:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: bayanlar m? erkekler mi ?zentidirler
baylar
20.00%
2 20.00%
bayanlar
10.00%
1 10.00%
herikiside
50.00%
5 50.00%
hi?biri
0%
0 0%
sanane
20.00%
2 20.00%
Katılımcı sayısı: 10 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bayanlar m? baylar m? ?zentidirler???
tatlı_cadı
öqrencez öqrencez mecbur..Big Grin Big Grin
Ara
ѕqρα кJмя
bnce k?sLar :p erkeLerdende war ama k?sLar daada ?zenti :p
Ara
isyanbitmez
?NCEL?KLE HO? GELD?N ciciKIS YUKARDA KONU SE?ENEKLER? MEN?S?NE TIKLADI?INDA BU KONUYA ANKET EKLE'Y? SE?ERSEN ANKET? OLU?TURAB?L?RS?N. DAHA ?NCE B?YLE YAPTI?IM ???N B?L?YORUM. A?TI?IN KONUYA CEVABIM ?SE BUNUN B?R C?NS?YET AYRIMIYLA ?L??K?LEND?RMES? GAR?P. BU K???SEL B?R SORUN........
ciciKIS
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?NCEL?KLE HO? GELD?N ciciKIS YUKARDA KONU SE?ENEKLER? MEN?S?NE TIKLADI?INDA BU KONUYA ANKET EKLE'Y? SE?ERSEN ANKET? OLU?TURAB?L?RS?N. DAHA ?NCE B?YLE YAPTI?IM ???N B?L?YORUM. A?TI?IN KONUYA CEVABIM ?SE BUNUN B?R C?NS?YET AYRIMIYLA ?L??K?LEND?RMES? GAR?P. BU K???SEL B?R SORUN........
te?ekk?r ederim ya hani herkes bu tikky olay?na tak?lm?? dola??o bende bay m? bayanm? die soray?m dedim de ii de yapt?m galiba ne g?sel herkesin fikirlerini ??reniorum i?teSmile
Ara
ciciKIS
isyanbitmez arkadaşım bişe sorçam pen 17 yaşında değilim khi 18 im nası değiştirçem çok üsülüom yardım edermisin
Ara
isyanbitmez
EDER?M. ED?YORUM ??MD?. ?NCE ?Y? B?R AVUKAT TUTACAKSIN. SONRA MAHKEMEYE G?DECEKS?N. YARGI?'A DURUMU ANLATACAKSIN. YARGI? YABANCI SAYILMAZ. GEREKEN? YAPAR.
ciciKIS
s?persin ya dakkada ?akt? espri yi valla ii c?x c?x hehhehehe:yikildim: :yikildim:
Ara
isyanbitmez
YaŞ Hakkinda Bİr Mod' A DaniŞirsan Sorununu ÇÖzerler Sanirim........
ciciKIS
Confusedmiley19: yaf yeniyim daha pfff nese bo?ver saol
Ara
isyanbitmez
YARGIÇ YARDIM ET ÇOK ciciKIS.........

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bayanlar Neden Dekolte Giyer..? lover 6 486 04-10-2022, Saat: 05:50 PM
Son Yorum: wildfang
  Bayanlar En Cok Neye Para Harciyorlar? BiRiciGim 28 1,065 05-17-2008, Saat: 12:15 PM
Son Yorum: ¢ємяє !!
  bayanlar en çok hangi hediyeden hoşlanır mert18_41 42 2,002 08-07-2007, Saat: 10:30 AM
Son Yorum: mert18_41

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 08:25 PM