:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MutluluÄžumu DÜŞÜk Yapiyorum
SeRDİD
Duygularımın leş hallerinin kokusu vuruyor burnuma virgul.gif burnumun direği sizliyor leş kokular ile ...
Ama " hiç bir koku bu kadar haz vermemiştir yüreğime " dermişcesine bir kez daha bin kez daha milyon kere çekiyorum içime acının arsızı olmuşcasına ..
Şimdi bir susluk kaldı dilimin ucundaki avazlara virgul.gif birazda gözlerimin uçurumlarındaki ıslaklık ..
Gidil/me/mişliklere...
İçmin sen yanı sancıyor yine virgul.gif gebe kaldığım sensizlik mide bulantısı tiksintisinde ...
Müstahak olmuş bana bu sancılar dermişcesine acı acı mutluyum acılarıma..
Bir tebessüm sundum her acımın ardındaki "senli" düşücelere ..
Ardından dümdüz sıralıyorum kendime virgul.gif bütün bildiğim bilmediğim küfürleri ..
Günah keçiliğimin ününü arttırırcasına arsızlaşıyor asiliğim ..

Aslında tükürmek istiyorum içimin bulantısını virgul.gif sancımın doğumunu beklercesine ...
Ama ben tükürlüğümü yalıyor virgul.gif doğumun gelmesini istemeden mutluluğumu düşük yapıyorum ..
Mutluluğumun kana bulanmış leş kokusu bir haz veriyor ki yarım kalmışlıklara ...
Bir ölü duygu kefenliyorum düşük yaptığım mutluluğuma ...
Mutsuzluklarımı yaşatıyorum sun-i tenefüslerim ile zoraki ..
Son dem mutsuzluklarım da bile sen ...!
Öyleki içimin leş kokulu duyguları bile seni alamadı benden .. !
Mutsuzluğumda sen virgul.gif umutsuzluğumda hayalin virgul.gif hüznümde yarım kalmışlığın virgul.gif mutluluğumda acın ...!
Teorilerimin bütünü sen virgul.gif hipotez edemiyorum sancılarımı ...
Sancıyan yanımla virgul.gif bir morg köşesine bıraktım mutluluklarımı virgul.gif leş kokulu duygularım yoğun bakımda yaşam savaşında ...
Tek bir dua etmiyorum duygularıma virgul.gif yoğun bakımın yoğun acısı bile yormuyor artık bedenimi ...
Ve yoğunluk ile birlikte yaşam değerleri düşüyor duygularımın ..

19773_344936033244_154747288244_4688023_5660666_n.jpg

Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ben yapıyorum..hayat bozuyor… HIÇKIRIK 0 334 01-14-2008, Saat: 12:58 PM
Son Yorum: HIÇKIRIK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 06:51 PM