:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
recep ivedik III
sıla
afis_b.jpg

Babaannesinin ölümünden sonra Recep İvedik kendisini kötü hissetmekte ve son derece komik depresyon belirtileri göstermektedir. Her gece gördüğü bir kabus da sinirlerini iyice bozmuştur. Bu kabustan kurtulmaya çalışan Recep, mahallenin ev kadınlarından, en yakın dostu bakkal Salih'ten psikologlardan ve hatta cinci hocalardan medet umar ancak hiç birisi içindeki sıkıntıya çare bulamaz.

Bu depresyon sıkıntı hali hiç geçmeyecekmiş gibi görünürken bir anda hayatına uzaktan akrabası olan genç bir kız, Zeynep girer. Zeynep, İstanbul'da üniversiteye gitmekte ancak kalacak yer sıkıntısı çekmektedir ve bir gün Recep'in evinde yaşayacaktır. Recep ve Zeynep ilk başlarda pek iyi anlaşamasalar da günler geçtikçe birbilerine ısınırlar ve Zeynep de Recep'in iç sıkıntısını geçirmek için ona yardımcı olmaya, hayatına renk katmaya çalışır.

İkisi beraber Recep'in bugüne kadar yaşamında hiç yer vermediği spor ve sosyal aktivitiler yapmaya başlarlar. Bu bağlamda sabah koşusu yaparlar, karate kursuna katılırlar, dans dersleri alırlar, müzik dersi alırlar (ki bu bölüm muazzam) paintball oynarlar, tiyatroya giderler, seramik, aşçılık kurslarına katılırlar vs. Hatta bir günlüğüne Zeynep'in okuduğu üniversite de öğrenci bile olur Recep. Bütün bu serüven boyunca Recep gittiği her yerin altını üstüne getirir ve seyirciyi kahkahaya boğacak durumlar yaşanır. Ancak bunların hiçbiri Recep'in derdine çare olamaz. Ta ki Zeynep hayatında hiç yaşamadığı bir şey yapıncaya kadar.
Ara
Leader
Behlülll Big Grin

aşkım güzel filmdi be dimi Smile
CReATuRE
[YT]agu0hU-0wLw[/YT]

süper ya Big GrinBig GrinBig Grin
sıla
Leader Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Behlülll Big Grin

aşkım güzel filmdi be dimi Smile

aşkım güzeldi evet de film bahane yanında olmak seninle gülmek şahane Smile
Ara
Qetesh
Böhöhö Big GrinBig Grin

Yine izleyemedim. Geç kaldım. Tongue Vaktim olmuyorki Tongue Neyse tşkler. İzleriz bi ara ..
Ara
PCKoPaT
Gçen hfta pazartesi gitmiştk..

Cok güldk (:
Âh be.
Ara
sıla
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Böhöhö Big GrinBig Grin

Yine izleyemedim. Geç kaldım. Tongue Vaktim olmuyorki Tongue Neyse tşkler. İzleriz bi ara ..

geç kalmış değilsin Tongue halaa vizyonda Big Grin
Ara
sıla
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gçen hfta pazartesi gitmiştk..

Cok güldk (:

geç kalmışız Tongue biz geçen cumartesi gittik Smile evet ya aynen biz de çok güldük Smile bu adam biliyo bu işi Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Recep Ivedik 2 Vizyona Geliyor CaNaT 5 852 05-27-2009, Saat: 06:27 PM
Son Yorum: soyle
  recep ivedik 2 sıla 11 1,109 02-16-2009, Saat: 10:37 PM
Son Yorum: Primeval
  'Recep İvedik 2' 13 Şubat 2009 da Sinemalarda .. €BeRimSin 9 1,216 12-29-2008, Saat: 12:43 AM
Son Yorum: CReATuRE
  Bu Recep Küfürsüz("Recep İbibik") BiRiciGim 10 1,289 07-05-2008, Saat: 06:33 PM
Son Yorum: =EdOzAn=
  Recep İvedik play-54 2 705 03-05-2008, Saat: 10:58 AM
Son Yorum: play-54

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 05:54 PM