:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Doğum Günün Kutlu Olsun Perimsi
acemhe
hb38vf6.gif

Güzel saçlım Big Grin
Tanımaktan büyük mutluluk duyduğum
Sohbetinden keyif aldığım
Nadir bir insansın.
Yeni yaşında sağlık mutluluk yakanı bırakmasın inş.
Doğum günün kutlu olsun

Herşey gönlünce olsun
çiğdemim Smile

2myye6p.jpg
Ev yapımı Big Grin

Yaşa . Sev . Gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara…

BalloonsAni.gif

Veee Hediyelerr Big Grin

adsz8zf0bv.png
Ara
acemhe
bu doğum günü kutlamasını biz arkadaşken hazırlamıştım kısmet böyle kutlamakmış. Şimdi sen acındırma dersin Smile her neyse kısa keseyim doğum günün kutlu olsun. Dilerim mutlu olursun güzel saçlı kız Smile
Ara
_NaSuaDa_
Doğum günün kutlu olsun KuzuTongue

il_fullxfull_58197530.jpg

Bu sana beni hatırlatsın Kuzu . İyiki doğdun iyi ki tanıştık mucukk x)

b-293197-oyuncak_yavru_kuzu.jpg

Bunlarda senle Birisi TongueTongueTongue

Ara
# Pè®iM§ii #
_NaSuaDa_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Doğum günün kutlu olsun KuzuTongue

il_fullxfull_58197530.jpg

Bu sana beni hatırlatsın Kuzu . İyiki doğdun iyi ki tanıştık mucukk x)

b-293197-oyuncak_yavru_kuzu.jpg

Bunlarda senle Birisi TongueTongueTongue

Aman O Birisinin Umrunda Bile Degilim Big GrinBig Grin

Tşkler Balım Benimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:kucak:
Ara
# Pè®iM§ii #
acemhe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bu doğum günü kutlamasını biz arkadaşken hazırlamıştım kısmet böyle kutlamakmış. Şimdi sen acındırma dersin Smile her neyse kısa keseyim doğum günün kutlu olsun. Dilerim mutlu olursun güzel saçlı kız Smile

Ve Fundam .. Smile Güzel Gözlüm Çok Tşkler İnan Çok Şaşırdım Hiçmi Hiç Beklemiyordum Senden Böyle Bir aDım .. Seni Kırdım Biliyorum Ama İşte Ben Öyle Bi Kişiliğe Sahibimki Bazen Bundan Nefret Bile Ediyorum Kücük Bi Yalan Yada Farklı Bi Yaklaşım Oldugunda Ve Ben Çok Değer Verirken Bunlan Karsılasdımsa , Canım Acısada Karsımdakinin Hayatından Çıkarım .. İyiki Varsın Gülüm İyiki Tanıdım Seni Ve Her Ne Olursa Olsun Kırdıgım Konuşmalarım İçinde Özürdilerim ..

Ve Seviyorum Senin Yüregini Smile
Ara
_NaSuaDa_
# Pè®iM§ii # Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tşkler Balım Benimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:kucak:

kuzu+pasta1.JPG

Bu güzel bi gün. İki şey kutluyoruz TongueTongueTongue Çok sevindim aranızın düzelmesine Meleklerim Tongue

O halde iki pasta gerekir biri de benden olsunn x)Big Grin
Ara
acemhe
# Pè®iM§ii # Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ve Fundam .. Smile Güzel Gözlüm Çok Tşkler İnan Çok Şaşırdım Hiçmi Hiç Beklemiyordum Senden Böyle Bir aDım .. Seni Kırdım Biliyorum Ama İşte Ben Öyle Bi Kişiliğe Sahibimki Bazen Bundan Nefret Bile Ediyorum Kücük Bi Yalan Yada Farklı Bi Yaklaşım Oldugunda Ve Ben Çok Değer Verirken Bunlan Karsılasdımsa , Canım Acısada Karsımdakinin Hayatından Çıkarım .. İyiki Varsın Gülüm İyiki Tanıdım Seni Ve Her Ne Olursa Olsun Kırdıgım Konuşmalarım İçinde Özürdilerim ..

Ve Seviyorum Senin Yüregini Smile

ben bilerek kimseyı kırmam senı de kırmak değildi amacım Smile ben bunu çok önceden hazırlamıştım böyle önemli bir kaç kişininkini Smile Özür dilemene gerek yok önemli olan telafi etmektir. Sende iyi ki varsın, iyi ki annen iyi ki doğurmuş senı Smile
Ara
# Pè®iM§ii #
acemhe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben bilerek kimseyı kırmam senı de kırmak değildi amacım Smile ben bunu çok önceden hazırlamıştım böyle önemli bir kaç kişininkini Smile Özür dilemene gerek yok önemli olan telafi etmektir. Sende iyi ki varsın, iyi ki annen iyi ki doğurmuş senı Smile

Tşk Ederim Gerçekten Smile Sende iYiki Varsın .. İyiki , Smile
Ara
# Pè®iM§ii #
_NaSuaDa_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kuzu+pasta1.JPG

Bu güzel bi gün. İki şey kutluyoruz TongueTongueTongue Çok sevindim aranızın düzelmesine Meleklerim Tongue

O halde iki pasta gerekir biri de benden olsunn x)Big Grin

Tşkler Balım Sende İyiki Varsınnnn Smile
Ara
Qetesh
Pis yalakalar.. Big Grin

İyiki doğdun..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Doğum Günün KutLu oLsuN Stinq ZeNiTH 5 738 04-14-2022, Saat: 06:44 PM
Son Yorum: wildfang
  Dogum Günün Kutlu Olsun History . . Hasretiim 15 1,258 04-13-2022, Saat: 08:46 AM
  SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN BEBEÄžİM...(S&s) >As!_M€L€q< 45 3,655 04-12-2022, Saat: 12:06 AM
  SevGiLiLer Günün KutLu Olsun MeLeğim ( PeLin ) €BeRimSin 11 897 04-11-2022, Saat: 10:55 PM
  **ROSE'cim Doğumgünün Kutlu Olsun...** ciciKIS 51 2,354 04-10-2022, Saat: 05:38 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 10:47 PM