:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?syanbitmez makaleleri neden silindi ?
Firari Fırtına
Konu hakk?nda a??klama yap?l?rsa sevinirim .

O yaz?lar ne emekle yaz?lm?? , ve silen yine kendisi ama neden ? Ara?t?rd?n?zm? ? Yada sordunuzmu ?

Ki?isel makalelere renk katan bir ?aheser di , belliki y?re?i k?r?lm?? ve yetmemi? gibi konular kilitlenmi? ,

Bu yanl??d?r ...

Sevg ...
CariSmaBoY
Sahıs mesajları editledi.. bizde gereğini yaptık..

Nedeni kendi görüşüdür...
Firari Fırtına
Vard?r yinede bir sebebi ...

Yaz?k olmu? o yaz?lan de?erlere ....
CariSmaBoY
katılıyorum...

kendisi burda belki açıklama yapmak ister...
isyanbitmez
?NCE B?R Y?NET?C?YE KIZDIM. SONRA ADM?N'E KIZDIM. S?LD?M. AMA EN SONUNDA KEND?ME KIZDIM. EYVALLAH BE FIRTINA G?N?L.......
Firari Fırtına
Kendine kızmanla bizede haksızlık etmişsin ama ...

Zararı bizlerde çekiyoruz ... Hadi yaz bakalım aynı yazıları kolay mı beee .. İnanın üzüldüm ve hatta bende size kızdım isyanbitmez .

Kişisel makalelerinizi inanıyorumki o anki ruh halinizle yazdınız ve onları tekrar buraya dökmeniz imkansız gibi gözüküyor . Buda bir zarardır . En azından benim için . Forum değeri olan şeyler sizin imzanızda belirtilen copy paste oldu . Zaten şurda kaç kişi kendi yazılarını ve yüreklerini dökebiliyorku buraya ..

Foruma ne zamandır uğramıyordum , gördüm ve üzüldüm . Dayanamadım yazdım .. Yazık bu emeklere

Yazık ...Sad
AdAmIn1i
Paylaşımları Silmek Bize Hakaret Sayılır.
Ara
Firari Fırtına
Yok ?yle demeyelim , hakaret de?ildir bu ...

Lakin o g?zelim anlat?mlar?n silinmesi b?y?k bir hatad?r ki isyanbitmez zaten kendimede k?zd?m diyor , yani hatas?n? anlam?? ..

Neye yarar diyelim .. Sonu?da silinen silindi ve gitti ... Buna ?z?lmek gerekir , ?z?l?yorum elbette ...

Sevg ...
isyanbitmez
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kendine k?zmanla bizede haks?zl?k etmi?sin ama ...

Zarar? bizlerde ?ekiyoruz ... Hadi yaz bakal?m ayn? yaz?lar? kolay m? beee .. ?nan?n ?z?ld?m ve hatta bende size k?zd?m isyanbitmez .

Ki?isel makalelerinizi inan?yorumki o anki ruh halinizle yazd?n?z ve onlar? tekrar buraya d?kmeniz imkans?z gibi g?z?k?yor . Buda bir zarard?r . En az?ndan benim i?in . Forum de?eri olan ?eyler sizin imzan?zda belirtilen copy paste oldu . Zaten ?urda ka? ki?i kendi yaz?lar?n? ve y?reklerini d?kebiliyorku buraya ..

Foruma ne zamand?r u?ram?yordum , g?rd?m ve ?z?ld?m . Dayanamad?m yazd?m .. Yaz?k bu emeklere

Yaz?k ...Sad
KEND?ME KIZMAKLA HAKSIZLIK ETM?? OLAB?L?R?M AMA BEN DE HAKSIZLI?A U?RAMI? OLDU?UMU D???ND?M.
S?ZE B?YLE B?R ZARAR VERD???M? B?LM?YORDUM. BUNUN ???N ?Z?LD?M. FAKAT DED???N G?B? DE??L. AYNI YAZILARI YAZARIM KOLAY. BU BEN?M YA?AM ?EKL?MDEN KAYNAKLANIYOR. ?Y? BESLEN?YORUM. YAN? G?BRE SA?LAMSA MAHSUL ?Y?D?R YA ONUN G?B?. BUNU KEND?N? BE?ENM??L?K OLARAK ALMAYIN. O T?P DAHA ?OK YAZIM VAR. NERDEYSE HERG?N YAZIYORUM.
K???SEL MAKALELER? VE D??ER YAZDIKLARIMI HEP O ANK? RUH HAL?YLE YAZIYORUM. SANIRIM YAZDIKLARIMIN DE?ER?N? G??LEND?RMEK ???N B?YLE B?R ?FADE KULLANDIN AMA HANG? YAZI YAZAN O ANK? RUH HAL?YLE YAZMAZ K?. ONLARI BURAYA TEKRAR D?KMEM ?MKANLI ??NK? BEN?M ???N DE?ERL?D?RLER VE SAKLIDIRLAR. TEKRAR S?Z? B?YLE B?R ZARARA U?RATTI?IM ???N ?ZG?N?M. ?MZAMDA BEL?RTT???M G?B? K???SEL MAKALELER, H?KAYE UYDURMA, KEND? ???RLER?N?Z B?L?MLER? BEN?M ???N AYRI ?NEM TA?IR. D??ERLER?NE B?R ?EK?LDE ULA?ILIR. AMA ?ZEL OLAN BUDUR. TAB? HERKES?N ANLADI?I BEKLENT?S? FARKLI OLAB?L?YOR.

