki i?ini dalgal? f?rt?nay? bir deniz
haline kalbini ise ba??ndan kar? eksik olmayan
a?r? da?? haline getirir a?k bu kolaym? geldi?i gibi gidermi san?yorsun geldi?inde bahar gelir y?re?ine ?i?ekler a?t?r?r ruhunda gitti?inde g?nl?nde sonbahar r?zgarlar? estirir d?ker a?t?rd??? ?i?ekleri yapraklar? savurur her bir yana her d?kt??? ?i?ekle yapraklar i?inde bir ?eyler al?r g?t?r?r ve buda sana dayan?lmas? zor ac?lar ya?at?r a?k bu kolaym? geldi?i gibi gidermi san?yorsun
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler arkadaşım....Smile
AŞK kolay olsaydı Aşk olmazı ve kimsede onun peşinde koşmazdı...
Ara
ROSE
Rİca Ederİm Canim...evet Haklisin Canim Bencede Öyle ..zor AŞk Zor....
Ara
GaSt
Aşkı anlatmaya kalksak tümceler yetmez onun için ben bu duyguyu tadın derim...her zamanki gibi diebilceem tek şey harikasın RoSee yüreğine sağlık..!!Wink
Ara
ROSE
ben teşekkür ederim canım sende sağol......
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Seni Seviyorum....... s?ylemesi ne kadar kolay de?il mi ? Karatas 2 458 04-13-2022, Saat: 12:59 AM
Son Yorum: wildfang
  Sensizlik Kolay Olmayacak ÇiLeK 5 429 04-10-2022, Saat: 04:08 AM
Son Yorum: wildfang
  öylemi sanıyorsun history 1 488 02-14-2011, Saat: 11:56 AM
Son Yorum: asi_ve_mai
  Ben güle oynaya mı gittim sanıyorsun..? Hasretiim 3 575 12-27-2010, Saat: 12:55 PM
Son Yorum: sıla
  Unutmak kolay diyordun ya.. Kolaymış meğer... sıla 11 916 11-02-2010, Saat: 01:08 PM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 10:24 AM