:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biraz daha Utandım...
Orhan'ca
Bundan bir kaç yıl önceydi. Dolmuştayım akşam 10 gibi servisi kapattıkvirgulll.gif 4 - 5 arkadaş Rüzgârlıya gittik. Birkaç yudum bişeyler içtik. 11.30 sularında dolmuşa bindik eve doğru yöneldik. Trafik sakinvirgulll.gif ben kaptırdım gidiyorumvirgulll.gif önümdeki arabayı sollamaya çalıştım virgulll.gif izin vermedi.Ben de sağdan vurdumvirgulll.gif geçtim. Adam kızdı tabiiivirgulll.gif Sellektör yapmaya başladı. sonra hızla önüme geçtivirgulll.gif durdu. Biz 4 arkadaş hışımla arabadan indik.Döveceğiz onları.. Onlarda 2 kişi arabadan indiler. Adama bir baktım benim amca....
Meğer arabayı değiştirmiş tanıyamamışım virgulll.gif o beni tanımış msn_grin.gif Bana fırça atmaya geliyormuş msn_grin.gif.hemen bir U dönüşü

-Amca virgulll.gif arabayı değiştirince tanıyamaz mı sandın. Benden kaçar mı? msn_grin.gif
Beni tanıdığın için mi böyle yaptın oğlum dedi amcam saf saf msn_grin.gif msn_grin.gif
tabii amcavirgulll.gif ondan dedim. msn_grin.gif hahaha.gif
yanındakivirgulll.gif şimdiki gençlerle başa çıkılmaz walla dedi. hahaha.gif
ucuz kurtardık yani
hahaha.gif

İtiraf ediyorum,
amca o gün biraz alkollüydük, seni dövmeye geliyorduk..hahaha.gifhahaha.gifhahaha.gif
Ara
chatlaq
:d :d:d
Ara
Orhan'ca
Gülecek ne var. :yikildim::yikildim:O durumda sen olsan ben güler miyim Big Grin:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
MeLeksi
:d :d
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bi itiraf daha djseninim 6 401 04-14-2022, Saat: 06:41 PM
Son Yorum: wildfang
  İşte Bir İtiraf Daha *Asİ-yÜrEk* 24 1,272 04-09-2008, Saat: 01:16 PM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*
  ay utandım:D djseninim 23 1,389 03-13-2008, Saat: 10:08 AM
Son Yorum: djseninim
  Ben birşeyi daha itiraf ediyorum *Asİ-yÜrEk* 27 1,825 03-03-2008, Saat: 08:16 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  Işte Bir Birincilik Daha *Asİ-yÜrEk* 16 1,121 02-22-2008, Saat: 10:56 PM
Son Yorum: ~uqqaLa~

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 06:12 PM