:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
derbiye doğru
acemhe
2461__379-gs-fb.jpg
[url="http://www.galatasaray.org/index.php"]
[/url]spacer.gif

26.03.2010 18:28

[b]Derbiye Doğru: Galatasaray – Fenerbahçe[/b]

Galatasaray, Turkcell Süper Lig’in 27. haftasında derbi mücadelesinde Fenerbahçe ile karşılaşacak. Ali Sami Yen Stadı’nda 28 Mart 2010 Pazar günü oynanacak karşılaşmanın başlama saati 19.00. Maç öncesi iki takım hakkında son bilgiler, hava durumu, istatistikler…
Stadyum: Ali Sami Yen
Tarih: 28 Mart 2010 Pazar / 19.00
Hakemler: Cüneyt Çakır, Bahattin Duran, Aleks Taşçıoğlu 4. Hakem:
Süleyman Abay
Hava Durumu: İstanbul’da maç günü hava parçalı bulutlu, şehirde en yüksek sıcaklık 15, en düşük sıcaklık ise 7 derece olacak.
TV: Digiturk (Lig TV)
İnternet: www.galatasaray.org
Galatasaray'ın, lig maçlarını WebTV'den canlı olarak izleyebilirsiniz.

WebTV Yurtiçi Galatasaray Paketleri hakkında bilgi almak ve abone olmak için tıklayınız
WebTV Yurtdışı Galatasaray Paketleri hakkında bilgi almak ve abone olmak için tıklayınız
Galatasaray’ın Fenerbahçe ile Ali Sami Yen Stadı’nda oynayacağı bu karşılaşmanın heyecanına GSBilyoner'den ortak olabilirsiniz. GSBilyoner Maç Kodu: 402.

Galatasaray
Galatasaray, bu sezon ligde oynadığı 26 maçta; 16 galibiyet, 5 beraberlik ve 5 mağlubiyet aldı. Bu maçlarda 51 gol atan takımımız, kendi kalesinde ise 27 gol gördü.
Galatasaray bu sezon kendi evindeki on dördüncü maçına çıkacak. Oynadığı 13 maçta; 10 galibiyet ve 3 beraberlik alırken, hiç mağlup olmadı. Takımımız, rakip kalelere 32 kez gol atma başarısını gösterirken kalesinde ise 9 gol gördü.
Galatasaray’da bu sezon ligde en çok forma giyen oyuncu 25 karşılaşmada sahaya çıkan Leo Franco oldu. Leo Franco’yu 1890 dakika sahada kalan Servet Çetin izledi.

Fenebahçe
Fenebahçe Süper Lig’de 26. hafta itibariyle topladığı 52 puanla 3. sırada bulunuyor. 26 karşılaşmada 16 galibiyet alan, 4 kez berabere kalan ve 6 karşılaşmadan da mağlubiyetle ayrılan sarı lacivertliler rakip filelere 47 gol gönderirken, kendi kalesinde 27 gol gördü.
Teknik direktörlüğünü Alman teknik adam Christoph Daum’un yaptığı Fenerbahçe deplasmanda oynadığı 13 maçta aldığı 6 galibiyet, 3 beraberlik ve 4 mağlubiyet aldı. Rakip sahalarda 20 gol bulan Fenerbahçe, kendi kalesinde de 15 gol gördü.
Ara
My_LiFe
Derbi sonuçLanır ; Fenerbahçem 1-0 kazanırsa.. Big Grin
Ara
acemhe
My_LiFe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Derbi sonuçLanır ; Fenerbahçem 1-0 kazanırsa.. Big Grin

Galatasarayım da tebrik eder Wink
Ara
Hasretiim
Tebrikler.. Smile
Ara
MaSaL
Aşkıma kocaman bir gecmiş olsun:kiyamam: Big Grin
emre-altan
yensekte yenilsekte kalbimizde hep GALATASARAY...
Ara
CaNaT
M a S a L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Aşkıma kocaman bir gecmiş olsun:kiyamam: Big Grin

sağolasın canım benim Big Grin
ama fazla sevinmeyin şampiyon Cimbom EvelAllah Big Grin
Ara
emre-altan
CaNaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sağolasın canım benim Big Grin

büyüksün abi Big Grin yenilsekte cimbomluyuz Big Grin
Ara
MaSaL
CaNaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sağolasın canım benim Big Grin

:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

Buna gülerim ancak canım benimConfusedirit:
CaNaT
Son gülen biz olacağız nede olsa gülün bakalım istediğiniz kadar anın keyfini çıkartın Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Canayd?n derbiye gitmeyecek! Ñ•qρα кJмя 1 416 04-01-2022, Saat: 11:43 AM
Son Yorum: wildfang
  Maça Doğru: Ankaragücü – Galatasaray Psycho 5 602 10-26-2009, Saat: 01:54 AM
Son Yorum: ѕqρα кJмя
  Bu kadro doğru kadro mu? *AnGeL_GirL* 12 996 05-30-2008, Saat: 06:14 PM
Son Yorum: CReATuRE
  Maça Doğru...Fenerbahçe-Beşiktaş Ñ•qρα кJмя 0 366 08-05-2007, Saat: 06:09 PM
Son Yorum: ѕqρα кJмя

Hızlı Menü: