:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bekledim...
acemhe
Bekledim...
Gecenin ayazında bir fısıltı bekledim. Gelmedi. Denedim. En kuytu köşelerde gölgeni görebilmeyi...
Göremedim... Son saatlerimde yanında olabilmekti en büyük isteyim. Gelmedin. O kadar çok istedimki. Fazla geldi sana sevgim. Taşıyamadı taş kalbin. Sanırım sonsuz bir denizdi. Boğulduk içinde.

Bir sevgi sözcüğü fısıldamanı bekledim. İnanmaya hazır. Yalnız senin dilinden dökülen kelimeleri istedim. Sahte gülüşler altında yanan, timsah gözyaşlarında boğulan aşkımı yeniden alevlendirmeni.. Ama sana çok geldi. Ağıtlar yaktım uzun zamanlar. Kalbimin içindeki çığlıkları sana yöneltmedim. Canın yanar diye, sana kızmadım. İçimin acısını içimde yaşadım. Sana tek bir nefret damlası bile hissettirmedim.
B-e-k-l-e-d-i-m...
Gelmedin.. Çok denedim. Olmadı. Sen bir daha dönmedin.. Bana `Sevdiğim` demedin...
Gülüp geçtim..
İçimin fark edilmez yaralarına inat gülüp geçtim. Sana kıyamadım. Üzülmene dayanamadım...
Ama sen.. Ardına bile bakmadın. Bana inanmadın. Oysa hep bekledim. Denedim. İstedim...
Ümit ettim sevdiğim. Beni sevebilme ihtimalin olabileceğini zannettim. Olmadı...

Olsun..

Hadi yine vur yüzüme gerçeği. Hadi yine haykır sevmediği. Bir hançer de sen sapla gidişinden yana bana... Hadi yine sen düşünmeden konuş, ben dinleyenin olayım...
Bu sefer "giden ben olacağım..."

Ara
_NaSuaDa_
Güzeldi x) Teşekkürler tatllım x)Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  --/ HeP SeNi BeKLeDiM -- eRCi 11 627 04-13-2022, Saat: 09:40 PM
Son Yorum: wildfang
  Hep seni bekledim history 6 424 04-11-2011, Saat: 10:10 PM
Son Yorum: history
  ALLAHIM BİR MUCİZE diye bekledim!! ve seni gönderdi Yüce Rabbim!!‏ samigoncu 0 600 12-12-2009, Saat: 11:11 AM
Son Yorum: samigoncu
  Hayalini çizdiğim bembeyaz bulutlarının altında seni bekledim. нüzüηçiçÑ”ği 5 435 10-07-2008, Saat: 06:46 AM
Son Yorum: нüzüηçiçÑ”ği
  Tesadüfü Bekledim Aşksı@z 4 310 09-16-2008, Saat: 11:22 PM
Son Yorum: Aşksı@z

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 07:06 AM