:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kar??l?ks?z a?k
Dr.Love
A?k unutulmak i?in ya?anmaz a?k tek tarafl? de?ildir a?k?n tarifini yapanlarda bilmez bunu.Tek tarafl? sevmek daha ?ok ac? verir bi bak?? i?in ??ld?r?r bi dokunu? i?in ?l?rs?n.Ama unutmak zorunda de?ilsin unutmamal?s?n ders ??karmal?s?n a?k da kaybeden taraf yoktur ??nk? telefon numar?s?n? sil ismini kaz?d???n yerden ??kar ve bi kavonoza koy o kavonzdaki ismi yak kapa??n? kapat anlayacaks?n ki ne kadar u?ra??rsan u?ra? o ate? s?necek.
Ara
ceremi
Yaaaaaaaaaa Ben ?okkkkkkkkkk Sev?yorum Nasil Vazgecece??m Ben Ne Yalan S?ylesemde Kandirsam Kalb?m
Ara
bilgeis
ceremi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yaaaaaaaaaa Ben ?okkkkkkkkkk Sev?yorum Nasil Vazgecece??m Ben Ne Yalan S?ylesemde Kandirsam Kalb?m?
:yikildim: A?k zaten koskoca bir yalandan ibaret....bunu telkin et kendine dicem olmicak sonra bana k?z?yorlar sevgi d??man? diye :yikildim:
Dr.Love
kalbine şunu söyle belki ben onu sevmiyorum Smile şaka gibi gerçekten ama bir şeyi sürekli tekrarlarsan ona kendinde inanırsın.ama papatya falı yapma ya sev ya sevme bu senin elinde
Ara
Son Noktam
Dr Love ye KatıLıyorum ...
Ara
NuRii
hayatta kars?l?ks?z ask kadar ac? bir sey yoktur.onu g?r?rs?n dokunamass?n.onun seninle ilgilenmesini istersin ama o sana ne kadar ilgi duymasada sen onu cook seversin ve vazgecemssin
Ara
Lacey
ben de şu an böleyim .. ilk defa aşık oldum .. karşılık vermesini umuyorum ama bana karşı kayıtsız deil o da ..
Dr.Love
Lacey umarım Emo'na kavuşabilirsin hala bakmadım ne anlama geldiğine ama dediğiniz gibi aşk zehir kadar acı baldan tatlıdır karşılığı oolsa da olmasda
Ara
Lacey
Dr.Love Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Lacey umar?m Emo'na kavu?abilirsin hala bakmad?m ne anlama geldi?ine ama dedi?iniz gibi a?k zehir kadar ac? baldan tatl?d?r kar??l??? oolsa da olmasda

dr.Love ?ok saoLBig Grin ama o bi emo deiL gaLiba ..

bu arada emo = hani b?yLe hi? bi?eyden memnun oLmayan,s?rekLi mutsuz oLan,asosyaL,pek konu?mayan;hayat felsefesi mutsuzLuk oLan ?ahsiyetLerdir Big Grin GeneL k?Lt?r oLsun ?ok kar??La??rs??n Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin :yikildim:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 11:20 PM