:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MaSaL ' ım
CaNaT
GökLer yoLda$ımay Sırda$ımYağmurLar Gözya$ımGüne$ aTe$imSenSizLik haSretim oLSun Ve Dünya $ahidim oLSun.!!unutamadım. HayaTıma Damga Vurdun!Beni Bana uNuTTurdun.Ruhumu Yer vurup haSreT çektirme...Ben Senin için DağLarda KardeLen oLup Toprağı çaTLatıp Güne$'e Vardım.Senden SonraSı Ben de "TufaN" oLdu.
biLmiyOrdum Senin gözLerinde Kendi GeLeceğimi yakacağımı.!ben Seni zehirLi Sarma$ık gibimürekkebi biten kaLem gibi haykırdım.Göremediğim Tarihten Beri doLandı Durdu Sewdan bedenimde…Seni her düşündüğüm de seherin eSintiSi gibi ürperirim..Radyo tutkunLarının tutkuLu SewdaSı gibi idin benim kaLbimde.Sana oLan sewdamı “ğ” harfinin yumu$akLığını anLayabiLenLeranLar.
Seni Sevmek kaLan Son umudu kaybetmemek için.korumak için direnmek gibidir.
Seni sevmekdinLediğin 1 $arkıda ağLarkangözLerin mavi mavi nehir gibi akarkenoLmayan VarLığını hayaL ederek hayaLine sarıLmakhiç oLmayacağını biLerek KaranLıkda danS etmek gibidir. Artık yüreğimde Lav gibiSin hangi Cemre ıSıtacak yüreğimi…anLadım ki Sen Hayatımın LeyLak ÇiçeğiSin.Senin Gözlerin Gözlerimi Gözlerken Gözlerinin Gözlerimi Gözlediğini Gördüm...SöyLe yââr içîmdeki Bu içîmdeki Kor kor yanan aTe$ininehir gibi mavi mavi akmayıtufanı Fırtınayı.gözLerimdeki yağmuru naSil Sönecekduracakkim DurdurabiLir ki.[bunLar Adım gibi gerçekbüyük Laf değiLdir]
Né Sana aiT oLabiLdim Ne dé Séni sahipLénebiLdim.! Kendimi 1 Odaya hapSettiğimi ve kaLdimden “Seni SeviyOrum.unutamadım” dediğimi ve duvarLardan geLen yankıyı duyamazSın yâââr…
Sen Benim rüyaLarımdaki UçurtmaLarımSın.!
Senden sOnra Ben yüzüm pek güLmedi.GüLmeyen yüz güLer mi.?güLSe de Sürer mi.?
Seni özLemek gece gibi puSLu ve KaranLıkSeni Sevmek Gündüz gibi Sıcak ve aydınLıkSeni unuTmak öLüm gibi SonSuz ve Soğuk!
GözLerini Seyrettikçe ağLaSa da gözLerim ağLamak İçin gözLerini özLerim.!!
Qüne$in Bittiği yerde gözLerin kaLbime BatıyOrDudağını öptüğümde öLümSüzLe$iyOrum…
Sen Benim anLatamadığım hiSSimSin.KaLbini Kıran rüzgAr iSe SuSTururumgüne$ iSe SöndürümyıLdızLarSa kaydırırım…

Sen yokken Acım yaLnızLıktı.Ne BekLentim Vardı Sevdadan Yana Ne De a$ka 1 DamLa İnancım KaLmamıştı.

Sen Yokken Bekleyişlerimin içime hapsettiğim özlemlerim vardı. Nicedir kimseyle paylaşamadığım hüzünlerim soramadığım sorularım... Hatırladığımda yüreğimde yaratacağı korkunç sızıyı duymaktan korktuğum için beynimin bir köşesine fırlatıp attığım bir daha hiç dokunmadığım anılarım vardı. Şimdi özgür bıraktım özlemi... Şimdi hüzün de sevinç de doyasıya yaşanıyor bende... Sorular cevabını buluyor anılar canlanıyor; çünkü sen geldin...

