:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CaNıMm'A..
Özge
Kimsenin yokluğu bu kadar korkutmazdı beni. Kendimi zor günlerin adamı görürdüm ya hiçbir güçlüğün beni bırak yıkmayı sendeletmeyeceğini bile düşünürdüm.

Oysa şimdi yarımım. Ve sen böylesine uzakken benden hiçbir zaman tam olamayacağımı da biliyorum. “tasalanma” diyeceksin tasalanmayayım; ama kendime bakıyorum da birkaç umut kırıntısı dışında hiçbir şey göremiyorum.

Nerede olduğunu bilmek ya da döneceğin umuduyla yaşamak da kandırmıyor beni. Her sabaha sensiz uyanmaktan her günün sensiz geçmesinden korkuyorum artık. Bu yüzden uyanmak istemiyorum “uyuduğum uykuları”..

Ve geceler… Ne yıldızları görüyorum ne gecenin sesini duyabiliyorum. Saniyelerin ne kadar uzun olduğunu görüp şaşırıyorum.

Bildiğim bütün hasret şarkılarını art arda ekleyip söylüyorum. Sesimi kendim bile duymuyorum.

Yokluğunu kabul etmek böylesine zorken hiç olmama ihtimalini düşünemiyorum bile.

Bekleyeceğim seni. Zor olacak çok zor olacak; ama bekleyeceğim. Bu yarım yüreğin diğer yarısı yani SEN…

Geleceksin değil mi?
Ara
# Pè®iM§ii #
Güzeldi ..
Ara
Özge
Her mesaj geldiğinde,
Her telefon çalışında,
Her evden çıkışımda,
Her eve girişimde,
Sokakta yürüdüğümde bile her yerde sen...

Niye bukadar çok anı biriktirdik kendimize niye heryer sen dolu niye niye ??
Sevmek acı verirdi bilirdim ama bukadarını bilmiyodumm..

Bu acı uçsuz bucaksız düşündükçe kayboluyorum içinde düşündükçe çıkamıyorum içinden..
Unutmak lazım bazen bişeyleri yitirmemek için..

Çabalıyorumm,başarıcaz ama bugün hiç gücüm yok..Gittiğinden beri hiç bukadar kötü olmamıştım..Bitek gittiğin gün ağlamıştım ama bugün farklı tutamıyorum gidiyo akıyo içimden bşyler..

Nedensiz sebepsiz aslında geçicek bugünler el mahkum ama ya bitene kadar olanlar umarım kaldırabiliriz bunları umarım sen buraya geldiğinde virgül koyduğumuz yerden yine aynen devam ederiz..O virgül noktaya dönüşmeden...
Ara
Özge
Gözüme uyku girmediği zaman, sen giriyorsun içeri gönül kapımdan. İlk aklıma gelenimsin. İlk önce gözlerini görüyor, gülüşünü hatırlıyorum. Çünkü ben, senin yüreğini gördüm. Kimsenin görmediğini gördüm. İşte bu yüzden dualarımı gönderiyorum. Ve daima söyleyecek bir çift sözüm var sana. Bıkmadan usanmadan tekrarlıyorum. Seni seviyorum..
Ara
Özge
Seni seviyorum ağır cümledir
Herkese söylenmez
Bazen yıllarca aranır
Bazen yıllarca beklenir o bir çift söz için
Dili yakar
Dudağı yakar
Bedeni kavurur lime lime eder
Velhasıl yürekli işidir
Bir ömür pahasına
Bir defa söylenir
SENI SEVIYORUM
ISTE BENDE HAYATIMDA BIKERE SANA DEDIM VE SENDEN BASKASINADA
DEMIYECEGM SEVDIGIM BUNU UNUTMA
SENI HERSEYDEN AMA HERSEYDEN COK SEVIYORUM:k:
Ara
riukeen
bişi sorabilirmiyim

acaba bu ikinci şahıs yaşamıyormu şuan ?

gerçekten birisinin arksından söylenebilecek güzel şeyler teşekkürler
Ara
Özge
hayır çok şükür yaşıyor sadece askerdeSmile
ayrıca beğenmenize sevindim ben teşekkür ederim..
Ara
emre-altan
yüregine saglık cok güzel olmus
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 02:30 AM