H?? B?R EME?E YAZIK DE??LD?R. BUNUN ???N ?Z?LMEYE DE?MEZ. ANLA?ILACA?INI VEYA ANLA?ILMAYACA?INI UMARAK YAZMIYORUM SADECE YAZIYORUM. SEN?N BU KADAR DE?ER VERD???N? B?LM?YORDUM YAZDIKLARIMA(??MD? KOLAY YAZAB?L?YORUM D?YE DE?ER? DE???MEM??T?R UMARIM) NEYSE BENDEN BEKLENECEK B?R CEVAP OLDU SANIRIM. SEN? ?A?IRTMAK ?STEMEM : )

BU ARADA BUNLARIN NEDEN? "NEDENS?Z K?L?TLER" VE "BENLE DALGA MI GE??L?YOR?" ??KAYET VE ?NER?LERDE BULAB?L?RS?N. E?ER ?OK ?EY BEKL?YORSUN DEMEZSEN ?NCELED?KTEN SONRA YORUMUNU DA BEKLER?M. ?OK TE?EKK?RLER..........
Firari Fırtına
Sevgili ?syanbitmez ...

Gerekli ilgili konular? okudum . Hatta derinliklerini anlamaya ?al??arak okudum . Biliyorsunki her forumda bu ve buna benzer olaylar cereyan eder ve sonu?da hep tatl?ya ba?lan?r . Ba?lanmasa bile taraflardan biri muhakkak zamanla kendi hatas?n? anlar ve olaya son noktay? koyar .

Anlat?m?n ve cevab?n g?zel olmu? , buna sevindim . Sevindi?im nokta ise yaz?lar?n ayn? mod da yaz?labilecek olmas?d?r . Yani asl?n olan ve sizden beklenen odur . Temeli sa?lam diyorsun ya bu ?ok g?zel i?te , bekleneni yap bence .

?z?ld???me ?a??rm??s?n ...!!! Sevgili ?syanbitmez eme?e ?z?l?nmezmi ? Ki bu de?erleri sizde en az benim kadar biliyorsunuz ve ya??yorsunuz . Ayn? zamanda da bu de?erlere sahip ??k?yorsunuz . ?z?lmeme ?a?man?z ?a??rtt? beni . Ki?isel olan yaz?lar , ?iirler , makaleler vs... benim d?nyamda hep de?erlidir ve ?ylede kalacakd?r .

Sayg? ve sevgi sonsuz oldu?u m?ddetce her i?in ?stesinden geliriz diyorum . Buna istinaden de sizden sizin yapman?z gerekli olan yap?tlar? tekrar yerine koyman?z? rica ediyorum . Umar?m bu noktada hemfikiriz ve yine umar?m ki beni anl?yorsunuzdur .

Ge?mi?de olanlar olmu? ve bitmi? , g?revimiz ?n?m?ze bakmakd?r , o arkada?lar?nda bir art niyeti oldu?unu yada olaca??n? sanm?yorum . Sizde ?yle d???n?n l?tfen ...

Sevg ...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Baz? arkadaslar foruma neden g?remed?kler?n? soruyor. bakarsan?z sev?ncekler :) blue_belial 3 683 04-07-2022, Saat: 09:48 AM
Son Yorum: wildfang
  neden??? Liseli_kız 3 577 04-06-2022, Saat: 02:48 PM
  Ulama^ Ba?l??? kilitlendi / Silindi ... Firari Fırtına 15 1,047 04-03-2022, Saat: 08:47 PM
  Neden ada 14 1,165 02-04-2009, Saat: 11:16 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  Neden "m etal" yazınca çıkmıyor? σfflαчи 7 706 08-01-2008, Saat: 01:13 PM
Son Yorum: σfflαчи

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 09:05 AM