:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A?k?????
ROSE
A?k, Ne l?ks arabalar ne sporlar...
Sadece bisiklete binmek istiyorum seninle, ne?eli ???l?klar?n? duyarak ha d??t?k ha d??ece?iz diye...
?nl? bir ?ark?c? olup, herkesin beni dinlemesini de?il,ta?l? bir k?y?da, ate?in ?n?nde, f?s?ldamak istiyorum ?ark?m? sana makaml? makams?z..
L?ks lokantalar, vitrinde yemek gibi geliyor bana.?nan arabesk de?il, yarim ekmek ka?ar ?st? kola payla?mak
istiyorum seninle... A?k ?iirleri okumak istiyorum Sana...
T?m kitaplar? okuyup, yazarlar?yla tart??mak de?il, Gece yata??m?zda sarma? dola?, okuyup tart??mak bir kitab?. Senin fikirlerinle benimkilerle yo?urmak, benimkilerle seninkileri...
Bir s?r vereyim sana, insanlar bilmiyorlar ama; ruh sevi?ir bedenden ?nce.
Geceler bizim.Ne su yata??, ne mobilya, yatak odas?nda a?k ...
Yer yata?? s?cak gelir hep bana, ve ?i?ek, ald?rma oday? oksijensiz b?rak?r ?i?ek diyenlere.
Onlarca yast?k istiyorum a?k, yatak odam?za rengarenk, ald?rma zevksiz olur diyenlere, Zevkli, i?ten duygu anlat?m?ysa, herhangi bir konuda; zevksiz bir ?ey yapamay?z...
O kadar yo?unki duygular?m sana....
Ne l?ks villalar istiyorum onlarca odal?, ne dev malikane, ne yal? Duvar? olsun yeter metrekaresi ?nemli de?il...
Bak bir s?r daha sana, E?lerin mutluluklar?n?, huzursuzluklar?n?, karakterlerini,ge?mi?lerini bir evin duvar? anlat?r.
Bombo?sa duvarlar, ruh yoktur ikisinde de... Sadece yetmi? seksen y?l yasayacaklard?r zaten.

Bizim, foto?raflar?m?z olacak en sevgili anlar?m?zda ?ekilmi?,mutlaka g?lerken.
Senin bana, benim sana hediyelerimiz olacak as?lan, ?irkinde olsa kendi elimiz de?mi? resimler, Belki al?? kalpler, belki bir senin bir benim boyal? ellerimizle kaplayaca??z duvar?m?z? rengarenk..
En g?zel a?k ?iirleri sana olacak
Duvarlar?m?z yalan s?ylemeyecek, buram buram ya?am sevgisi kokacak...
?nsanlar mutsuzlar sevgili, her ?eye a?lar ve doyumsuzlar...
Bense, bir tek seni istiyorum, bir tek seni a?k ...
??nk?, sen benim her ?eyimsin a?k, a?k?m papatyam.... i?imde s?nen alevi yaln?z sen gel yak papatyam
Ara
€BeRimSin
Emeğine Sağlık...SüpersinWink
ROSE
ben teşekkür ederim sağolasın....
Ara
g?zde
çookk güsel olmuss arkadasımm SEN BENİM İÇİN HER ZMAN ÖZELSINNNNNN
Ara
ROSE
teşekkürler canım beğenmene sevindim
Ara