Ve Sen GeLdin Yüreğime;

Sen içeri girince her şey kımıLdar gibi oldu KaLbime. İki elini birden uzattın bana...İki elini birden aldım avuçlarıma... Ellerimden parmak uçlarımdan aktım sana ilkin. Ilık ve yumuşak.. Akmayan yaşlar toplandı gözlerime. Uçlanan duygularımı taşımak isteğini yüklenmişler kirpiklerime tırmanmak istiyorlar. Oysa kirpik uçlarımda sen varsın. Oradan başlıyorum seni duymaya seni algılamaya...

Ve KaLBimdeki Sen;

Her düşündüğümde seni yapmam gereken sadece izlemekti. Ruhumun sana akışı o hızlı ama bir o kadar yavaş delice ama bir o kadar sakin coşkuyla ama nasıl huzurlu bir çağlamaydı onların hepsi... Hemen duyardın; büyük kalabalıklarda iki kişilik yalnızlıklarda yada gözlerin maviliklere kilitlenmiş... Duyardın... Hala duyuyorsun... Şimdi şu an seninle konuşurken ruhunda geziniyorum yine... Baktığın yerden uzaklaşan bakışlarını o kimselere hissettirmediğin bir anlık dalgınlığı sadece anın yakaladığı o ince sızıyı... Kapa gözlerini... Sen hep duyacak mısın beni ben hep anlatacak mıyım; bilmiyorum...

SeninLe Ben Artık 1 Yağmur DamLaSının İçine Girmi$iz.Sen Benim GökyüzümSünDenizimToprağımSın.$imdi 1 Hatıra oLamazSın BeLirSiz Ve Uzak.BiLiyOrSun Elimizde oLmayan Bazı $eyLer Vardır i$te BöyLe İmKanSız oLacak Seni Unutmak…

Senin O Yağmur GözLerin Ürkek AğLamakLı BuğuLu GözLerin;dü$gücümÖzgürLüğüm.Eğer O GözLerin oLmaSa Her Gece ü$ürüm Ben.Toprak mı Deniz mi Verdi GözLerinin Rengini OnLar HırSız.

Sen bilir misin? Bilmezsin; boğazında değil yüreğinde koca bir düğümle ağlamayı... Sustum... Konuşmuyorum... Sessizlik güzel sessizlik acı dolu... Sensizliği sessizliğe fısıldasam olur mu? Kimseye duyurmadan anlatsam benden başkası bilmese sana hissettiklerimi... Beni değil gölgemi değil düşlerimi sev bari... Tamam özleme beni

Ama NoLurrrrrr Sev Beni. Sevdim seni Kutsal bir amaç İçin Ölürcesine.

Ben Denizciyim..Denizci a$ık oLduğu Zaman BuLutLar HüzünLü Yere inermi$.Ay Ba$Ka TürLü Bakarmış O Zaman ve yıLdızLar da AğLarmı$ Ve AnLadım ki DenizciLer de AğLarmı$.

Senin En GüzeL Yerin KaLbimin İçidir.TutmaSın Bir Ba$ka eLi eLLerinSenin BakıŞlarında KayboLayıp Gideyim.

Dedim ki;Güneş mi Doğdu Yoksa Sen mi gülümsedin.GözLerinin İçine Bakmak 1 a$k FiLmini izLemek Gibi.!Bakı$Larımın öLüLüğünden Sevgimin DiriLiği Okunur.Sevgimim öLmeSine İzin Vermem Sende Verme.

Seni Sevmek Dünyanın En GüzeL Sesinden a$k Şarkısı DinLemektir.Ama Ben O Şarkıyı SöyLemek İstiyorum.Sen Benim VaroLu$ HikayemSin. Vazgeçilmez oluşunun sırrı bu işte: Senin olmadığın yerde ne olduğunu biliyorum.

1 Gün YıLdızLara Seni anLatıyordum.ama “ay” Aramıza Girdi.Ve Bana Sordu:”Seni ağLatan KızLa Neden BeraberSin.?ve “ay” a Döndüm $unu Dedim Sen Gökyüzünden Vazgeçtiğin Zaman Bende Vazgeçerim”. Mor dağlarla çevrili durgun bir gölün kıyısına uzandım düşlerimle... Yüreğim ak tüylü kuğuların sürmeli gözlerinde çarpıyor. Gözlerim suların duru sessizliğinde yıkanıp arınıyor. Ellerimi dağların doruklarına doğru kaldırmışım geceyi durduruyorum gökyüzünde... Sen gelmeden önce bu güzellikler örtülmesin diye... Çünkü güzel olan her şeyde bir eksiklik var sen gelmeyince. Seni Özlüyorum mavi olsun adın aşktan koyu düşlerden acık.!

