:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bni Sakın Bana Bırakma
MaSaL
Seni seviyorum tüm mevsimler de...
Yıllar yılı beklediğim aşk’kı sende buldum ama en çok cenneti. Yalnız gecelerde yokluğunu hiçbir hayalinle telafi edemedim. .. Kahroldum .
Alsana beni
Sarılsana hadi
Sensiz yaşayamam ne yazık ki...
......... ..
Ne İzmir’ in sokaklarında nede şiirlerde yoktun sen. Bulamadım. Senin kadar hiç kimseyi sevemedim ben. Çok zor oldu. Gözlerinde buluşmak kendimi sende bulmak hiç kolay olmadı...

Bilir misin?
Sensiz gecelerde ne halde olduğumu...
Ben hep susuyordu m.
Ağlıyordum...
Seni sensiz yaşamaktan korkardım en çok.
Artık korkmuyor um...
Seni sensiz yaşayamıyorum.
Sensiz yaşadım diyemiyor um
Sensiz yaşadığımı hissetmiy orum.
Galiba ben sensizlik te varolamıyorum... Ölüyorum.
......... .
Geçmiş günlerime bakıyorum yani sensiz günlerimesensiz yaşadığım mutsuz günlerime. Şaşırıyorum. Hiç kimseye “seni seviyorum” diyemediğim için kendimle gurur duyuyorum . Bu sözü bir tek senin için kalpten söylediğim için kendimle övünüyorum; çünkü ben “seni çok seviyorum”...
.........
Bugün her günkünden daha çok istiyorum yanımda olmanı. Seviyorum seni. Nedeni yok!... Hiç kolay olmuyor sensizlik! Anlatılmıyor. Bazen birbirler ine sarılan sevgilile ri gördükçe anlıyorum sensizliğin ne denli büyük bir yıkım olduğunu. En çok sen oluyorum hiç kimse sen olamıyor içimde. Bazen sokak lambasının altında buluyorum kendimi. Anlam veremiyor um... Ağlıyorum.

Bir rüyam var
Bilmek ister misin?
Ama ne olursun.
Beni bana bırakma...
Beni sensiz bırakma.
Ölürsem kollarında ne olursun gözlerimi kapatma.. .
Her damlasında mutluluk akarken yanaklarımdan ; gözyaşlarım senin için ağlarken “seni seviyorum”.
Beni sakın bana bırakma !.. istesem de seni içimden atamam ki..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  GeL Dermisin bana (SeNiN İçİn) eRCi 9 858 04-14-2022, Saat: 06:58 PM
Son Yorum: wildfang
  Kimse almasın seni yine bana Kalasın Masal_yuzLu 28 3,965 04-14-2022, Saat: 02:56 AM
  KIYAMA KALK EYY AŞK-I SÜCUD! bir N€f€s Lazım Şimdi bana..ÖLm€k İçin............ €BeRimSin 4 422 04-13-2022, Saat: 03:03 PM
  Geceler...bana seni anlatıyor ... ROSE 12 695 04-13-2022, Saat: 10:30 AM
  yaşamım boyunca aldığım en mükemmel hediyesin bana... eRCi 2 635 04-12-2022, Saat: 12:43 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 01:42 AM