:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yanımda kal
history
jftk3ya0.png

Merhaba demediğim yüzünü göremediğim konuşamadığım seyredemediğim bir tek sensin sevgilim...Sende kalan ruhumdan bunaldım artık.Ne dersem ne etsem seni istiyor.Bana bir akıl ver ne olur nerelere gideyim?

Hani rüyalara inanırım bilirsin hep seni görüyorum sabaha kadar seni içime alıp beynime işliyorum sesini.Bunu ben yapmıyorum sen hala beni yalnız bırakmıyorsun konuşuyorsun bişeyler anlatıyorsun ve ben hep işe geç kalıyorum.Alsan başımı dizlerine koysan deli olmuş bu ruhuma yetmezmi senelerce.Adını da anamıyorum kimseye halamı diyorlar onu halamı seviyor onu halamı merak ediyorsun...Utanıyorum sevdiğim sana kötü demelerine gönlüm olmuyor.Aslında hepsi haklı ama bilmiyorki hiçkimse beni nasıl sevdiğini!

Sana kıyamam ben sevgilim nereye gidersen git kimin ellerini avucuna alırsan al sen beni unutmadın hissediyorum sevdiğim seninle konuşuyoruz biz ben uyanana kadar benimlesin...
Ara
acemhe
Sana kıyamam ben sevgilim nereye gidersen git kimin ellerini avucuna alırsan al sen beni unutmadın hissediyorum sevdiğim seninle konuşuyoruz biz ben uyanana kadar benimlesin...

Sad insanın sevmesine hiçbişey engel değil ne mesafe ne de başka herhangi bişey...

yüreğine sağlık arkadaşım Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  elimi uzattığımda sen yanımda olmayacaksın ki... acemhe 0 431 01-22-2010, Saat: 01:51 AM
Son Yorum: acemhe
  Hani Bir Defa Yanımda oLsan..!! _BarBie_ 54 2,718 01-08-2009, Saat: 11:12 AM
Son Yorum: Hasretiim
  şu an yanımda olsaydın............ angel_from_hell 2 501 11-17-2008, Saat: 01:10 AM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  Yanimda Ol Olurmu... mavi ay 2 415 05-26-2008, Saat: 05:21 PM
Son Yorum: mavi ay
  ::::::::Her YANIMDA SEN::::::::: deli_sevdam 17 1,009 02-06-2008, Saat: 11:18 PM
Son Yorum: deli_sevdam

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 02:33 AM