:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seni Seçtim...
cunning
Seni Seçtim...

[SIZE=4]Gönül yaralarımın hepsini iyileştirdim ve sana geldim. Hayatımın geri kalan kısmını seninle geçirmeye içimden defalarca evet dedim. Kalan ömrüm boyunca seninle aynı yolda ve daima yanında olmayı seçtim ben!

Sana sil baştan yeni bir hayatı tüm içtenliğimle sunmayı seçtim ben! Hastalandığında başında beklemeyi, başarılarında gurur duyup alkışlamayı, her türlü kötülükten korunman için duacın olmayı ve en üzgün anlarında da tek tesellin olmayı seçtim ben!

Peki ya sen? Kalbinin bir köşesindeki yaralar yüzünden nice zamandır aşka küsmüş olan, umudunun bir kıyısı bu yüzden kırık kalmış olan, yalnızlığının çaresizliği içinde hep kayıp olan yarım parçanı arayan sen!

Biliyorum hazırsın bu denli sevilmeye. Hani kelimeler hep benden yana ya, inci tanesi gibi dizip seslenirim ya sana! Biliyorum o anlarda gözlerinin içi güler, güzel yüzün tebessüme boğulur. Görmesem de bilirim ben...

Tüm acılarına, tüm çaresizliklerine derman olmak isteyen bu adam, sana tüm sevgisini sunuyor şimdi. Her düştüğümde ilk el uzatanım olur musun? Biliyorum kolay değil uzaktan sevmek, tüm engelleri ortadan kaldırabilmem için yaşama sevincim olur musun?

Bunca kalabalık içinde yalnız kalsak da hep senin yanında olacağım. Seslensen tüm insanlığa, duymasa da kimse feryadını ben kulağına fısıldayacağım "Seni Seviyorum" diye. Sadece ve sadece tüm benliğinle benim olur musun? Çünkü ben hayatımı adayacağım kişiyi sen bildim ve seni seçtim!

[/SIZE]M.M
Ara
riukeen
Peki ya sen? Kalbinin bir köşesindeki yaralar yüzünden nice zamandır aşka küsmüş olan, umudunun bir kıyısı bu yüzden kırık kalmış olan, yalnızlığının çaresizliği içinde hep kayıp olan yarım parçanı arayan sen!

Mükemmeldi teşekkürler =)
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Unuttum Seni.. ZeNiTH 3 409 04-14-2022, Saat: 10:58 PM
Son Yorum: wildfang
  Gör ki Nasıl Sevmişim Seni! blue_belial 10 758 04-13-2022, Saat: 04:00 PM
  Ben senı sevınce blue_belial 5 325 04-10-2022, Saat: 03:35 PM
  Seni Seviyorum PrinceSs 5 557 04-10-2022, Saat: 12:15 AM
  .:seni Düşünüyorum:. >>>> Sultan>>>> >As!_M€L€q< 13 549 04-09-2022, Saat: 03:23 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-19-2024, 03:48 AM