GözLerim sende kaldı istemeye utanıyorum.Bana Okulda günün 24 saat oLduğu öğretilmişti.ama sensizliğin sonsuzluk olduğunu öğretmediler..
Ellerimde günah gibi yaşadıklarım anlayacağın sensiz solumaktayım anlayacağım mavi mavi ölüyorum.

Al Beni de götür sewdamızın çiçek açtığı çöllere tutunayım kirpiklerine bekle kapama gözlerini.

Şimdi Sana $iir yazıyorum “ay” ağLıyor yıLdızlar kıskanıyor seni.Lügat çaresiz seni telafuz etmeye…

a$k 100 yıL Önce ölmüştü onu ikimiz uyandırdık.

Ey SewgiLi Seni Sana AnLatmak İçin seni buLamıyOrum Seni BuLduğumda iSe Kendimi KaybediyOrum.Bedenimde Senin Ate$in Var İçimde iSe Sadece hava var.SevgiLim Senin oLmadığın yerde bu küçük hayatım Senin olsun.!

Sen Yokken KirLetilmiş gökyüzüne savurdum hayaLLerimi unutmuştu beni yollar Sen yokken yüklemiştim cesedimi kalbimin ağrılarıma kayboldum korkunç rüzgarın uğultusunda.dertlerimi denizlere saldım alıp götürsün yabamcı kıyılara.

Ey yağmurunda ıslandığım sokaklar ey gecelerinde kahrolduğum hayat! Sığamıyorum bu şehire demiştim ama sen geldn ve iyi ki geldin bu umutsuz yüreğime.tut ellerimden al beni uzaklara götür vefasız hayattan kurtar beni.Ezilmiş gelinciklerin çığlığına gizledim sesimi.kırların ürpertisi gibi dökülüyor şiirler dudaklarımdan.sen benim lügatın çaresiz kaldığı telafuz edemediği şiirimsin.Sevdiğimsin.Seni Sana AnLatamam Kelimeler cılız kelimeler yaralı kelimeler eksik.

Seni Sevmek ; Soğuğa inat Her yağmur damlasını Sen diye Seyredebilmektir.
Ara
MaSaL
Elini tutsam, dunyanin obur ucuna benimle birlikte gelir misin?

Bekle desem, dunyanin bir ucunda beni bekler misin?

Denizimde firtinalar ciktiginda limanim olur musun?

Karanlik bastirdiginda deniz fenerim, hava actiginda yildizlarim olur
musun?

Bulutlar gogu kapladiginda pusulam olur musun?

Mihengim, turnusol kagidim, yuregimin suyu bulandikca onu durultacak
iksirim olur musun?

Kapilar kapandiginda kapim, yollar asindigi vakit yolum, saklanmak
istedigimde duvarim olur musun?

Ozgurlugum ve mahpushanem olur musun?

Usursem evim, yorganim. sigindigim kucagim olur musun?

Columde vaha olur musun, vahamda hurma agacim?

Dagin tavsani, colun ceylani, gecenin hayalleri bagrina bastigi gibi,
beni bagrina basar misin?

Sak sak yarilsa bile, gokten umudunu kesmeyen kirac tarlalar gibi umut
baglar misin bana?

Gitmek istersem kanatlarim olur musun, kalmak istersem ayagimda prangam?

Hurilerim olur musun?

Soganda sarimsakta gozum yok, Tih colunde gozum yok, ates almaya
gidersem; kirk vakit sonra donsemde ayni yerde beni bekler misin?

Arkadaslarim, ailem, kavmim beni terkederse ve ben ailemden, kavmimden
kacarsam bir kez arkana bakmadan arkamdan gelir misin?

Ot bitmeyen bir vadide yalnizca ALLAHA emanet edilip gidersem, sende
beni kinamaksizin ona guvenir ve say eder misin?

