:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
- AŞK`i Doĸuмαzsαм / Đüş EĿiмĐεи.. !
SeRDİD
Sensizlik vuruyor sensizligimin kiyisina .. Yurek sancisi bu sarip sarmaliyor tum bedenimi .. / Bir tutam sensizliginle basbasa duruyorum geceleri
Sagima soluma donsem sensizlik kis kis guluyor .. Bir damlada olsa yas suzulur gozlerimden ..

Ve ben cansiz bir resminle seni yasatiyorum yuregimin en tenha yerinde .. Kalemimdeki murekkep yoklugunla daha da alevleniyor..

Yuregim sukut halde .. Dilim sensizligi sessizligiyle haykiriyor sensiz gecelere ..

Ey can...Üzülme ve üzme güzel yanlarını...
Yıkılmavirgul.gif dik kal...!!!
İyiki Rabbimin inşirahı var...
.Unutma zorluk varsavirgul.gifönünde ve ardında kolaylık var.!!

i548112_3.jpg

Gidip gelmelerim belkide bu yuzden .. sevip sevmelerim sensizliginden ..
Kalem sensizligi haykirirken virgul.gif murekkebim tukenmek uzereyken
Tamda ucurumun kiyisindayken .. Ellerimi tutan kahramanim yok simdi yanimda ``
Beyaz atli prensim cok uzaklarda ..
Ozlem kapimi calip durur coook uzaklardan virgul.gif bir fisilti /Ruzgarin fisiltisi .. haykirislarini .. sevmelerini buraya getirip kulagima sessiz sessiz mirildanirlar bir siir misali ..
' S e v i y o r u m / S e v i y o r '
...........
....

..
[INDENT]
Ben bu sevmelerden korkuyorum artik virgul.gif ben bu hasretten korkuyorum . . .

Sevgin(m) alip gotururlerse su yurekden virgul.gif sevgimi calarlarsa o masum kalbinden . . .
Korkularim virgul.gif telaslarim virgul.gif endiselerim baslar ardi ardina .. - ahlarvirgul.gif vahlar virgul.gif yalvarislar da tam arkasinda . .

Gizli gizli virgul.gif isteksiz isteksiz yayilirlar tum bedenime ..

Bir virus olursun tum bedenime yayilan .. Askindan ziyade virgul.gif hasretin virgul.gif ozlemin virgul.gif gurbetin yakar kavurur icimi ..

Sessiz sessiz yakarsin icimi virgul.gif Bir durgunlasir yuregim virgul.gif bir alevlenir hic sorma ..DurgunAteslerde kavurur hasretin beni su yaban ellerde ..

2dvoklzkopya.gif

[/INDENT]Hasret olur iste virgul.gif Ozlem olur kalemimin dokudugu . Askin bir atesdir icimde sonup dinmeyen virgul.gif her gecen gun alevlenen .. Icimi delik desik eden bir cam parcasi

Gittikce keskinlesir virgul.gif gittikce yanar virgul.gif gittikce kan akitir
Ama yinede senden vazgecemez bu yurek .. Yinede senden bir parca ister .. Oysa ki bir parcan dunyalara bedel ..
[INDENT]Icimden dokulen sen virgul.gif kalemimin dokudugu sen ..Kordugumlere atar bu sevda beni ..
Bir ucu mutluluk / bir ucu sensizlik ..
Sensizligi secerim nedense .. Sabir dilerim her gece Rabbimden.
Sensizlik her nekadar zor gelsede yorgun yurege
Sensizligi her gece yeniden yeniden alevlendiririm kor gecelerde ..
Ve sen cozulmeyen bir kordugum olursun ..
Seni bana baglayan virgul.gif seni -ile ekiyle bana baglayan ..
Kimsecikler gir(e)mez aramiza ..
Sadece sen ve ben . Duslerimde cikarsin karsima . Kacamakli bakislarinLa bakarsin yine virgul.gif dokunamam sana virgul.gif dokunamazsin /
..Iste oyle birseysin ki bende .. Dokunmaya bile kiyamam //

[/INDENT]Sensizligin sukutu dolar dilimin ucuna virgul.gif avuclarimdan dusen mutlulukla karisirlar sensizlik diyarinda ..

Buram buram sen kokar her satirimin arasi virgul.gif katre katre sen damlar murekkebim ucundan ..
Aski dokurum beyaz sayfalara virgul.gif seni dokurum . . . .
Harf harf ismini hecelerim virgul.gif harf harf sensizligi haykiririm ..
Sessiz cigliklarimin arasinda kaybolursun cogu zaman . . . Sensizlik oyle bir seyki - Askini unutturamaz bana virgul.gif her an her dakika seni hatirlatir durur ta buralardan .. Ben seni yazmakla hukumluyum buralarda virgul.gif ne zaman kalemi alsam elime virgul.gif
Aski dokurum virgul.gif seni akitirim bos sayfalara ...
Buram buram ask koksun diyevirgul.gifvirgul.gif buram buram sen kok diye . . .

kbrmua.png

Ey siir gozlum virgul.gif masum yuzlum . . .
Hep seni dokurum ya hani satirlara virgul.gif sensizligi anca boyle yenebilirim oysa . . . Ne zaman sen gelsen aklima virgul.gif yazarim harf harf icimden gecenleri .. Haykiririm sana haykirdigim gibi .. Geceleri matem duser odamavirgul.gif gunduzleri gunesimi calip gotururler buralardan ..Karanlikdir her yer virgul.gif zift karasi

bir tek o gozlerin virgul.gif bir tek senin yanin aydinlikdir oysa ..Senden baskasina kor oldugumu anlamazlar virgul.gif senden baskasini duymadigimi anlamazlar ..
Anlamazlar iste icimdeki haykirislarimi virgul.gif bilemezler bendeki yerini ..
Farkin(m)a varmadan hasretin askimi dahada kuvvetlendirir . . .
Farkin(m)a varmadan sensizliginden gelen sabrimi kuvvetlendirir . . .
Farkin(m)a varmadan sensiz nasil yasayacagimi virgul.gif zor gunumde yanimda olmayacagini ... Ve en onemliside seni sensiz yasayacagimi ogrendim ..
Ogrendim ogrenmesinede yine de seni arar deli yurek . . .
Telefona takili kalir gozlerim . . Bir umut bekler arar diye virgul.gif bir umut beklerim sesini duyarim diye !
Sen oralarda ben buralarda zaman gecmez boyle virgul.gif Zaman her zamanki gibi oyun oynar benimle . . .
Zaman her zamankisi gibi sensizligin hapis aginda ..

Gecmez saatler virgul.gif gecmez dakikalar artik kovalamiyor akrepler yelkovanlari ..
Takili kaldik sensizligin aginda virgul.gif takili kaldik ..
Bitmiyor sensizligin izdirapli gunleri . .Gecmek bilmiyor !
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 11:32 PM