Umidimi kaybettigim anda umidim, nesemi kaybettigim zaman'dada coskum,
kalbim isgale ugrarsa rehberim olur musun?

Arkadasim...

Yoldasim...

Sirdasim...

Huzurum...

Sururum...

Nurum... / Ziynetim... / Nimetim...

CENNETIM OLURMUSUN..?
MaSaL
Karanlığın insanı delirten bir ihtişamı vardır
Yıldızlar aydınlık fikirler gibi havada salkım salkım
Bu gece dağ başları kadar yalnızım
Çiçekler damlıyor gecenin parmaklarından
Dudaklarımda eski bir mektep türküsü
Karanlıkta sana doğru uzanmış ellerim
Gözlerim gözlerini arıyor durmadan
Nerdesin?
MaSaL
Bir yaz gecesi.. Yıldızları seyrediyorum balkonumdan kayan yıldızlardan dilekler diliyorum sana dair. Ay'da yüzünü görüyorum buradan.İçime çektiğim her nefeste teninin kokusunu duyuyorum.Kendi yalnızlığımın kokusunu duyuyorum sonra o kahreden acı kokuyu sensizliğin kokusunu. . .

Belki de bir tek seni bu kadar çok sevdiğim için korkuyorum karanlıkta kalmaktan ruhumun karanlığını aydınlatan güneş kadar tatlı gözlerin ne olur ışığı bana arkasını dönmesin.Hep aynı sıcaklıkla bak gözlerime. İçimi eritsin her defasında ve daima. . .

Paraya en çok ihtiyacı olduğu bir anda aniden yolda bulduğu bir biletle hayatı değişen bir fakir bulduğunu kaybetmekten nasıl korkar ve onu bir an bile yanndan ayırmak istemezse bende öyle korkuyorum seni kaybetmekten ve istemiyorum beni bırakıp gitmeni. Bir an bile uzaklaşmayalım istiyorum birbirimizden. . .

Belki de sana bu kadar çok baglandığım için korkuyorum yalnız kalmaktan çünkü ben senin sıcaklığın eritinceye kadar hiç sıyrılamamıştım o yalnız yasadığım dünyamdan ve biliyorum ki sen bana
arkanı döndüğünde ben yine yalnızlığıma döneceğim. . .

Kalbimin en hızlı ritmisin sen.. Seni görüncebana dokununca hızlanıyor kalbim.Birde gidebileceğini düşününce.Biliyorum ki sen gittiğinde duracak kalbim. . .

Kollarımda öyle masum uyuyorsun ki ve ben kollarında bir o kadar huzurluyum. Seni kıskandığımı hissediyorum benden uzak olduğun o yerlerde biri sana benim baktığım gibi bakar diye korkuyorum. Ya da sen baskasına bana baktığın gibi bakarsın diye korkuyorum. . .

Belki de ben en çok bir gün seni kıskanmayı vazgeçmekten korkuyorum. . .

Gündüzler gibi geceleri de içimi ısıtan o sesini duyacağım anı iple çekiyorum. Telefonda kalıyor gözüm.Telefonu açıp senin sesini duyduğumda düyanın en şanslısı benim diyorum sana sahip olduğum için belki biraz ukalaca gurur duyuyorum kendimden. . .

Yanımda olmasan da görüyorum seni bu gece her gece olduğu gibi ay'ın paylayan yüzünden . Belki yanimda olmasan da seni görebildigim için seviyorum seni böyle körü körüne bir tutkuyla. Sen benim hayatima yaz yagmurları gibi aniden girdin ve o günden beri aşk da hayatıma girdi. . .

Bu gece de her gece gibi seninleyim. . Seni bu gece de her gece ki gibi seviyorum. . Delice körü körüne. . .Seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum..................

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mustafa Ceceli Eksik - { MaSaL'ıma } CaNaT 6 1,502 04-18-2011, Saat: 03:15 PM
Son Yorum: MaSaL
  SeN yeşiL cenNeTimSin benim qirMeye KıyaMaDıqımm !! { MaSaL ım} CaNaT 3 928 11-10-2010, Saat: 11:30 PM
Son Yorum: MaSaL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 12:28 PM